Keystone logo
University Of Design Schwäbisch Gmünd

University Of Design Schwäbisch Gmünd

University Of Design Schwäbisch Gmünd

Įvadas

Hfg mano dizainas turi būti novatoriška disciplina su mokslo, socialinių ir technologinių aspektų. Dizainas daro atsakingą ir nuolatinį įtaką kultūros, techninių ir ekonominių pokyčių. Universitetas sąmoningai vengia meninius ar amatų aspektus savo mokymo projektavimo pagrindus. Priešingai, visi penki kursai pabrėžti mokslinių principų ir žinių, ir racionalų pagrindimą dizaino sprendimais.

Pamatai dizainas

Intensyvūs ir tarpdalykinius pamatų tyrimai yra iš hfg programos bruožas. Jie nustatyti hfg specifinį mokymo programos modelį ir yra pagrindinė priežastis, dėl aukštos kokybės dizaino kursus Schwäbisch Gmünd. Pamatų kursus sukurti tvirtą pagrindą kūrybinės kompetencijos projektavimo veikla ir sukurti patikimą repertuarą metodus, estetinių išgyvenimų, ir metodus. Pamatų tyrimai sistemingai išnagrinėti paviršiaus ir erdvės, šviesos ir spalvos, laiko ir judėjimo dėsnius.

Išsami švietimo koncepcija

Į hfg anketa holistinis švietimo koncepcija grindžiama struktūrinio derinys: Mokymo programa siekiama skatinti smalsumą ir žinių troškulys, plėtoti metodinę mąstymą, perkelti įsteigta profesinė turinį ir stiprinti mokinių socialinius ir tarpkultūrinius gebėjimus.

Atmosfera Universitete yra būdinga atvirai ir produktyvaus kultūros diskusijų su tarptautiniu patyrusių dėstytojų. Organizaciniai ir techniniai elementai yra suderinti ir integruoti į remia mokinių mokymosi procesus.

Per didelių kursų studentai dirba su projektais ir pasirinko savo akcentus. Visos programos tikslas išnagrinėti veiksmingos individualios atvejų tyrimus, kurti toli siekiančių sprendinių radimo principus ir parodyti savo modelio charakterį ateities dizaino užduotis. Kritinis mąstymas ir metodiškai, teorinė pagrindimas ir praktiniai įgūdžiai tampa neatskiriamai sujungti.

Pagrindiniai kvalifikacija

Dizainas perduoti žinias ir plėtoti pridėtinę vertę ji turi kirsti ribas tarp disciplinų ir kultūrų. Iš pagrindinių kvalifikacijų, pavyzdžiui, savęs valdymo, darbo komandoje įgūdžių, kalbos ir tarpkultūrinių kompetencijų plėtra yra taip pat gamtos dalis, Universiteto studijų kursų.

pagrindiniai temos

Pagrindinės temos Bendravimas dizaino kursą apima ryšių sistemas ir leidinius, parodas, informacines kampanijas, mokslinių ir techninių turinį vizualizacija, kryptį ir orientacija sistemas, įmonės ir institucines tapatybes ir Mokymo ir mokymosi medžiaga.

Sąveikos dizaino kursą susijęs su programinės įrangos sąsajos, mašina ir prietaiso valdymo, interneto programų, informacinių terminalų, ir paraiškų, pateiktų remiantis naujausiais žiniasklaidos technologijų.

Produkto dizainas kursas yra susijęs su techninės vartotojui ir investicinių prekių, įrankiai, baldai, parodų stendai, medicininės įrangos dizaino ir priedai atlikti ir naudojama ant kūno, ir su transporto, logistikos ir mobilumo sistemas planavimą.

Dizainas tyrimai

Hfg verčių taikymą orientuotų dizaino tyrimus labai. Visos mokslinių tyrimų veikla yra sutelkta centralizuotai į taikomųjų tyrimų institutas (IAF). Tai daugiausia dėmesio skiriama mokslinių tyrimų ir plėtros klausimus, susijusius su trijų pagrindinių sričių sąveika, komunikacija, bei gaminių dizainą. Moksliniai projektai apima ergonomišką dizainą medicinos įrangos ir sistemų veiklai ir tarp žmonių ir suprojektuotų gaminių ir sistemų sąveikos aspektus.

Geri perspektyvos

Puiki reputacija hfg Schwäbisch Gmünd paaiškina jos absolventai "didesnis nei vidutinis šansai į darbo rinką. Universitetas suteikia daug žadančių galimybių profesinės praktikos ir atveria kelius projektuoti tyrimus. Du MA kursus siūlome tiek su labai sudėtingų dizaino dalykų dalyvavimą, taip pat įtraukti studentus į teorinių studijų dizaino temomis.

Tradicija ir vizija

Universitetas semiasi dinamiką ir galią iš aktualių mokslinių, socialinių ir ekonominių pokyčių srityse ir iš jo ilgo ir nuolatinio tradicija. Ši tradicija įtakoja mokymo metodų Bauhaus ir ypač Hochschule für Gestaltung Ulm.

Naujoviškas dizainas siekia ekonominės, ekologinės ir socialinį tvarumą. Hfg yra nuolat mokytis dinamiška organizacija, skirta nuolat gerinti kokybę savo mokymo programas. Juo siekiama užtikrinti, kad studentai pasiekti aukščiausią profesinę kvalifikaciją ir eiti vaidinti aktyvų vaidmenį atstovaujanti projektavimo paslaugų naudotojų interesus. Ateityje hfg ketina siekti šio tikslo, siūlant profesionalias papildomus mokymo kursus.

Vietos

  • Schwäbisch Gmünd

    Hochschule für Gestaltung Schwäbisch Gmünd University of Applied Sciences Rektor-Klaus-Straße 100

    Klausimai