Keystone logo
International College of Liberal Arts - Yamanashi Gakuin University

International College of Liberal Arts - Yamanashi Gakuin University

International College of Liberal Arts - Yamanashi Gakuin University

Įvadas

Pasirinkite laisvuosius menus. Japonijoje.

Tarptautinė laisvųjų menų kolegija ( iCLA ) yra ketverių metų Amerikos stiliaus laisvųjų menų kolegija, kurioje pagrindinė mokymo kalba yra anglų. Studentai gali rinktis iš daugybės kursų kaip dalį naujoviškos mokymo programos, kuri suteikia tarptautinių liberalų menų bakalauro laipsnį. Vos 90 minučių į vakarus nuo Tokijo „ iCLA sujungia daugiakultūrę mokymosi aplinką su gražiai tradicine japonų aplinka Fuji kalno šešėlyje. iCLA siūlo unikalią galimybę pasinerti į pačią japonų kultūros esmę, tuo pačiu įgyjant šiuolaikinio ir pasauliniu mastu aktualaus išsilavinimo mūsų šiuolaikinėse patalpose.

Registruokitės į iCLA lapkričio 18 d. virtualų atvirą miestelį

Visi „ iCLA bakalauro studentai dalijasi laisvųjų menų kolegijos mokymo patirtimi studijuodami naujovišką tarptautinių laisvųjų menų bakalauro laipsnį. „ iCLA programa buvo sukurta siekiant ugdyti kritišką, kūrybišką, nepriklausomą ir globalų mąstymą. iCLA studentai mokosi įgyti ir analizuoti žinias, kad galėtų sukurti savo atsakymus į senus klausimus.

Mūsų gyvenamasis miestelis suteikia tarpkultūrinio gyvenimo patirtį, užtikrindamas, kad internacionalizacijos ir globalizacijos temos visą gyvenimą iCLA ne tik klasėje, bet ir „ iCLA . Mažos interaktyvios klasės yra mūsų pedagoginio požiūrio esmė. Mažas dėstytojų ir studentų santykis skatina glaudžius dėstytojų ir studentų ryšius bei stiprina pačių studentų bendravimą ir bendradarbiavimą.

Pirmųjų metų bendra patirtis apima susitelkimą į pagrindinius kursus ir bendruosius kursus, kurie yra puikus būdas studentams rasti tai, kas jiems įdomu, ir priimti pagrįstą sprendimą dėl pagrindinės studijų srities.

Antraisiais metais studentai atidžiau pažvelgia į savo specialybę, dalyvaudami įvairiuose kursuose ir patyriminio mokymosi seminaruose. Tradicinės pasaulinio verslo ir ekonomikos bei politikos mokslų specialybės yra praturtintos integracija su duomenų mokslo, psichologijos ir sociologijos kursais, suteikiančiais gylio ir platumo. Menų, muzikos, kalbų menų, scenos menų kursai yra siejami su Japonijos studijų ir tarpdisciplininių menų studijų kryptimis. Unikalią humanitarinių mokslų prigimtį išryškina filosofija „sukurk savo pagrindinį dalyką“, kai studentai gali pasirinkti daugybę įvairių disciplinų kursų ir kurti savo specialybę.

Trečiaisiais metais studentai gerai suvokia savo specializacijos sritį ir gali gilintis į pagrindinę studijų sritį. Studentai gali įgyti studijų užsienyje patirties (neprivaloma tarptautiniams studentams) vienoje iš daugiau nei 60 mokyklų partnerių, išsidėsčiusių 30 šalių.

Paskutiniais metais pagrindinis dėmesys skiriamas senjorų seminarui ir baigimo tyrimų projektui (GRP). GRP leidžia studentams parodyti savo rašymo, kritinio mąstymo ir problemų sprendimo įgūdžius, kuriuos jie išmoko koledžo metu. Studentai plėtoja savarankišką mąstymą, diskutuodami ir dalindamiesi savo tyrimais su bendraamžių grupe ir pasirengę nuspręsti tolesnius žingsnius po kolegijos.

Priėmimai

Kaip taikyti

Pateikti paraišką iCLA paprasta naudojant mūsų internetinę paraiškų teikimo sistemą. Priklausomai nuo jūsų priėmimo kategorijos, taikomos įvairios procedūros:

Tarptautiniai studentai gali kreiptis internetu.Japonijos studentai, kurie mokėsi pagal užsienio mokymo programą bent dvejus metus nuo 7 iki 12 klasių ir atitinka mūsų anglų kalbos reikalavimą TOEFL iBT 76 (arba lygiavertį priimtą įgūdžių patikrinimo testą), taip pat gali teikti paraiškas per mūsų tarptautinę internetinę paraiškų teikimo sistemą. gaires kaip ir tarptautiniams kandidatams.Japonijos studentai, kurie nesimokė pagal užsienio mokymo programą arba neatitinka mūsų anglų kalbos reikalavimų, mūsų pagrindiniame puslapyje žr. išsamią mūsų šalies studentų paraiškų teikimo procesą.

Paraiškų teikimo tvarka:

  1. Patikrinkite, ar atitinkate mūsų įstojimo reikalavimus ir turite teisę pretenduoti
  2. Užpildykite internetinę paraiškos formą ir įkelkite reikiamus dokumentus
  3. Sumokėkite 7 000 ¥ paraiškos mokestį
  4. Paraiškos dokumentų peržiūra ir pokalbis
  5. Pranešimas apie rezultatus

Atrankos metodas: paraiškos vertinamos remiantis išsamia visų dokumentų, įskaitant esė (tikslo pareiškimas), peržiūra ir interviu. Su kandidatais dėl priėmimo ir stipendijų rezultatų bus susisiekta asmeniškai el.

Vietos

  • Kofu

    2-7-17 Sakaori

Klausimai