Keystone logo
HZ University of Applied Sciences

HZ University of Applied Sciences

HZ University of Applied Sciences

Įvadas

HZ University of Applied Sciences yra Nyderlandų pietvakariuose. Turime apie 4800 nacionalinių ir tarptautinių studentų, todėl esame nedidelis universitetas su asmeniniu požiūriu. HZ siūlo aukštos kokybės studijų programas. Nuo 2011 m., taigi, pastaruosius vienuolika metų, HZ patenka į geriausių Nyderlandų daugiadisciplinių taikomųjų mokslų universitetų trejetuką.

Būdami taikomųjų mokslų universitetu, didžiausią dėmesį skiriame praktika grįsto švietimo ir mokslinių tyrimų galimybėms. Mūsų glaudus bendradarbiavimas su verslo pasauliu, įvairiais tyrimų centrais ir pasauliniu universitetų partnerių tinklu yra itin svarbus.

Apie mus

HZ turi apie 4800 studentų, suskirstytų per ketverius studijų metus, ir apie 25 bakalauro studijų programas, iš kurių aštuonios dėstomos anglų kalba. Apie 500 studentų atvyksta ne iš Nyderlandų, todėl turime puikų olandų ir tarptautinių studentų derinį. Lengva matematika pasakys, kad su tokiais skaičiais klasės bus mažos.

Kur svarbu studentai

Mokytojai ir darbuotojai labai akcentuoja individualų instruktavimą. Jūsų studijų treneris padės jums pasirinkti kursus ir ištirti savo karjeros galimybes. Paklauskite bet kurio užsienio studento, ir jie jums pasakys, kad dėstytojai ir dėstytojai yra pasirengę jums padėti, kai prireiks. HZ taip pat turi patalpas ir individualias paslaugas studentams, turintiems negalią ar sergantiems lėtinėmis ligomis.

Mūsų profesinė patirtis

Būdami taikomųjų mokslų universitetu, mes įsitvirtinome kaip vandens, energetikos ir gyvybingumo ekspertai. Mūsų programos visiškai atitinka šias ietis.

Viršuje

Kiekvienais metais „Keuzegids Hoger Onderwijs“ (Aukštojo mokslo vadovas) atlieka Nyderlandų aukštojo mokslo tyrimą. Nuo 2011 m. vadovas įtraukė HZ į 3 geriausių daugiadalykių Nyderlandų taikomųjų mokslų universitetų sąrašą. Mūsų dėstytojų ir mažų studentų grupių kokybė ir prieinamumas yra vienas iš HZ privalumų. Tačiau taip pat puikiai įvertintos klasės, darbo vietos ir kompiuterių įranga.

Kokybė ir akreditavimas

HZ yra 3 geriausiuose

Nyderlandai nuolat priskiriami prie geriausių švietimo sistemų pasaulyje. Kiekvienais metais „Keuzegids Hoger Onderwijs“ (Aukštojo mokslo vadovas) rengia aukštojo mokslo tyrimą Nyderlanduose. HZ nuo 2011 m. Pateko į tris daugiadisciplininius taikomųjų mokslų universitetus.

Akreditacija

HZ yra vyriausybės finansuojamas taikomųjų mokslų universitetas (HBO). Norėdami gauti vyriausybės finansavimą Nyderlanduose, institutai turi nuolat atitikti daugybę kokybės reikalavimų. Skyriaus ir programų kokybę reguliariai vertina pripažintos Švietimo, kultūros ir mokslo ministerijos VBI (vizituojančios vertinimo organizacijos).

Bakalauro programos, įskaitant anglų kalbos programas, dėstomos HZ, buvo akredituotos NVAO (Nyderlandų ir Flandrijos akreditavimo organizacijos), remiantis tarptautiniais susitarimais.

Misijos ataskaita

Esame žinių institutas, orientuotas į visą pasaulį, konkrečiai orientuojantis į ilgaamžiškumo ir vandens, saugos, inovacijų ir verslo žinių sritis.

Įvairios tikslinės grupės gali įgyti pasirinktas kompetencijas per individualų išsilavinimą, siekdamos visą gyvenimą trunkančios karjeros daugiakultūrėje ir daugiaformėje visuomenėje. Norime būti įmonių, institutų ir valdžios institucijų partneriais, kad galėtume pasirūpinti visomis jų žiniomis ir naujovėmis. Todėl mes sutelkiame dėmesį į keletą gudrybių, todėl esame patrauklūs rinkai, kuri peržengia regionines ir net nacionalines sienas. Šie ietigaliai yra ilgaamžiškumas ir vanduo, saugumas, naujovės ir verslumas. Tai dar kartą pabrėžia ir šių specifinių sričių dėstytojų egzistavimas.

Kiekvienas žmogus skaičiuoja

Misija taip pat nuolat įtraukiama į „vertybių“ rinkinį, kuris suteikia mintims ir veiksmams kryptį. Mūsų pagrindinės vertybės yra kokybė, asmeninis tobulėjimas, abipusė pagarba ir profesinė orientacija. Įvairiose HZ vietose ir dokumentuose taip pat pabrėžiamas reikalingas dėmesys etninėms ir vertimo problemoms tiek apskritai, tiek profesinėse situacijose. Mes norime būti tokia bendruomenė, kurioje kiekvienas žmogus skaičiuoja ir kur kiekvienas žmogus yra vertinamas kaip individas, kur darbas kartu yra prioritetų sąraše ir kuriame abipusiai gerbiama visų dalyvaujančių asmenų vystymosi galimybės.

Reitingai

Nyderlandų taikomųjų mokslų universitetai paprastai nėra įtraukti į pasaulinius universitetų reitingus. Todėl Olandijos organizacijos sukūrė savo standartus, kad galėtų reitinguoti tokio tipo įstaigas.

Nacionalinė studentų apklausa

Nationale Studenten Enquete (NSE), žinoma kaip Nacionalinė studentų apklausa anglų kalba, yra kasmetinė apklausa, siunčiama studentams, baigusiems aukštojo mokslo programą. Aukštojo mokslo organizacijų iniciatyva Studychoice123 fondas (olandų kalba Studiekeuze123) yra atsakingas už NSE ir bendradarbiauja su Švietimo ministerija. „Studychoice123“ prašo visų aukštųjų mokyklų kiekvienais metais dalyvauti Nacionalinėje studentų apklausoje. Klausimai, susiję su dėstytojų kokybe, studijomis, įgytais įgūdžiais ir mokymu, testavimu ir vertinimu bei kita svarbia informacija. NSE rezultatai pateikiami tik olandų kalba.

„Keuzegids“ reitingai

„Keuzegids“ yra vienintelis nepriklausomas vadovas, kurį kasmet leidžia „Centrum Hoger Onderwijs Informatie“ (aukštojo mokslo informacijos centras). Viena iš penkių paskelbtų ataskaitų „HBO dieninės studijos“ (HBO Voltijd) kritiškai vertina ir lygina Nyderlandų aukštųjų profesinių universitetų studijų programų kokybę.

Rezultatai atsižvelgia tiek į studentų, tiek į pačių universitetų perspektyvas. Reitingai paprastai grindžiami duomenimis apie programos sėkmės rodiklius, ekspertų nuomones iš programų akreditavimo ir studentų nuomones, paimtas iš NSE rezultatų.

HZ reitinge

Nuo 2011 m. HZ nuolat patenka į geriausių Nyderlandų taikomųjų mokslų universitetų trejetą, o kelios programos yra 1 ir 3 geriausiųjų.

Vietos

 • Vlissingen

  Edisonweg 4, 4382 NW, Vlissingen

  • Middelburg

   Het Groene Woud 1-3, 4331 NB, Middelburg

   • Velp

    Larensteinselaan, 26-A, 6882 CT, Velp

    Klausimai