Keystone logo
ICBS Business College

ICBS Business College

ICBS Business College

Įvadas

ICBS 40 metų sėkmingo veikimo ir akademinio nuoseklumo

ICBS Business College 1977 m. Salonikuose buvo įkurta mokslininkų komanda, siekdama patenkinti verslo švietimo poreikį. Tolesni veiksmai kitose miestuose. Nuo pat pirmos akimirkos jo filosofija buvo pagrįsta:

 • Švietimas pagal efektyviausius Europos ir tarptautinius standartus.
 • Studijų programos, pritaikytos rinkos poreikiams ir ateities pokyčiams globalizuotoje aplinkoje.
 • Akademinis personalas, kuris jungia akademinę infrastruktūrą su praktine patirtimi.
 • Antropocentrinis požiūris, siekiant plėtoti tiesioginį ryšį, santykiai vaisingoje ugdymo aplinkoje, siekiant palengvinti mokymąsi.
 • Užimtumas versle, kad būtų sukurtos novatoriškos ir naujos idėjos, ir visų pirma, jie taptų veiksmingais verslo veiksmais.

Tarptautinės akademinės atpažinimo organizacijos (AMBA, QAA, NARIC, PRME), bendradarbiaudamos su įsteigtomis Britanijos valstybinėmis universitetais (Ulster, Kingston, Winchester), ICBS siūlo ir siūlo bakalauro ir magistrantūros studijas

 • Verslo administracija
 • Rinkodara
 • Finansų valdymas ir apskaita
 • Ekonomika

Labai prisideda prie tūkstančių gerai apmokytų absolventų, kurie sėkmingai vykdo verslą ir organizacijas, kūrimą tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuje.

ICBS Business College , veikianti ir siūlanti savo programas Salonikuose ir Atėnuose, toliau remia studentus ir absolventus, taip pat platesnę verslo bendruomenę, siekdama jų tikslų.

76045_1.jpg

ICBS Thessaloniki Campus

Vos 10 kilometrų nuo Salonikų centro yra Galene miestelyje esantis Oreokastro, kurio pavyzdys yra 14 000 kv. M. Privačių objektų, specialiai sukurta siekiant padėti mokytojams ir studentams siekti kompetencijos.ICBS "Galene Campus" apima: klases, kuriose yra garso ir vaizdo žiniasklaidos priemonės bei interaktyvūs projektoriai, konferencijų salė, kurioje telpa 240 žmonių, kompiuterių laboratorijos, biblioteka ir skaitykla, administravimo įstaigos, mokymo įstaigos, konferencijų salės, sekretoriai, absolventų biuras, sporto aikštelė

ICBS Athens City

ICBS Atėnų tarptautinis koledžas yra Graikijos valdymo asociacijos (EEDE) pastatas, įsikūręs Kato Patisia, Atėnų regione. Komplekse yra 390 žmonių konferencijų centras, mokymo salės, seminarų salės, bibliotekos ir laboratorijos, todėl tai ideali aplinka, skatinanti mokymąsi akademinėje aplinkoje.Daugiau informacijos apie mokyklą rasite adresu www.icbs.grDaugiau informacijos apie Vinčesterio universitetą rasite www.winchester.ac.uk

Gyvenimas Salonikuose

Salonikai yra antras pagal dydį Graikijos miestas, jo metropolinės zonos gyventojai viršija 1 milijoną gyventojų ir Makedonijos sostinė.Salonikų miestas buvo įkurtas 315 m. Pr. Prie Makedonijos Cassander. Svarbus Romos laikų metropolis, Salonikai buvo antras pagal dydį ir turtingiausias Bizantijos imperijos miestas. Otomanai buvo užkariauti 1430 m. Ir 1912 m. Lapkričio 8 d. Iš Osmanų imperijos į Graikiją.Salonikai yra antrasis svarbus ekonomikos, pramonės, prekybos ir politinis centras Graikijoje; Tai yra pagrindinis Graikijos ir Pietryčių Europos transporto mazgas, ypač per Salonikų uostą. Miestas yra garsus savo festivalių, renginių ir gyvybingo kultūrinio gyvenimo apskritai, ir yra laikomas Graikijos kultūros sostine.Kasmet vyksta tokie renginiai kaip Salonikų tarptautinė paroda ir Salonikų tarptautinis kino festivalis. Salonikai buvo 2014 m. Europos jaunimo sostinė. Salonikuose yra daug žinomų Bizantijos paminklų, įskaitant Salonikų paleolichristijos ir Bizantijos paminklus, UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, taip pat keletą romėnų, osmanų ir sefardinių žydų struktūrų. Pagrindinis pagrindinis universitetas, Aristotelio universitetas, yra didžiausias Graikijoje ir Balkanuose.Salonikai yra populiari turizmo vieta Graikijoje. 2013 m. "National Geographic" žurnalas įtraukė Salonikus į turistų lankomas vietas visame pasaulyje, o 2014 m. FDI žurnalas "Financial Times" ("Tiesioginės užsienio investicijos") paskelbė, kad Salonikai yra geriausias vidutinio dydžio Europos miestas, skirtas žmogiškam kapitalui ir gyvenimo būdui. Tarp gatvių fotografų, Salonikų centras taip pat laikomas populiariausi gatvių fotografijos vieta Graikijoje.

Gyvenu Atėnuose

Atėnai yra sostinė ir didžiausias Graikijos miestas. Atėnai dominuoja Atika regione ir yra vienas iš seniausių pasaulio miestų, kurio istorija apima daugiau kaip 3400 metų ir ankstyviausia žmogaus veikla pradedama kurti nuo 11 iki 7-ojo tūkstantmečio iki BCE. Klasikinės Atėnai buvo galinga miesto valstybė, kuri atsirado kartu su Pirėjo uosto, kuris iki pat 5-ojo amžiaus BCE įsteigimo su Atėnuose buvo atskiro miesto, plėtra. Meno, mokymosi ir filosofijos centras, Platono akademijos namai ir Aristotelio liceumas yra plačiai vadinamas Vakarų civilizacijos lopšiu ir demokratijos gimtiniu. Šiuo metu Atėnai yra didžiulis kosmopolitinis metropolis, pagrindinis Graikijos ekonominis, finansinis, pramoninis, jūrinis, politinis ir kultūrinis gyvenimas. Atėnuose gyvena dvi UNESCO pasaulio paveldo vietos, Atėnų akropolis ir viduramžių Dafnos vienuolynas. Atėnuose taip pat yra keletas muziejų ir kultūros įstaigų, tokių kaip Nacionalinis archeologijos muziejus, kuriame yra didžiausia pasaulyje senovinių graikų kolekcija, Akropolio muziejus, Kikladinės dailės muziejus, Benaki muziejus ir Bizantijos bei krikščionių muziejus.Graikija yra viena iš pigiausių Europos šalių užsieniečiams tiek turistams, tiek tarptautiniams studentams. Vidutiniškai reikės maždaug 450-700 EUR per mėnesį už visas išlaidas, įskaitant apgyvendinimą, kuris yra pagrįstas, palyginti su kitomis Europos paskirties vietomis (Ispanijoje, Vokietijoje arba Italijoje), kuriose vidutinės mėnesio gyvenimo išlaidos yra nuo 800 iki 1000 EUR.

Vietos

 • Athens

  200, IONIAS AVE & IAKOVATON STR, , Athens

  • Athens

   3, Rethimnou Str., 10682, Athens

   • Thessaloniki

    Thessaloniki 108, Oreokastro 570 13, , Thessaloniki

    Klausimai