Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
University of Houston Conrad N. Hilton College of Hotel and Restaurant Management

University of Houston Conrad N. Hilton College of Hotel and Restaurant Management

University of Houston Conrad N. Hilton College of Hotel and Restaurant Management

Įvadas

Jei esate suinteresuoti į svetingumą karjeros, Konradas N. Hilton kolegija viešbutis ir restoranas vadybos University of Houston yra vieta jums. Mūsų absolventai spindi visiems šio klestinčio pasaulio pramonės pateikimo, restoranai, maisto ir gėrimų valdymo, kazino ir žaidimų, renginių, SPA valdymo, pardavimų, rinkodaros ir daugiau sektorių.

Mažas aukštasis ne pagrindinis universiteto tautos ketvirtą pagal dydį mieste, Hilton College siūlo studentams tikrą bendruomeniškumo. Nesvarbu, ar jie vykdo bakalauro, viešbučių ir restoranų vadybos mokslo magistras svetingumo vadybos arba Ph.D. svetingumo administracijos, mūsų studentai naudos iš pasaulinio lygio įrenginiais, įskaitant mūsų upscale mokymo viešbutis, Hilton University of Houston; Mūsų naujas, state-of-the-art vyno degustacija laboratoriją; mūsų studentas paleisti restoranas, Barron; ir Cougar pagrindas, mūsų studentų valdoma užkandinė-ir iš kvalifikuotų nurodymu mūsų patyrę, apdovanojimai fakultete.

Nuosekliai reitinguojami tarp geriausių svetingumo programų pasaulyje Hilton kolegija pabrėžia, patirtinį mokymąsi, be labiau tradicinis, paskaitų stiliaus mokymo metodais. Ši filosofija garantuoja mūsų studentams įgyti praktinių, hands-on, realaus pasaulio svetingumo patirtimi, o jie vykdo savo laipsnių, todėl, kai jie baigia, jie gerai apie savo kelią, kaip rasti savo svajonių darbą.

Esame žinomi gaminti kokybės svetingumo specialistų, kurie daro tiesioginį poveikį pramonei, todėl mūsų studentai yra labai ieškoma po kurias darbdaviai iš viso pasaulio. Tiesą sakant, daugiau nei 80 proc Hilton Kolegijos studentai jau darbo sustatyta, kai jie baigia!

Mūsų misija: Iš Conrad N. Hilton kolegijos viešbučių ir restoranų valdymo Hiustono Universiteto misija yra paruošti asmenis pramonės valdymo ir vadovavimo, teikiant kokybės svetingumo švietimą ir nuolatinį profesinį tobulėjimą, taip pat turi būti pripažinta visame pasaulyje kaip premier mokymosi aplinka per mokymo, mokslinių tyrimų ir paslaugų kokybę.

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

  • Houston

    4800 Calhoun Rd., 77004, Houston

    Klausimai