Keystone logo
IFPASS

IFPASS

IFPASS

Įvadas

Draudimo profesijos mokymo institutas „ IFPASS yra pagrindinis draudimo mokymo IFPASS , kurį IFPASS daugiau nei 6000 besimokančiųjų. Per daugiau nei 70 metų institutas prisidėjo prie esamų darbuotojų ar naujų dalyvių mokymų, tęsdamas profesinius mokymus ar pradinius mokymus visoje šalyje.

Tai taip pat yra vieno didžiausių Il de Prancūzijos CFA (pameistrystės mokymo centro) valdymo organas: CFA de l'Assurance.

IFPASS siūlo diplomų kursus nuo „Bac + 2“ iki „Bac + 5“ lygių, pažymėjimus ir įvairius kvalifikacinius mokymo kursus, atitinkančius draudimo kompanijas ir jų darbuotojų poreikius.

Taigi institutui buvo sukurtas personalo paslaugų teikimo skyrius, orientuotas į VAE (įgytos patirties patvirtinimas) palaikymo veiklą, įgūdžių vertinimą ir įdarbinimą.

Su mokymo personalu, 90% draudimo specialistų, tiesioginio ir nuotolinio mokymo metodais, visų mokymo lygių sėkmės procentas yra 84%. Mokymų pasiūlymo IFPASS palaiko ir užtikrina darbuotojų karjeros galimybes, tuo pačiu patenkindamas prognozuojamų darbo vietų valdymo ir įmonių įgūdžių poreikius.

Vietos

 • Puteaux

  Rue de la République, 92800, Puteaux

  • Bordeaux

   Rue d'Ornano,202, 33000, Bordeaux

   • Lyon

    Avenue Tony Garnier,50, 69007, Lyon

    • Schiltigheim

     Avenue de l'Europe,30, 67300, Schiltigheim

     • Marseille

      Boulevard Vincent Delpuech,29, 13006, Marseille

      Klausimai