Keystone logo
Hochschule Stralsund – University of Applied Sciences

Hochschule Stralsund – University of Applied Sciences

Hochschule Stralsund – University of Applied Sciences

Įvadas

Sveiki atvykę į HOST ! Ar tu galvoji apie studijas čia? Ar domitės studijų ar stažuotės užsienyje laikotarpiu? Ar esate universiteto dėstytojas ar personalo narys, norintis sužinoti daugiau apie personalo mobilumą, kaip dalį mokslinių tyrimų, mokymo ar profesinio tobulėjimo, ar apie tarptautinės universitetinės partnerystės pradžią? Tada " HOST International" paslauga yra ne tik tai, ko ieškojote!

Išeiti

Susipažinimas su kitomis kultūromis buvimo užsienyje metu yra nepamirštamas ir praturtintas patirtis. Nepaisant to, ar studijuoti, stažuotis ar dirbti užsienyje, buvimas užsienyje leis ne tik pagerinti kalbos ir tarpkultūrinius gebėjimus, bet ir savo žinias bei profesionalų ir asmeninį tinklą. Visa tai yra labai svarbus jūsų CV - turtas visam gyvenimui!

Kodėl HOST?

Hochschule Stralsund - Taikomųjų mokslų universitetas yra jaunas ir novatoriškas Campus universitetas Vokietijos šiaurės rytuose. "HOST" siūlo šiuolaikišką įrangą, puikų darbuotojų ir studentų santykį bei fantastišką poziciją šalia "Strelasund", kuri yra Baltijos jūros dalis. Ji siūlo geriausias sąlygas studijoms, moksliniams tyrimams ir gyvenimo kokybei. Štai kodėl ji reguliariai sugeba įgyti aukščiausią vietą Vokietijos universitetų reitinguose.

Praktika orientuota, dinaminė, tarptautinė

Būsimieji studentai gali pasirinkti iš 27 akredituotų bakalauro ir magistro programų vokiečių ar anglų kalba ir vieną diplomo programą. Programose siūlomi ne tik tradiciniai kursai, tokie kaip inžinerija, elektrotechnika ir verslo administravimas, bet ir naujos ir novatoriškos programos, tokios kaip IT saugumo ir mobiliosios sistemos, "Motorsport Engineering" arba "Turizmo plėtros strategijos". Šiuo metu trys mokyklos mokosi maždaug 2200 studentų iš 36 šalių - verslo administravimo, inžinerijos, elektrotechnikos ir informatikos. Tai gali būti ne toks didelis, kaip ir kituose universitetų taikomųjų mokslų didesniuose miestuose - tačiau be aiškios praktikos orientacijos, visų pirma asmeninė priežiūra užtikrina studijų sėkmę. Ir: Universitetas turi ne tik atsipalaidavusią atmosferą, bet ir šeimai palankų sertifikavimą ir yra visiškai prieinamas neįgaliesiems. Štai ką jūs vadinate HOST!

Inovacijų variklis kovai su ekspertų stoka

HOST yra viena iš svarbiausių aukštos kvalifikacijos Mecklenburg-Vorpommern ekspertų mokymo įstaigų. Absolventų reitingą turinčių programų absolventai yra labai populiarūs ne tik mūsų regione, bet ir visoje Vokietijoje bei užsienyje. Beveik visos programos taip pat gali būti studijuojamos kaip dvigubos programos dalis, kurioje yra daug praktikos. Universitetas bendradarbiauja su keliomis kompanijomis. Tuo pačiu metu, atliekant į praktiką orientuotus tyrimus, "HOST" yra svarbus šalies pramonės impulsas.

Veikla ir Baltijos šalys HOST mieste

Ir kadangi studijavimas, žinoma, yra svarbi dalis, bet ne viskas, siūlomos daug veiklos kampusie. Pavyzdžiui, studentų projektų komandos, "Baltic Racing" ir "ThaiGer" kuria lenktyninius automobilius aukščiausiu lygiu. Neseniai HOST netgi galėjo švęsti Europos čempionato titulą. Studentų verslo konsultantai SUS palaiko kompanijas visame regione. "Carpe Diem eV" organizuoja šalis, kultūrinius renginius ir legendinį Campuspektakelį. Universitetas siūlo platų sporto renginių spektrą. Ir, žinoma, universitetas turi savo buriavimo klubą. Ir nepamirškite: artimiausias smėlio paplūdimys yra tik penkių minučių pėsčiomis nuo universiteto ...

Aukšta gyvenimo kokybė, mažos nuomos išlaidos

Mokymasis į Stralsundą yra dar vienas svarbus privalumas: gyvenimo išlaidos yra daug mažesnės nei keliose kitose universiteto vietose. Ieškant pigi buto su labai geru miesto centro standartu, Stralsunde nėra jokių problemų. Tuo pačiu metu Studentų tarnybos, žinoma, siūlo pigius kambarius gyvenamuosiuose salėse. Pažymėkite: studentų kaimas "Holzhausen" įsikūręs tiesiai miesteliu!

Stralsundas ir jo apylinkės suteikia puikią gyvenimo kokybę. Universitetą galima pamatyti iš Rügen salos - Vokietijos saulėtoje saloje. Ne vienas, bet du nacionaliniai parkai yra netoli, leidžianti pasimėgauti fantastiška gamta. Hanzos miestas yra UNESCO pasaulio paveldo objektas ir atrakcija svečiams iš viso pasaulio. Daug laisvalaikio ir turtingos kultūrinės bei vakarietiškos programos užtikrina, kad miestas nuolat plečiasi.

Ar norėtumėte įgyti aukštąjį laipsnį ir susipažinti su ypatinga vieta? Ateikite į Stralsundą. Mes laukiame Jūsų pasveikinimo į mūsų kosmopolitinį universitetą!

Vietos

  • Stralsund

    Zur Schwedenschanze,15, 18435, Stralsund

    Klausimai