Keystone logo
Humak University of Applied Sciences

Humak University of Applied Sciences

Humak University of Applied Sciences

Įvadas

Humoras trumpai tariant

Humak University of Applied Sciences užsiima aukštojo mokslo plėtra ir darbo pasaulio modernizavimu. Mes prisidedame prie naujų aukštojo mokslo rūšių kūrimo, taip pat mokslinių tyrimų, plėtros ir naujovių diegimo, kurie tarnauja studentams jų karjeros kelyje ir palaiko profesionalius partnerius plėtojant savo veiklą.

Mes esame didžiausia pedagogė ir RDI organizacija savo kompetencijos srityse Suomijoje. Mūsų stipriosios pusės yra darbas su jaunimu ir bendruomeniškumas; Organizacijos darbas, darbo bendruomenės ir integracija; Vertimo žodžiu ir kalbų prieinamumas bei Kultūros valdymas ir perdavimas .

Siekiant užtikrinti švietimo prieinamumą visoje šalyje ir stiprią kompetencijų grupę - būtiną aukštos kokybės operacijų sąlygą - „Humak“ veikia per regioninį decentralizuotą, tačiau operatyviai integruotą visos šalies tinklą.

„Humak“ priklauso „Suomen Humanistinen Ammattikorkeakoulu Oy“. Su mumis dirba 1500 studentų ir apie 130 specialistų.

Brooke Cagle / Unsplash

Sponsored by Google Chromebooks

„Humak“ yra bendruomenė, kuri dalijasi savo žiniomis

„Humak“ siekia suaktyvinti darbą su dabartiniais partneriais ir aktyviai kuria naujas partnerystes. „Humak“ yra bendruomenė, o jos veikla grindžiama atvirai dalijantis žiniomis ir patirtimi bei naujos informacijos kaupimu bendradarbiaujant per įvairius tinklus.

Bendradarbiavimas ir bendri procesai sukuria būsimų sprendimų numatymo, inovacijų ir plėtros platformą. Studentai yra glaudžiai įsitraukę į vystymo darbus, o „Humak“ personalas perduoda savo žinias procesams, kad galėtų juos naudoti ir naudos mūsų partneriams.

Humoko stipriosios pusės

122316_humak-strategy-strengts-expertise.jpg

Mes ieškome tvirtos partnerystės su Suomijos ir užsienio universitetais. Stiprybės yra pagrįstos mūsų kompetencija ir suteikia mūsų profiliui konkretų bei pabrėžia mūsų veiklos sričių pažangiausias vietas. Stiprybės lemia strateginį mūsų veiklos vystymą. Stiprybės sukuria dar stipresnes kompetencijų grupes ir kompetenciją, be to, jos vadovauja mūsų partnerystės valdymui.

 • Darbas su jaunimu ir bendruomeniškumas: ugdome įgūdžius susidurti su jaunais žmonėmis
 • Organizacinis darbas, darbo bendruomenės ir integracija: tobuliname darbo bendruomenių funkcionalumą, konkurencingumą ir bendruomeninę plėtrą.
 • Vertimo žodžiu ir kalbų prieinamumas: mes dalyvaujame tobulinant profesinius įgūdžius ir kalbinę prieinamumą palaikančias technologijas.
 • Kultūros vadyba ir perteikimas: mes propaguojame kultūros vadybos įgūdžius kaip veiklą, palaikančią dalyvavimą, ir kuriame skaitmeninę aplinką kultūros ir meno kūriniams ir paslaugoms.

Nauji, kylantys sektoriai, iškilę iš mūsų stiprybės sričių atskirties, kurie garantuoja, kad mūsų veikloje bus atsižvelgiama į verslo ir pramoninio gyvenimo kompetencijos reikalavimus: Nauji dalyviai (sumažiname priklausymo jausmą ir atskirtį), naujas bendruomeniškumas ( mes skatiname tinklu pagrįstą valdymą ir orientavimą), komunikacijos žinias (skatiname susidurti su įvairove ir kultūrinių mažumų pažinimu), žmogaus teises ir lygybę (skatiname visuomenės lygybę).

Mūsų vertybės

 • Gerbiame vienas kitą.
 • Esame atviri.
 • Mums sekasi kartu.
 • Esame drąsūs atsinaujindami ir atsinaujinę.

Vietos

 • Helsinki

  Ilkantie,4, 00400, Helsinki

Klausimai