Keystone logo
Holy Cross College

Holy Cross College

Holy Cross College

Įvadas

Šventojo Kryžiaus kolegiją 1843 m. Įkūrė Jėzaus draugija (jėzuitai) Vorčesteryje, Masačusetse. Šventasis Kryžius yra labai selektyvi, ketverių metų bakalauro, laisvųjų menų įstaiga, priskiriama pirmaujančioms tautos ketverių metų laisvųjų menų kolegijoms.

Būdamas laisvųjų menų kolegija, Šventasis Kryžius siekia mokymo, mokymosi ir mokslinių tyrimų kompetencijos. Visiems, kurie dalijasi savo gyvenimu, kyla iššūkis būti atviriems naujoms idėjoms, būti kantriems dėl neaiškumų ir netikrumo, derinti aistrą tiesai su pagarba kitų nuomonei. Šventasis Kryžius, remdamasis įvairiapusiu žmogaus patirties aiškinimu, siekia sukurti bendruomenę, kurią paženklintų laisvė, abipusė pagarba ir malonumas. Kadangi prasmės ir vertės ieškojimas yra intelektinio gyvenimo esmė, kritinis pagrindinių religinių ir filosofinių klausimų nagrinėjimas yra neatsiejamas nuo laisvųjų menų ugdymo. Dialogas šiais klausimais tarp įvairių akademinių disciplinų ir religinių tradicijų turinčių žmonių reikalauja, kad visi pripažintų ir gerbtų skirtumus. Dialogas taip pat reikalauja, kad būtume atviri tam visumos jausmui, kuris kviečia mus peržengti save ir meta iššūkį ieškoti to, kas galėtų sudaryti mūsų bendrą žmoniją.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Notre Dame

    Indiana 933,54515, 46556, Notre Dame

    Klausimai