Keystone logo
University West Tarptautinis Porgram politikos ir ekonomikos
University West

Tarptautinis Porgram politikos ir ekonomikos

Trollhättan, Švedija

0 Years

Request teaching languages

Dieninės

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Stovykloje

* Nemokamai ES / EUS piliečių

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Ippe

Tarptautinė programa politikoje ir ekonomikoje (IPPE) yra 3-jų metų daugiadisciplininis bakalauro studijų programa (180 ECTS), kuriuo siekiama suteikti žinių, įgūdžių ir išmanymą, dirbti tarptautinės politinės ir ekonominės aplinkos. IPPE šviečia ir teorines žinias ir praktinius įgūdžius, tinkamus ekonominio politinių orientuotų profesijų viešojo administravimo, organizacijų ir privačių korporacijų, kad įvairiais būdais veikia tarptautinėje aplinkoje.

&nbsp

Karjera

Su savo tarptautinės IPPE švietimo, karjerą įvairovė yra prieinami. Darbo rinka apima užimtumo galimybes viešojo administravimo, diplomatinė tarnyba, ES ar kitų nacionalinių ir tarptautinių institucijų, taip pat nevyriausybinių organizacijų.Kitos galimybės apima karjeros tarptautinėje orientuota privataus sektoriaus pramonės ir prekybos, ir už jos ribų, Švedijos.

&nbsp

Pedagoginis požiūris

IPPE taiko liberalų įkvėpta meno išsilavinimą tiek out-of-klasės ir klasėje patirties, skirtoms plėtoti visą asmenį akademiškai, intelektualiai, fiziškai, socialiai, emociškai ir dvasiškai. IPPE naudoja daugybę pedagoginių priemonių pasiekti bendruosius programos tikslus. Be atitinkamų žinių ir įgūdžių, IPPE primygtinai pabrėžia, integruoti etninę ir kultūrinę įvairovę, taip pat klausimus, lyčių ir tvarumo.

&nbsp

Tikslai

IPPE apima bendrų tikslų rinkinį. Kiekviena studijų modulis suvokia konkrečių tikslų, jie vienaip ar kitaip susieti su bendrais programos tikslų rinkinį.Visi rezultatai yra suskirstyti į tris tarpusavyje susijusių elementų. Šios sudėtinės dalys yra, žinių ir mokytis, kad dėmesio dėl akademinių tikslų, įgūdžių ir programa, kuri daugiausia dėmesio skiriama praktinio pajėgumus ir vadovavimo įgūdžius ir etines malonumu, kad patvirtinti, kad etikos ir moralės perspektyvas.

&nbsp

Darbo integruoto mokymosi

Darbas integruotas mokymas yra neatskiriama dalis IPPE, kad suteikia studentams galimybes pritaikyti žinias ir įgūdžius praktikoje. Kai kurios studijų moduliai susideda iš įvairių formų projektus, vertinimo ir analizės, atliktų bendradarbiaujant su pilietine visuomene. Dirbti integruoto mokymosi komponentai gali būti atliekami užsienyje, kaip dalis programos "Švietimas.

&nbsp

Internacionalizacija

Tarptautinis dėmesys į IPPE pabrėžiama, visoje švietimo.IPPE yra sudariusi sutartis ir bendradarbiauja su universitetų Europoje, Afrikoje, JAV, Australijoje ir Azijoje. Programa yra pateikiama anglų kalba ir bent vieną semestrą studijavo už Švedijos ribų. Studentai taip pat skatinami, atlieka galutinį mokslinių tyrimų projektą tarptautinėje aplinkoje. IPPE tiekia studentus su įvairių formų finansinės paramos tarptautinių studijų ir darbo patirtį. Stiprinti tarptautinį vaizdą namuose, svečių dėstytojai ir užsienio studentams dalyvauti mieste IPPE. Ateina iš skirtingų kultūrų ir regionų, su patirtimi ir perspektyvų turtus, ši įvairovė garantuoja gyvas, skatinant diskusijas ir studentų gyvenimą. Iš viso IPPE suteikia studentams gebėjimas profesionaliai dirbti per kultūros, taip pat nacionalinių sienų sukurti, įgyvendinti ir vadovauti projektus, tvarkymo politinius ir ekonominius orientuotas klausimus.

&nbsp

Programos struktūra ir turinys

IPPE yra padalintas į keturis etapus, kad padidinti švietimo progresavimą. Kiekvieną semestrą yra 20 savaičių tyrimo laikotarpiu. Pirmasis etapas (1-3. semestras) sudaro teminius daugiadisciplininius studijas. Antrasis etapas (4 semestras) taiko išsamią dėmesio politikai. Trečiasis etapas (5 semestras) dar labiau sustiprina internacionalizavimo dėmesio per studijų ar darbo patirtį užsienyje. Paskutinis etapas (6 semestras) apima mokslinių tyrimų projekto darbus, pateikia išsamias žinias, įgūdžius ir vertybes ir dirbti su politinių ir ekonominių klausimų tarptautiniame kontekste. lyčių ir tvarumo.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Standartiniai tinkamumo reikalavimai studijų bakalauro lygio Švedijoje ir specialiųjų tinkamumo reikalavimus: Matematika (B), anglų (B) ir socialinių mokslų (A).Visi dalykai turi būti rūšiuojami minimalaus prekių ženklo Pravažiuojančio (G) arba lygiavertį. Tarptautinių studentų, prašome kreiptis į Tarptautinių ryšių tarnyba.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

  • Politikos, filosofijos ir ekonomikos bakalauras
    • London, Jungtinė Karalystė
  • Filosofijos, politikos ir ekonomikos menų bakalauras
    • Vienna, Austrija
  • Bachelor of Arts (BA) Majoring in Economics
    • Dunedin, Naujoji Zelandija