Keystone logo
IC University of Applied Sciences - Amsterdam

IC University of Applied Sciences - Amsterdam

IC University of Applied Sciences - Amsterdam

Įvadas

Istorija

Tarpkolegijos pradžia: nuo 1979 m

„Esu tikras verslininkas, tai mano gyvenimas ir kraujas, aš jį be galo myliu ir buvau tam sukurtas“.Antonas Dresmannas

Galite palaukti, kol kiti viską padarys, arba galite imtis tiesioginių veiksmų patys. Taip turėjo galvoti Antonas Dreesmannas, kai 1979 m. įkūrė Inter College. Tuo metu jam trūko tinkamai apmokytų žmonių savo šeimos verslui „Vroom & Dreesmann“. Didžiausias mažmenininkas Nyderlanduose tuo laikotarpiu. Dėl šios priežasties jis pradėjo studijų programą, kurios pagrindinis dėmesys buvo skiriamas svetingumui. Devintojo dešimtmečio pradžioje mokymo programa buvo išplėsta iki dabartinės: privačios verslo administravimo studijų programos „Inter College Business School“. 2000–2014 m. „Inter College Business School“ buvo „Luzac“ dalis. 2014 m. liepos mėn. mokyklą įsigijo George'as Bankenas, Paulas van Splunterenas ir Bartas van den Driesas. Šie trys iškilūs verslininkai siekia studijų programą dar labiau suderinti su šiuolaikinio, dinamiško verslumo pasaulio praktikomis. Dėl ilgametės patirties ir plataus akcininkų tinklo Inter College Business School puikiai siūlo į praktiškumą orientuotą verslo administravimo programą verslininkams, verslininkams.

2019 m. „Inter College“ įsigijo „Global University Systems“ (GUS). GUS yra tarptautinis tinklas, susidedantis iš daugiau nei 24 universitetų ir kolegijų visame pasaulyje, kurį vienija bendra aistra prieinamoms, pramonei svarbioms kvalifikacijoms. GUS siūlo daugybę įvairių programų, įskaitant bakalauro studijų programas, magistro studijų programas, profesinį mokymą, anglų kalbos mokymą ir įmonių bei vadovų švietimą. Kai kas nors pasirenka studijuoti GUS institucijoje – ar studentų miestelyje Europoje, Šiaurės Amerikoje ar net savo namuose – jis prisijungia prie daugiau nei 80 000 studentų visame pasaulyje tinklo.

GUS yra įsikūrusios kai kuriuose didžiausiuose pasaulio miestuose, kurių miesteliai yra Londone, Birmingeme ir Mančesteryje, anapus Atlanto Toronte, Čikagoje ir Vankuveryje; ir visame pasaulyje Singapūre, Amsterdame, Vokietijoje ir Izraelyje.

154871_ic7.jpg

Tarptautinė verslo mokykla

 • HBO diplomas INCL NIMA A&B
 • Mažos klasės, daug dėmesio
 • Prisijunkite prie „Entrepreneurs Network“.
 • Baigimas Amsterdame arba Londone
 • Mokymasis į verslą praktiškai

Į ateitį orientuota vizija

Mes visi esame susiję su talentu ir ryžtingumu. Sunkiai dirbti ir nepasiduoti. Nukristi ir vėl keltis. „Inter College“ tiki talentu ir suteikia tinkamus įrankius, kad šis talentas būtų ryžtingas.

Mūsų vietos

Studijos Inter College Business School Amsterdame

Inter College Campus yra senajame miesto centre. Jis įsikūręs netoli besikuriančių įmonių, verslo ir kultūros paveldo. Studijos Amsterdame yra jaudinantis papildomas „Inter College“ patirties aspektas, o daugiau nei 200 studentų, baigusių BBA programas, dažnai gyvena mieste ir studijas derina su verslo pradžia, kuria garsėja Amsterdamas. Studijų vieta yra tradiciniame mokyklos pastate, esančiame prie kanalų miesto širdyje. Vieta yra labai arti viešojo transporto ir tarptautinio Schiphol oro uosto. Studentai gali naudotis Amsterdamo – miesto, kuriame gyvena daugiau nei 140 tūkstančių studentų, akademine biblioteka.

154870_ic41.jpg

Akreditacija

NVAO akreditacija

Nyderlandų nacionalinė vyriausybės akreditavimo organizacija NVAO akreditavo Inter College Business School BBA programą, Croho: 39226 (BA Hons).

2002 m. įstatymu buvo įsteigta Nyderlandų Flandrijos akreditavimo organizacija (NVAO), kuri užtikrina bakalauro ir magistro studijų programų kokybę. Nyderlandų akreditacija pagrįsta programų tarpusavio vertinimu. Flandrija dalyvauja valdyboje stebėtojos teisėmis ir bus sudaryta sutartis, kuria bus oficialiai užtikrinta, kad akreditavimo organizacija veiktų ir Nyderlandams, ir Belgijos flamandų bendruomenei.

Inter College Business School BBA verslo administravimo bakalauras buvo akredituotas NVAO 2019 m. (galioja iki 2025 m.).

RTO kokybės ženklas

„Inter College Business School“ turi NRTO, pirmaujančios Nyderlandų privataus švietimo prekybos asociacijos, kokybės ženklą.

154868_ic2.jpg

Amsterdamas: apgyvendinimo vadovas

Ar esate pasiruošę patirti Amsterdamą?

Džiaugiamės, kad pasirinkote studijas Inter College Business School. Amsterdamas yra gyvybingas miestas ir puiki vieta būti studentams, šalia besikuriančių įmonių, verslo ir kultūros paveldo. Prisijunkite prie 140 000 kitų miesto studentų.

Studentų apgyvendinimas

Studentų būsto galimybės

Amsterdamas yra įdomus ir gyvybingas miestas, kuris kiekvienais metais pritraukia tarptautinius studentus dėl mažų pragyvenimo išlaidų ir didelių įsidarbinimo galimybių. Nors pragyvenimo išlaidos Amsterdame yra palyginti mažos, palyginti su kitais Europos miestais, įperkamo būsto mieste yra nedaug. Todėl siūlome pradėti tyrinėti apgyvendinimo galimybes kuo anksčiau. Yra keletas studentų apgyvendinimo Amsterdame variantų.

Registracija būsto svetainėse

Jei nuspręsite pasilikti Amsterdame ilgiau nei vieneriems metams, primygtinai rekomenduojame užsiregistruoti patikimose būsto svetainėse, tokiose kaip Studentenwoningweb.nl ir ROOM.nl. Atkreipkite dėmesį, kad šiose platformose yra nustatytas laukimo laikas, todėl turėtumėte kreiptis kuo anksčiau.

Atkreipkite dėmesį į sukčiavimus ieškodami apgyvendinimo įvairiose platformose, pvz., „Facebook“. Iamsterdamo svetainėje rasite patarimų, kaip išvengti būsto sukčiavimo.

Studentų viešbutis Amsterdamas

„Inter College Business School“ bendradarbiauja su „The Student Hotel Amsterdam“, kuris siūlo šiuos pasiūlymus tarptautiniams studentams:

 • Pilnai įrengti privatūs kambariai (apie 14 m²)
 • Šiuolaikiški vonios kambariai su dušais
 • Galimybė naudotis bendra virtuve
 • Darbo stalas
 • palydovinius kanalus rodantis plokščiaekranis televizorius
 • Šildymas
 • Itin greitas ir patikimas WiFi
 • Patalynė ir rankšluosčiai
 • Reguliarus patalpų valymas
 • Renginiai ištisus metus
 • Visos sąskaitos įtrauktos
 • 24/7 registratūra ir apsauga

Papildomos privilegijos yra žaidimų ir poilsio zona, studijų kambariai, sporto salė, skalbykla ir restoranas / baras su kasdieniais renginiais, kurie suteikia smagią aplinką tarptautiniams studentams pažinti vieni kitus.

Nakvynės tipasMėnesio kaina (€)
Ekonominis vienvietis kambarys

744 eurai (7 mėnesių trukmės)

789 eurai (5 mėnesių trukmės)

Prabangi studija

1 063 eurai (7 mėnesių trukmės)

1 130 eurų (trukmė 5 mėn.)

*Aukščiau pateikti tik dviejų kambarių tipų pavyzdžiai. „The Student Hotel“ siūlo daugiau galimybių.

„Studens“ viešbutis yra Wibautstraat gatvėje, dar žinomoje kaip „Knowledge Mile“, socialiniame, kūrybiniame ir verslo centre. Jis įsikūręs buvusiose „Het Parool“ ir „Trouw“ laikraščių spaudos patalpose, erdvėje, kuri garsėja kaip milžiniška žaidimų aikštelė keliautojams, mobiliems profesionalams, kūrybingiems klajokliams, studentams ir vietiniams pokyčių kūrėjams.

154869_ic3.jpg

Vietos

 • Amsterdam

  Passeerdersgracht 23, 1016, Amsterdam

Klausimai