Keystone logo
Hong Kong Baptist University - Faculty of Arts Religijos, filosofijos ir etikos bakalaurai
Hong Kong Baptist University - Faculty of Arts

Religijos, filosofijos ir etikos bakalaurai

Hong Kong, Honkongas

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

31 May 2023

01 Sep 2023

HKD 42 100 / per year *

Stovykloje

* vietos studentams ir 140 000 HK užsienio studentams

Įvadas

Programa suteikia puikią galimybę sistemingai ir kritiškai mokytis pagrindinių pasaulio religijų, filosofinių tradicijų ir etinių minčių mokyklų. Studentai lavins sugebėjimą koreliuoti religines idėjas ir vertybes, taip pat filosofinę ir etinę mintis tiek su asmeniniu gyvenimo prasmės siekiu, tiek su šiuolaikinių socialinių ir kultūrinių problemų, tokių kaip gyvenimas ir mirtis, lyčių lygybė ir socialinis teisingumas, refleksija. Jie gali suprasti daugiau apie patį žmogų ir jo kultūrą atlikdami palyginamąjį ir tarpdisciplininį skirtingų religinių ir filosofinių tradicijų tyrimą, parodydami platų žmogaus reakcijos į įvairias gyvenimo problemas, tokias kaip gyvenimas ir mirtis, gyvenimo prasmę, socialinį teisingumą, spektrą. senovės į šiuolaikinį pasaulį.

Unikalios savybės

Pirmoji RPE programa Azijoje pasauliui

Programa, kurios specializacija yra trys skirtingos, bet glaudžiai susijusios religijos, filosofijos ir etikos disciplinos, yra pirmoji tokio pobūdžio programa ne tik Honkonge, bet ir Azijoje. RPE yra daugiadisciplininė programa ir iš tikrųjų viena iš pastarųjų dešimtmečių tarptautiniu mastu klestinčių programų. Pavyzdžiui, RPE programa Londono King's College ir Notingemo universitetas JK.

Keturios studijų sritys

Baziniai kursai, apimantys pagrindines religijos, filosofijos ir etikos sritis, yra antri metai. Nuo trečiojo iki ketvirtojo kurso studentai gali pasirinkti pagrindinius pasirenkamuosius dalykus iš keturių studijų sričių, būtent filosofinių, krikščioniškų ir lyginamosios religijos, tarpdisciplininių religijos studijų, taip pat etikos ir visuomenės. Keli programos židiniai galėtų patenkinti įvairius studentų interesus. Antrųjų studijų metų pabaigoje studentai gali pasirinkti deklaruoti koncentraciją vienoje iš keturių studijų sričių.

Kritinis mąstymas

Mes pabrėžiame studentų gebėjimų ugdymą kritiniame mąstyme, argumentų pagrindimą ir teiginių vertinimą, kurie padeda sustiprinti jų samprotavimo ir analizės įgūdžius. Tai yra perduodami įgūdžiai, kurie yra būtini daugeliui profesijų.

Vertės analizė

Mes pabrėžiame pagrindinių moralinių, socialinių, politinių ir kultūrinių vertybių analizę aktualiais klausimais, kurie yra įvairūs, sudėtingi ir dažnai prieštarauja vienas kitam.

Kompetencija bendrojo lavinimo srityje

Mūsų programa suteikia kanalą aukštesniems bendrojo lavinimo tikslams pasiekti, būtent: (a) ugdyti gebėjimą intelektualiniu griežtumu analizuoti sudėtingas žmogaus problemas ir (b) praktinės išminties ugdymą, siekiant moralinio pagrindimo ir nešališkos vertybių analizės.

„Giammarco Boscaro“ / „Unsplash“

127096_photo-1505664194779-8beaceb93744.jpg

Stipendijos

Norėdami paskatinti ir apdovanoti REL pagrindinius studentus, kurie sunkiai dirbo ir tobulėjo savo studijose, mūsų katedra siūlo daugybę stipendijų studentams pagal jų GPA tais mokslo metais:

  • Religijos ir filosofijos katedros stipendijos pagrindiniams studentams.
  • Luk Yin atminimo stipendija.
  • Stepono Chano krikščionybės dvasingumo stipendija.

Užjūrio mainų programa

Studentai turi galimybę studijuoti užsienyje institucijose partnerėse, prisijungdami prie universiteto užsienio mainų programos.

Vasaros mainų ir pažintinis turas

„Dunhuang-Xinjiang“ pažintinis turas yra speciali jungtinė programa, kurią bendrai organizuoja HKBU Religijos ir filosofijos katedra bei Lanzhou universiteto Istorijos ir kultūros mokykla. Dešimties dienų kelionė suteikia unikalią galimybę, per kurią studentai sužino ir patiria įvairias religines ir vidines kultūrines tradicijas.

Europos studijų turas, kurio tikslas - suteikti puikų būdą studentams gauti informacijos iš pirmų rankų religijos klausimais ir mėgautis unikalia mokymosi patirtimi, praplečiant jų supratimo apie Vakarų Europos šalis akiratį ir praturtinant žinias apie skirtingą istorinį krikščionybės laikotarpį.

Be minėtų vasaros turų, mes taip pat organizuojame trumpas keliones už Honkongo ribas per semestrus, tokias kaip Guangdžou ir Makao, norėdami ištirti įvairius religinius užsiėmimus kaimyniniame regione.

Vasaros stažuotės programa

Departamentas nuo 2002 m. Organizuoja vasaros stažuotės programą mūsų studentams, dirbantiems nevyriausybinėse organizacijose (nevyriausybinėse organizacijose), socialinėse įmonėse, įstatymų leidėjų biuruose bei viešojo ir privačiojo sektorių institucijose. Studentai gali išplėsti savo veiklą dirbdami, susieti realų gyvenimą su savo studijomis, įgyti vertingos darbo patirties ir sugebėti nustatyti savo karjeros kelią baigę studijas.

Karjeros galimybės

Absolventai gali pasirinkti karjerą ne tik dėstydami etiką ir religijos studijas (gavę kvalifikuotą aukštojo mokslo įstaigą PGDE / DipEd), bet ir kultūros, leidinių verslo, su religija susijusių socialinių paslaugų agentūrų, valstybės tarnybos ir verslo administravimo srityse. sektoriuje.

Vidutinė instrukcija

Formaliojo klasių mokymo programa yra anglų kalba, išskyrus tuos kursus, kuriems taikoma išimtis.

Stipendijos ir finansavimas

KARJEROS GALIMYBĖS

Apie Mokyklą

Klausimai