Keystone logo
Heriot-Watt University Dubai Kompiuterijos (Duomenų Mokslas) bakalauras (Hons)
Heriot-Watt University Dubai

Kompiuterijos (Duomenų Mokslas) bakalauras (Hons)

Academic City, Jungtiniai Arabų Emyratai

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

AED 65 100 / per year *

Stovykloje

* 63000 AED per metus. Visi studijų mokesčiai su PVM.

Įvadas

Apžvalga

Mūsų bakalauras kompiuterių mokslas (duomenų mokslas) yra orientuotas į tvirtų ir tinkamų naudoti sistemų kūrimą. Jis ne tik pažvelgia į naujausius įrankius ir metodus, bet ir padeda sukurti naujos kartos programinius įrankius, kuriuos naudos kiti sistemos konstruktoriai. Kurso tikslas - suteikti gerai integruotą teorinių pagrindų ir praktinės patirties pusiausvyrą, tvirtai pagrįstą mūsų akademinio personalo tyrimų patirtimi.

Vėlesniais kurso metais turėsite galimybę specializuotis ir tobulinti įgūdžius, reikalingus būti duomenų mokslininku. Tiksliau, jūs turėsite galimybę kurti ir atlikti didelės apimties, pakartojamų duomenų analizę, pagrįstą statistiniu modeliavimu. Sąvoka duomenų mokslas dažnai naudojama pakaitomis su stambiaisiais duomenimis arba duomenų analize. Jis tampa vis svarbesnis, nes iš daugelio daugiausia internetinių šaltinių kaupiami didžiuliai kiekiai sudėtingų akademinių, verslo ir vyriausybės duomenų. Šiam duomenų bankui reikia vis daugiau kvalifikuotų darbuotojų, gebančių visa tai išanalizuoti ir įprasminti. Tai, savo ruožtu, reikalauja, kad toks personalas būtų išmokytas naujausių duomenų mokslo įgūdžių ir metodų.

Kurso turinys

1 metai

Apimsite pagrindinius programavimo įgūdžius, programų mobiliesiems įrenginiams sukūrimą, įvadą į kompiuterines sistemas, internetinį dizainą, duomenų bazes ir atskirą matematiką.

2 metai

Tęsite programinės įrangos kūrimą - tiek aukšto lygio architektūros problemas, tiek algoritmus ir duomenų struktūras. Kitos temos yra duomenų bazės, aparatinės ir programinės įrangos sąsaja, sąveikos dizainas ir sudėtingesni programavimo kursai.

3 metai

Studijuosite tokias temas kaip dirbtinis intelektas, ryšiai, tinklai, operacinės sistemos, taip pat daugiau formalių skaičiavimo aspektų. Taip pat vykdysite grupinio programavimo projektą.

4 metai

Studijuosite didžiųjų duomenų valdymą, duomenų gavybą ir kompiuterinį mokymąsi bei kitas pažangias temas, tokias kaip bioįvairovės skaičiavimas, duomenų vizualizavimas ir analizė, tinklo saugumas. Taip pat vykdysite svarbų individualų duomenų mokslo projektą.

Išsamesnę informaciją apie aukščiau išvardytų kursų turinį, jų vertinimą ir mokymosi rezultatus galima rasti mūsų dabartiniame studentų portale.

Anglų kalbos reikalavimai

Jei vidurinėje mokykloje anglų kalba nebuvo mokymo priemonė, pareiškėjai privalo įrodyti anglų kalbos mokėjimą, lygų akademiniam IELTS 6.0 (be žemesnio nei 5,5 elemento).

Paraiškos Paskutinis pristatymo laikas

Mūsų Dubajaus miestelyje vykdomas nuolatinis priėmimo procesas ištisus metus: kai tik vienas užsiėmimas uždaromas, pradedame priimti paraiškas kitam. Taip pat galite atidėti pradžios datą iki metų.

Daugelis studentų kreipiasi 6–10 mėnesių prieš pasirinkdami suvartojimą. Mes galime priimti prašymus iki 3 savaičių iki kiekvieno įsisavinimo pradžios, tačiau turėtumėte atkreipti dėmesį, kad pavėluotas prašymas beveik neabejotinai reikš, kad bus atidėtos būtiniausios administracinės paslaugos, tokios kaip jūsų studento imatrikuliacinė kortelė (be kurios jūs nebūsite galintys naudotis biblioteka ar internetinėmis paslaugomis).

Priėmimai

Studijų programa

Programos rezultatas

Apie Mokyklą

Klausimai