Keystone logo
International College of Liberal Arts - Yamanashi Gakuin University Tarptautinių liberaliųjų menų bakalauras: Japonijos studijos
International College of Liberal Arts - Yamanashi Gakuin University

Tarptautinių liberaliųjų menų bakalauras: Japonijos studijos

Kofu, Japonija

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

18 Nov 2024

Apr 2025

JPY 1 596 000 / per year

Stovykloje

Įvadas

Daugeliui stebėtojų ir lankytojų Japonija yra viena iš labiausiai intriguojančių šalių žemėje. Jiems Japonija siūlo daugybę džiuginančių ir kartais mįslingų įspūdžių, dėl kurių dažnai kyla daug klausimų. „Japan Studies“ stengiasi atsakyti į daugumą, jei ne visus. Japanologai savo sritį supranta kaip tarpdisciplininį projektą, kuriame dalyvauja visi Japonijos kultūros, istorijos ir visuomenės aspektai. Daugelis studentų ir mokslininkų nagrinėja šias temas, susijusias su istoriniais ir šių dienų įvykiais Rytų Azijoje ir Vakaruose. Toks požiūris sieja jų tyrimus ir tyrimus ne tik su kitomis disciplinomis, bet ir su kitomis tautomis, civilizacijomis ir geografinėmis vietovėmis.

Kodėl verta studijuoti Japonijos studijas?

„ iCLA “ Japonijos studijų iCLA suteikia jums japonų kalbos kompetenciją ir išsamų supratimą apie Japonijos kultūrą, istoriją, politiką ir ekonomiką. Vadovaudamiesi savo sričių ekspertais, sieksite kalbų sklandumo ir tuo pat metu išsamiai susipažinsite su pagrindinėmis Japonijos studijų sritimis. Be to, ilgesnis gyvenimas Japonijoje suteiks jums unikalią galimybę toliau susipažinti su įvairiausiais japonų gyvenimo būdais, papročiais ir menais. Tapsite išmanančiu specialistu Japonijos tema, kuris taip pat turi išsamių žinių apie platesnį Rytų Azijos ir Vakarų kontekstą. Studijuodami taip pat lavinsite savo bendravimo įgūdžius ir analitinę patirtį. Japonijos studijų programą baigę studentai bus gerai pasirengę plačioms profesinės karjeros galimybėms tiek Japonijoje, tiek visame pasaulyje.

Registruokitės į iCLA lapkričio 18 d. virtualų atvirą miestelį

Studijų programa

KARJEROS GALIMYBĖS

Studentų atsiliepimai

Apie Mokyklą

Klausimai