Keystone logo
© Uni.
Howest University of Applied Sciences

Howest University of Applied Sciences

Howest University of Applied Sciences

Įvadas

Howest University of Applied Sciences yra versli institucija, žinoma dėl novatoriško ir tarpdisciplininio požiūrio į švietimą ir mokslinius tyrimus bei glaudaus bendradarbiavimo su pramone, verslu ir socialinio pelno sektoriumi. Howest garsėja savo technologijų, dizaino ir meno programomis, tokiomis kaip skaitmeninis menas ir pramogos, kibernetinis saugumas, skaitmeninis dizainas ir plėtra bei pramoninių gaminių dizaino programos Belgijoje ir už jos ribų.

Howest ir jo DAE programa užėmė pirmąją vietą „The Rookies Award“ apdovanojime kaip geriausia žaidimų dizaino ir kūrimo mokykla pasaulyje 2017 m. ir 2018 m., 2021 m. Be to, remiantis „The Princeton Review®“ , Howest University of Applied Sciences yra viena geriausių bakalauro mokyklų. žaidimų dizaino studijoms. Be to, pramoninių gaminių dizaino bakalauro programa buvo išrinkta antrąja geriausia dizaino mokykla pasaulyje pagal „The Rookie Award 2023“.

Lauke vykdomos užduotys, mokymai darbo vietoje ir stažuotės yra pagrindiniai kiekvienos programos komponentai. Taip patenkiname kintančius šiandieninės visuomenės poreikius ir apginkluojame savo studentus ateities įgūdžiais. Bėgant metams Howest susikūrė tvirtą reputaciją kaip į taikymą orientuotų mokslinių tyrimų, paslaugų ir švietimo lyderė.

Didžiuojamės partneryste su universitetais ir sektoriaus lyderiais Belgijoje, visoje Europoje ir visame pasaulyje. Mūsų studentams ir darbuotojams suteikiama daug galimybių pasauliniu mastu ir įgyti tarptautinės patirties dėl mūsų plačių tarptautinių tinklų, stipendijų ir mainų programų. Trumpai tariant, Howest yra mokykla, kurioje mokiniai gauna ateities mokymus ir garantuoja darbo saugumą, mėgaudamiesi mokymosi procesu ir gyvenimu Europos širdyje .

Akreditacijos

Akredituota „EFMD Equis“Akredituota AMBAAkredituota AACSB

Vietos

  • Bruges

    Rijselstraat 5, 8000, Bruges

  • Kortrijk

    Kortrijk, Belgija

    Klausimai