Keystone logo
Hong Kong Baptist University - Faculty of Arts

Hong Kong Baptist University - Faculty of Arts

Hong Kong Baptist University - Faculty of Arts

Įvadas

Sveiki atvykę į Honkongo baptistų universiteto Menų fakultetą

Menų fakultetas yra neatsiejama Honkongo baptistų universiteto, institucijos, tvirtai pasiryžusios būti „pirmaujančiu laisvųjų menų universitetu Azijoje pasauliui, teikiančiu akademinės kompetencijos rūpestingos, kūrybingos ir globalios kultūros prasme“ dalis.

Menų fakultetas, įkurtas 1961 m., susideda iš penkių katedrų, Kalbos centro, keturių tyrimų centrų ir dviejų institutų:

- Kinų kalbos ir literatūros katedra
- Anglų kalbos ir literatūros katedra
- Humanitarinių mokslų ir kūrybinio rašymo katedra
- Religijos ir filosofijos katedra
- Vertimo, vertimo žodžiu ir tarpkultūrinių studijų katedra
- Kalbų centras (aptarnaujantis visą universitetą)

- Taikomosios etikos centras
- Kinijos kultūros paveldo centras
- Kinologijos ir krikščionybės studijų centras
- Vertimo centras
- Jao Tsung-I Sinologijos akademija
- Simon Suen ir Mary Suen Sino-Humanitas institutas

Vykdydamas universiteto misiją, Menų fakultetas yra įsipareigojęs teikti pasauliniu mastu svarbų ir etiškai suprantamą mokymą ir mokslinius tyrimus, siekdamas prisidėti prie bendro gėrio. Menų fakultetas „ gerovę, vertę ir visuomenės gerovę “ nustatė kaip savo nišos tyrimų sritį. Šis strateginis dėmesys įvairiai atsispindi šešiose įvairių fakultetų tyrimų grupėse (performanso studijos; kinų ir tarpkultūriniai sveikatos humanitariniai mokslai; viešosios kultūros įrėminimas; kūrybiškumo, savęs ir visuomenės formavimas; mažumų studijos / marginalizuotų populiacijų tyrimai ir antropoceno tyrimai). Menų fakultetas svariai prisideda prie universiteto kūrybinės medijos / praktikos tyrimų klasterio ir visapusiškai vykdo ambicingą universiteto „Talent100“ įdarbinimo procesą.

Priemonės
Menų fakultetas stengiasi, kad aplinka aiškiai atspindėtų universiteto laisvųjų menų misiją. Priemonės apima:

  • Vertimo žodžiu laboratorija
    siūlo paramą mokymui iš eilės ir tuo pačiu metu vertimo būdais
  • Fonologijos laboratorija ir kalbų mokymosi oazė
    teikia savarankiškus kalbų mokymosi išteklius

Brooke Cagle / Unsplash

127065_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg

Menų fakulteto nišos tyrimų sritis

Gerovė, vertybė ir visuomenės gėris

Menų fakulteto nišos tyrimų srityje yra trys pagrindinės temos: gerovė, vertė ir visuomenės gėris. Fakulteto kolegos atlieka tyrimus, susijusius ne tik su šiomis temomis, bet ir su jų tarpusavio santykiais. Tyrimų nišoje daugiausia dėmesio skiriama tam, kaip (kryžminė) kultūrinė ir kūrybinė praktika sukuria vertę ne tik pavienių asmenų, bet ir ištisų bendruomenių gyvenimams ir taip vaidina lemiamą vaidmenį kuriant gerą visuomenę ir kuriant visuomenės gėrį. Klestintis vyriausybės finansuojamas laisvųjų menų universitetas, kuris, tikimasi, atliks visuomenei svarbius mokslinius tyrimus, HKBU siūlo derlingą aplinką vaizduotės tyrimams apie kultūros ir kūrybinės praktikos naudą pasauliui. Be kita ko, Menų fakulteto kolegos domisi muzikos indėliu į gyvenimo kokybę laikui bėgant, kūrybinio rašymo vaidmeniu traumos ir terapijos kontekste, maldos verte ir efektais. kūrybinės praktikos, susijusios su solidarumu ir socialiniais ryšiais įvairiose visuomenėse ir socialiai atskirtų bendruomenių kontekste.

Fakulteto nišos tyrimų srities struktūra ir vaidmuo

Šešios potemės (performanso studijos; kinų ir tarpkultūriniai sveikatos humanitariniai mokslai; visuomenės kultūros įrėminimas; kūrybiškumo, savęs ir visuomenės formavimas; mažumų studijos / socialiai atskirtų asmenų tyrimai ir antropoceno studijos) pateikia nišos tyrimų srities struktūrą, kiekviena iš jų - jos yra susietos su tarpdisciplinine tyrimų grupe. Siekiant palengvinti tarpdiscipliniškumą, kiekvienoje grupėje yra inkarai ir inkarai iš skirtingų skyrių. Visi Dailės fakulteto mokslo magistrantai yra skatinami prisijungti prie bent vienos mokslinių tyrimų grupės, taigi FNRA vaidina svarbų vaidmenį ugdant mokslinių tyrimų talentus. Tyrimų grupių veikla apima komandinių dotacijų pasiūlymų rengimą, individualių dotacijų pasiūlymų aptarimą, vykdomos veiklos pristatymus ir seminarus su tyrėjais iš grupės vietinių ir tarptautinių tinklų. Išorinių užduočių (pvz., Su tyrimų centrais ir bendruomenės organizacijomis) žemėlapis informuoja apie kiekvienos tyrimų grupės veiklą, sudarydamas sąlygas paveikti ir plėtoti reikšmingo masto ir masto vietinius ir tarptautinius mokslinių tyrimų projektus.

Vietos

  • Hong Kong

    OEW 1100, Arts Faculty Dean's Office, Oen Hall Building (West), Ho Sin Hang Campus, Hong Kong Baptist University, , Hong Kong

Klausimai