Keystone logo
Hunan University of Science and Technology

Hunan University of Science and Technology

Hunan University of Science and Technology

Įvadas

Hunan universiteto mokslo ir technologijų (HNUST), kuriai bendrai pastatytas Valstybinio administravimo mokslo, technologijų ir pramonės nacionalinio gynybos ir Liaudies vyriausybė Hunan provincijos, yra išsamus ir pagrindinis provincijos universitetas su multidisciplines ir išskirtinėmis savybėmis. Jis pagerbtas kaip "Outstanding College" ir bakalauro mokymo vertinimo Švietimo ministerijos; kolegijos tarp "Excellent inžinierius mokymo programa" Švietimo ministerijos. Be to, jis yra vienas iš pirmųjų "Top 50 universitetų inovacijų ir verslumo" ir vieną iš "Top 50 universitetų absolventams Užimtumo".

HNUST, kuris vystosi iš Šiaurės Hunan statybos koledžo įkurta 1949 metais įsteigta lapkričio, 2003 sujungus dvi atskiras universitetus: Siangtanas politechnikos universitetas ir Siangtanas pedagoginis universitetas. Jis buvo akredituota pagal Švietimo ir mokslo ministerijos ir Liaudies vyriausybė Hunan provincijos. Įsikūręs Xiangtan, HNUST užima 3,107 mu (207.2 ha) su ploto sudarė 974,300 m² plotą. Kaip 19 mokyklų komplekso A aukštosios mokyklos, nepriklausoma kolegijoje, yra suaugusiųjų švietimo ir tarptautinės švietimo kolegijoje kolegijoje, HNUST siūlo 90 bakalauro programų vienuolika žanrų disciplinų-filosofijos, ekonomikos, teisės, švietimo, istorijos, mokslo, inžinerijos , žemės ūkio, valdymo, literatūros ir meno, 188 studijų programų ir 24 doktorantūros programos. HNUST turi dėstytojai maždaug 1700 iš daugiau nei 3500 darbuotojų, 355 iš jų yra profesorių ir 800 yra daktaro turėtojai. Kaip ir dabar, HNUST naudojasi šalyje priėmimą į daugiau nei 35,000 dieninio studentai, kartu su klestinčią bendruomenę tarptautinių studentų.

Su bendrabučiu gyvenimas

HNUST didelę reikšmę tarptautiniam akademinių mainų ir bendradarbiavimo. Iki šiol, universitetas bendradarbiavo su daugiau nei 40 universitetų, įskaitant JAV, Didžiojoje Britanijoje, Australijoje, Japonijoje, ir daugiau nei 10 universitetų Taivanas. Tarptautiniai studentai yra iš 16 skirtingų šalių. Per pastaruosius trejus metus, HNUST įdarbino aukštos klasės užsienio ekspertus 6 pleistrai ir prižiūrima daugiau nei 10 užsienio mokytojams nuolat

Vietos

  • Changsha

    Taoyuan Road, Xiangtan, Hunan Province, , Changsha

    Klausimai