Keystone logo
Ibmec

Ibmec

Ibmec

Įvadas

Tarptautiniai santykiai

Tarptautinių reikalų tarnyba Ibmec / Rio valdo ketvirtį, pusmetinio ir kasmet programas studentams, norintiems studijuoti Ibmec / Rio ir palengvina studijas užsienyje mūsų pačių studentų. Ibmec tarptautinių reikalų tarnyba apima maždaug penkiasdešimt sutartis su partneriu verslo mokyklose ir universitetuose daugiau nei dešimties šalių.

apie Ibmec

Su daugiau nei 45 metų patirtį, Ibmec yra vienas iš Brazilijos pirmaujančių verslo mokyklų. Mūsų bakalauro kursai uždirbo daugiausia balų Brazilijos Švietimo ir mokslo ministerija. Mūsų misija yra plėtoti studentų, kaip kovotojos pasaulyje be sienų. Ibmec turi daugiau nei 50 skirtingų partnerystę su ne Brazilijos Institutai, gauti ir siųsti apie 300 studentų per metus mūsų mainų programas.

Mūsų asortimentą sudaro bakalauro, magistro, magistro ir pratęsimas kursus. Mūsų mokymo meistriškumas pasiekia visoje šalyje per Ibmec Online ir tarnauja organizacijas partneres, Brazilijos ir užsienyje, per Ibmec įmonėje. Mes atskirti nuo kitų institucijų, kaip mes pateikti mokymo metodiką, DNR stipriai remia verslo, fakulteto, sudaryta iš meistrų ir gydytojai su rinkos patirties, taip pat susitarimų su keliais pagrindiniais institucijų, teikiančių tarptautinę patirtį studentams.

apie Braziliją

Brazilija yra namų į vieną iš pačių įvairiausių pasaulio kultūros kurio metu turtingumą skonių per muziką, maistą ir literatūroje. Dėl savo plataus teritorinio išplėtimo, Brazilija turi klimatas visiems skoniams. Vidutinė metinė temperatūra yra 35 ° C šiaurėje ir 20 ° C šalies pietuose. Kai lankotės mums būti nustebinti Brazilijos žmonių šiluma. Mėgaukitės mūsų gražių paplūdimių ir kraštovaizdžius, priešingai nei triukšmingo naktinio gyvenimo.

Vienetai

Mes dirbame trijų pagrindinių Brazilijos miestų - Brazilija, Belo Horizonte ir Rio de Žaneiras - kiekvienas su savo padalinių. Siūlome pakopos kursus vienetų DeVry Group Brazilijoje, įsikūręs didžiųjų miestų šiaurės rytų regione: Fortaleza, João Pessoa, Recife, Salvadoras ir São Luís. Be to, mūsų mokymo kompetencijos plinta visoje šalyje su internetinius kursus. Turime stiprią tarptautinę buvimą, nes mes sukūrėme partnerystę su geriausių institucijų pasaulyje - sąrašo, kuris Kasmet plečiasi.

Kontaktas

Jei jūsų namuose universitetas neturi mainų sutartį, pasirašytą su Ibmec ir norite ateiti čia studijuoti, prašome susisiekti su mumis.

Vietos

  • Rio de Janeiro

    Av. Armando Lombardi, 940 – CEP: 22640-000 - Barra da Tijuca - Rio de Janeiro - RJ, 22640-000, Rio de Janeiro

  • Rio de Janeiro

    Avenida Pres. Wilson, 118, Centro Rio De Janeiro - RJ , CEP: 20030-020, 20030-020, Rio de Janeiro

Klausimai