Keystone logo
Hong Kong Baptist University School of Communication

Hong Kong Baptist University School of Communication

Hong Kong Baptist University School of Communication

Įvadas

Apie bendravimo mokyklą

Honkongo baptistų universiteto bendravimo mokykla buvo įkurta 1968 m. Ji teikia platų bendravimo programų, kurias Honkonge suteikia bakalauro ir magistro lygmenys.

Per ketverių metų bakalaurų bendrojo lavinimo (garbės) programos bakalauro studijų programą mokykla siūlo tris pagrindinius ir daugybę koncentracijų specializuotose srityse. Jie įtraukia:

  • Filmas: siūlo dvi koncentracijos animacijos ir žiniasklaidos meno bei kino ir televizijos programose.
  • Žurnalistika: siūlo tris koncentracijos Kinijos žurnalistikos, duomenų ir žiniasklaidos komunikacijos ir tarptautinės žurnalistikos.
  • Ryšiai su visuomene ir reklama: siūlo tris reklamos ir prekės ženklų koncentracijas, organizacinius ryšius ir viešuosius ryšius.

Mokykla taip pat vykdo savarankiškai finansuojamas bakalauro studijas ir aukštojo mokslo diplomą. Antrosios pakopos studijų pakopos studijų pakopoje yra dėstomos magistrantūros programos "Komunikacija, filmai, televizija ir skaitmeninės žiniasklaidos priemonės", "Kino, televizijos ir naujos žiniasklaidos kūrimas", "Tarptautinės žurnalistikos studijos", "Žiniasklaidos valdymas". Taip pat yra mokslinių tyrimų magistrantūros programos (MPhil ir Ph.D).

Mokykla įsteigė keletą mokslinių tyrimų institutų ir centrų, kuriančių kompetenciją daugelyje dėmesio sričių ir ugdydama tarpdisciplininius tyrimus.

97877_97848_AO8K5684.JPG

Įkurta specialiai pastatytuose pastatuose, mokykla turi veiksmingą mokymo išteklių paskirstymą, taip pat prieigą prie naujausios įrangos. AI žiniasklaidos tyrimo laboratorija ir VR

Mokykla palaiko glaudžius ryšius su Honkongo žiniasklaida ir kūrybinėmis industrijomis. Atsižvelgiant į ilgą istoriją ir įtaką, nenuostabu, kad daugelis aukščiausiųjų pareigybių šiose pramonės šakose užima absolventai, turintys puikių laimėjimų. Šie santykiai ne tik įtvirtino stiprią mokyklos reputaciją, bet ir sudarė galimybių absolventams bendrauti ir veikė kaip dabartinių studentų žinių šaltinis.

Forumo "Alumni Sharing", kuriame yra išskirtinių filmų režisierių, scenaristų ir kūrybinių direktorių, baigusių mokyklą, 1-ojo Pasaulinio universiteto kino apdovanojimai, Pulitzerio laureatų seminaras ir įvairios meistriškumo kursai bei mokslinių tyrimų seminarai, yra visi mokyklos rengiamų renginių pavyzdžiai. santykius su akademine bendruomene ir pramonės šakomis, kuriose jos studentai ateityje dirbs.

97876_97849_DSC_0302bufaaward.JPG

Vizija ir misija

Vadovaujantis Universiteto "visiško asmens ugdymo" filosofija, Komunikacijos mokyklos misija - suteikti novatorišką požiūrį į savo sritį ir remtis vienybe, vadovavimu ir augimu, kad jos studentai ir bendruomenė galėtų geriausiai tarnauti. Šiame informacinės ir komunikacijos epochoje stipri komunikacijos programa reiškia šiuolaikinę reikšmę turinčią instituciją. 21-ajame amžiuje gyvenantis studentas turėtų suvokti daugybę komunikacijos aspektų, komunikacijos proceso supratimą ir gerai išmanytus bendravimo įgūdžius. Be to, tokia programa ugdo kritinį protą ir skatina kūrybinę dvasią. Įsipareigoję siekti aukštojo mokslo, mokslinių tyrimų ir paslaugų, dėstytojai stengiasi, kad mokykla taptų nuolatine intelekto žaibo ir profesinio tobulėjimo vieta.

97879_97850_AO8K5497.JPG

Atsižvelgdama į Honkongo Baptistų universiteto atsidavimą aukščiausios kokybės švietimo pastangoms, Komunikacijos mokykla siekia šių tikslų:

Idėjos pareiškimas

Mes siekiame būti pasirinkta komunikacine mokykla Azijoje, gerbiama dėl kompetencijos prisitaikyti, kūrybiškumo, naujovių ir etikos praktikos, šviesti ateities lyderius ir komunikacijos specialistus, kurti naudingas žinias apie bendravimą ir teikti paslaugas visuomenei bendraujant.

97875_97851_L3JOURNAL_COVER_2835BNNstudiostuwork.jpg

Misija

Mes stengiamės įgyvendinti savo viziją, naudodamiesi visapusišku švietimu, novatorišku tyrimu ir aktyvia paslauga Honkongui, Kinijai ir pasaulinei bendruomenei.

"Tiesa yra dorybė" yra mūsų devizas. Mes manome, kad tiesos linkme pateikiama nemokama, atsakinga, veiksminga ir subalansuota informacija apie tikslius faktus, skirtingus požiūrius ir kūrybinius darbus. Siekdami nuolat palaikyti ir palaikyti tiesą, mes stengiamės:

  • Skatinti neįvykdytus ir socialiai atsakingus bendruomenės lyderius, praktikuojančius ir mokslininkus per kokybišką mokymą ir mokymąsi
  • Skatinti žinias įvairiose bendravimo srityse per šokius, kūrybinius ir profesinius rezultatus
  • Iš anksto numatyti ir aptarnauti besikeičiančius vietos, regionų ir pasaulio bendruomenių poreikius

Ši mokykla siūlo bakalauro studijų programą, būtent komunikacijos bakalaurą (apdovanojimai).

97878_97852_Keystonedolbyhkbu_20181029_COMD2.jpg

Vietos

  • Hong Kong

    5 Hereford Road, Kowloon Tong, , Hong Kong

Klausimai