Keystone logo
Idaho State University College of Nursing

Idaho State University College of Nursing

Idaho State University College of Nursing

Įvadas

Slaugos mokyklos fakultetas laikosi bendros filosofijos apie žmones, slaugą ir slaugos išsilavinimą, apimančią tiek bakalauro, tiek magistrantūros studijų programas. Fakultetas siekia būti lyderiais ir vizionieriais, atlikdami slaugytojų, vartotojų, sveikatos priežiūros vartotojų ir sveikatos specialistų gynėjus.

Slaugos žinių panaudojimas yra pagrindinis dėmesys bakalauro studijų programoje, kuriant pradinio lygio specialistus. Bakalauro studijų programa parengia absolventus, kad jie atitiktų esamas ir kylančias bendruomenės sveikatos problemas vietos ir pasauliniu lygiu. Vystydami profesinį vaidmenį, studentai mokosi žiūrėti į slaugos gavėjus kaip į asmenis, šeimas, grupes ar bendruomenes kultūros ir aplinkos kontekste. Aidaho gyventojų pasiskirstymas ir geografinis pobūdis įpareigoja absolventus mokėti slaugą kaime ir pasienyje.

Aukštasis išsilavinimas grindžiamas bakalauro išsilavinimu. Studentai yra pasirengę prisiimti pažangias praktikos vaidmenis, plėtodami slaugos žinias per tyrimus, teoriją ir praktiką. Absolventų lygmeniu dėstytojai ir studentai prisideda prie slaugos teorijų taikymo ir tobulinimo siekiant aprašyti, paaiškinti, numatyti ir suprasti slaugos reiškinius. Aukštasis išsilavinimas palengvina mokymosi aplinką, kurioje studentai gali susikurti savo žinių integravimą aukštesniu lygiu. Pažangios praktikos slaugytojai kaupia plačias žinias ir patirtį, siekdami palengvinti arba teikti individualizuotą, holistinę sveikatos priežiūrą klientams visą gyvenimą įvairiose aplinkose, daugiausia dėmesio skiriant kaimo praktikai.

Vietos

 • Pocatello

  South 8th Avenue,921, 83209, Pocatello

  • Idaho Falls

   Science Center Drive,1784, 83402, Idaho Falls

   Klausimai