Keystone logo
Heriot-Watt University Dubai BEng (Hons), elektros ir elektronikos inžinerijos
Heriot-Watt University Dubai

BEng (Hons), elektros ir elektronikos inžinerijos

Academic City, Jungtiniai Arabų Emyratai

3 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

AED 65 100 / per year *

Stovykloje

* 63000 AED per metus. Visi studijų mokesčiai su PVM.

Įvadas

Apžvalga

Ši programa skirta tiems, kurie nori mokytis elektronikos, aparatinės įrangos projektavimo ar elektros technologijos.

Tai pateikia ryšių, kompiuterių, programavimo, programinės įrangos inžinerijos, valdymo ir kitų elektroninių ir elektros energijos sistemų teorinius pagrindus ir projektavimo metodus. Praktiniai ir organizaciniai įgūdžiai skatinami vykdant projekto, projektavimo ir laboratorinius darbus, taip pat rengiant pristatymus ir vadybos studijas.

Absolventai turi žinių ir įgūdžių, kad galėtų pradėti karjerą įvairiose pramonės srityse, įskaitant, bet neapsiribojant, energijos generavimą ir perdavimą, statybų paslaugas, elektroniką ir ryšius.

Kodėl verta studijuoti elektros ir elektronikos inžineriją Heriot-Watt universiteto Dubajaus mieste?

 • Sužinokite, kiek elektroninių prietaisų laikome savaime suprantamu dalyku.
 • Studijuokite dalyką, kuris leidžia pritaikyti matematikos ir fizikos principus realiame pasaulyje.
 • Išmokite įgūdžių, kurie suteiks jums galimybę pereiti į vadybos vaidmenis kaip profesionaliam inžinieriui.
 • Naršykite įdomius elektronikos, robotikos, skaičiavimo ir energijos gamybos pasaulius.
 • Nepriklausomai nuo jūsų karjeros kelio, sugebėjimo pritaikyti kiekybinius metodus sprendžiant problemas - inžinerijos pagrindą - ugdymas bus neįkainojamas privalumas.

Kurso turinys

Pirmi metai

Plėtoja studentų matematikos ir fizikos žinias. Pristato elektros ir elektroninės inžinerijos temas ir jų pagrindinius principus. Kompiuterių pagrindai, grandinės teorija, programavimas ir programinės įrangos inžinerija pristatomi kaip įrankiai šių dienų inžinieriams. Praktinėse laboratorijose studentai susiduria su veiksmingais darbo būdais, eksperimentavimu ir darbo ataskaitų teikimu.

Antri metai

Elektrinių ir elektroninių sistemų analizė yra dėstoma antraisiais metais ir paremta labiau tiriamojo pobūdžio laboratorinėmis užduotimis. Programavimas ir programinės įrangos kūrimas yra tiriami toliau. Projektavimo procesas pristatomas per analoginių ir skaitmeninių projekto užduočių rinkinį. Tiesioginiams antros pakopos studentams siūlomi pereinamieji kursai, skirti peržiūrėti svarbiausią medžiagą nuo pirmųjų metų.

Treti metai

Dėmesys skiriamas dizaino sintezei. Dalykai, tokie kaip energetikos sistemos, galios elektronika, ryšiai ir signalų apdorojimas, yra tiriami palyginamuoju būdu, iš kurio išryškėja tapatybės, padedančios studentams gilinti dalyko supratimą. Inovacijų procesas, dirbant komandoje, plėtojamas mažų grupių projektuose, kuriems įgyvendinti reikia integruotos aparatinės ir programinės įrangos kombinacijos, kad būtų pasiektas projektavimo tikslas.

Ketvirtieji metai

Dalykai ketvirtaisiais metais apima visą elektros ir elektronikos inžinerijos spektrą. Siūlomi kursai apima tokias temas kaip:

 • Įterptinės sistemos
 • Sistemų lygio integracija
 • Vaizdo ir signalų apdorojimas
 • Skaitmeninės ir analoginės elektroninės sistemos
 • Kompiuterių ir interneto inžinerija
 • Mobilieji ir skaitmeniniai ryšiai
 • Kontrolė; Mikrobangų ir fotonikos metodai
 • Atsinaujinančios energijos technologija
 • Realaus laiko sistemos
 • Aukštos įtampos inžinerija.

Be to, kiekvienas studentas vykdys individualų projektą, kurio pabaiga bus disertacija ir pristatymas.

Karjera

Elektros ir elektronikos inžinerijos absolventai dirba daugelyje sektorių, įskaitant energijos gamybą ir perdavimą, transportavimą, statybų paslaugas, komunalines paslaugas, elektroniką, skaičiavimą ir ryšius. Dauguma šiuolaikinių sistemų priklauso nuo elektros energijos ir elektroninio valdymo, ir tai atsispindi elektros ir elektronikos inžinierių galimybėmis. Daugelis inžinierių pereina į vadovaujančias pareigas, kuriose vertinamas jų skaičiavimas ir problemų sprendimo įgūdžiai.

Paraiškos Paskutinis pristatymo laikas

Mūsų Dubajaus miestelyje vykdomas nuolatinis priėmimo procesas ištisus metus: kai tik vienas užsiėmimas uždaromas, pradedame priimti paraiškas kitam. Taip pat galite atidėti pradžios datą iki metų.

Daugelis studentų kreipiasi 6–10 mėnesių prieš pasirinkdami suvartojimą. Mes galime priimti prašymus iki 3 savaičių iki kiekvieno įsisavinimo pradžios, tačiau turėtumėte atkreipti dėmesį, kad pavėluotas prašymas beveik neabejotinai reikš, kad bus atidėtos būtiniausios administracinės paslaugos, tokios kaip jūsų studento imatrikuliacinė kortelė (be kurios jūs nebūsite galintys naudotis biblioteka ar internetinėmis paslaugomis).

Priėmimai

Studijų programa

KARJEROS GALIMYBĖS

Apie Mokyklą

Klausimai