Keystone logo
Ho Chi Minh City Open University

Ho Chi Minh City Open University

Ho Chi Minh City Open University

Įvadas

Ho Chi Minh City Open University yra aukštojo mokslo įstaiga, siūlanti įvairias programas, pradedant nuo vietos iki nuotolinio mokymosi ir mokymosi palydoviniuose akademiniuose centruose; juo siekiama patenkinti įvairius visuomenės mokymosi poreikius ir prisidėti prie šalies žmogiškųjų išteklių praturtinimo.

Ho Chi Minh City Open University buvo įkurtas 1993 m. Liepos 26 d., Vadovaujantis Ministro Pirmininko pasirašytu sprendimu 389 / Ttg dėl Ho Chi Minh City Open Institute įsteigimo, įsteigto 1990 m. Birželio 15 d. Pagal Sprendimą 451 / Ttg pasirašė švietimo ir mokymo ministras. Ho Chi Minh City Open University yra pirmoji įstaiga, siūlanti atvirus mokymus, kad būtų galima įgyvendinti komunistų partijos ir vyriausybės nurodymus socializuojant švietimą ir dauginant mokymo tipus.

Šiuo metu Ho Chi Minh City Open University dieniniame, naktiniame ir nuotolinio mokymo kursuose dalyvauja daugiau nei 32 000 studentų. Iki šiol universitetas suteikė maždaug 31 000 bakalauro ir daugiau nei 1 000 magistro laipsnių.

Vietos

  • Ho Chi Minh City

    35-37 Ho Hao Hon Street, District 1, , Ho Chi Minh City

    Klausimai