Keystone logo
IED – Istituto Europeo di Design Milan

IED – Istituto Europeo di Design Milan

IED – Istituto Europeo di Design Milan

Įvadas

Dizaino ir pramonės lopšys.

Milanas, esantis metropolinės zonos, kurią galima palyginti su Londonu ir Niujorku, centre yra meno, pramonės, finansų, dizaino ir mados sinonimas visam pasauliui.

Milane dirbo Leonardo ir Bramantės kalibro menininkai, o po keturių šimtmečių – Marinetti ir Boccioni, futuristų judėjimo įkūrėjai.

Visai neseniai garsūs architektai ir dizaineriai, tokie kaip broliai Castiglioni, Magistretti ir Zanuso, ir mados dizaineriai, tokie kaip Armani ir Versace, pavertė Milaną pasauliniu mados ir dizaino centru.

Menas, mokslas, pramonė ir finansai yra šio miesto pragmatiškumo ir kūrybinės bei verslumo dvasios šaknys.

Neatsitiktinai mūsų mokykla gimė Milane, įkvėpimo savo mokymo metodams sėmėsi iš patirties, mąstymo ir naujovių, taip būdingų Milano atokiems regionams ir jo istorijai.

Prekių ir paslaugų kūrimas pramonei ir kartu su pramone yra IED Milan pašaukimas, kuriame mokomasi ir praktikuojamas dizainas su visais jo atšakiais.

Jau daugelį metų mūsų studentai išsiskiria savo profesionalumu, savo kūrybiškumu ir kompetencija puoselėdami tiek Made in Italy fenomeną, tiek gamybą savo kilmės šalyse.

IED įsikūrė 1966 m. dėl savo prezidento Francesco Morelli intuicijos. Laikui bėgant jis tapo 100% Made in Italy tarptautiniu meistriškumo tinklu, veikiančiu mokymo ir tyrimų srityse, dizaino, mados, vizualinės komunikacijos ir vadybos srityse.

Visų pirma, IED yra besivystanti švietimo sistema, galinti ir atsidavusi kasdien išradinėti save iš naujo. Jos misija plačiai paplitusi ir aiški: pasiūlyti jauniems kūrėjams išsamų mokymą – tiek teorinį, tiek praktinį – ir perteikti jiems „dizaino žinias ir mąstyseną“, kurios lydės visą gyvenimą.

IED yra kur kas daugiau nei mokykla: dėl nepajudinamo atsidavimo naujovėms tai yra katilas, kuriame nuolat atsiskleidžia naujos profesionalumo kartos.

IED yra idėjų, kurios ugdo kūrybiškumą, galia:

 • bakalauro kursai
 • magistrantÅ«ros kursus
 • iÅ¡plÄ—stinio mokymo kursai

Universiteto ypatybės

  Stipendijos ir finansavimas

  bds

  Vietos

  • Milan

   IED Design / Visual Communication / Management e Comunicazione via A. Sciesa, 4 , 20135 , Milan

   • Milan

    IED Fashion Via Pompeo Leoni, 3 , 20141, Milan

   • Milan

    IED Master Via Bezzecca, 5 , 20135, Milan

    Klausimai