Keystone logo
International Horizons College (IHC)

International Horizons College (IHC)

International Horizons College (IHC)

Įvadas

Sveiki atvykę į IHC

Tarptautinis horizontai kolegija yra licencijuota ir akredituota JAE ministerijos aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų (MOHESR). Kolegija yra nepriklausoma ir tarptautiniu bakalauro institucija įsipareigojo įvykdyti aukštus akademinės kompetencijos ir tinkamumą, kad 21-ojo amžiaus.

Institucija teikia aukštos akademiškai atliekantys studentai iš MENASA regione su amerikietiško stiliaus kolegijos išsilavinimą meno, gamtos mokslų ir išankstinio profesinės studijos ir tarnauja kaip persikeliama į elito universitetų Jungtinėse Valstijose, taip pat regionines institucijas keliu. Tarptautinis horizontai Kolegijos likučiai specializuotos ir bendrojo lavinimo kad mūsų studentai pasiekti tvirtą pagrindą plačiai įvairaus karjeros versle ir pramonėje, profesijos, viešosios paslaugos, mokymas ir dailė.

Kas yra IHC 2 2 Modelis

IHC rengia studentus per dvejų metų studijų Dubajuje perkelti į universitetų JAV. Pasirengimas prasideda Pirmaisiais metais ne IHC, kai studentai dirba su mokslo patarėjais parengti aiškią akademinę planą. Akademinė planas grindžiamas mokinių gamtos gabumų ir interesų. Akademinė plane išvardijamos idealias universitetus ir jų konkrečius reikalavimus kiekvienam studentui.

Mūsų 2 2 modelis leidžia studentams sutaupyti pinigų, įgyti daugiau akademinį pasirengimą ir būti arčiau namų Atlikę pirmus dvejus metus bakalauro laipsnį Dubajuje ir tada pereiti prie galutinių dvejus metus elito universitetų JAV ar kituose regionuose .

Vizija

IHC bus žinoma visoje MENASA regione mūsų laipsniško Amerikos gyvenimo aukštesnįjį išsilavinimą ir aukščiausios tarifų studentų sėkmė.

Strateginiai tikslai ir uždaviniai: 1. Padidinti prieigą prie aukštojo mokslo pagal gavai grupių MENESA regione.

  1. Skatinti inovacijas mokymo ir mokymosi pagerinti studentų sėkmę - sukurti visuotinį klasėje ir Anytime Anywhere Mokymosi 3. Skatinti kolegijos masto sąveiką su, ir priėmimo, įvairių tautų, kultūrų, meno ir perspektyvų.
  2. Dalyvautų visos kolegijos bendruomenės narius į nuolatinį programos aplinkos tvarumo ir išteklių išsaugojimo.

Misija

IHC yra selektyvus nepriklausoma tarptautinė bakalauro institucija įsipareigojo įvykdyti aukštus intelektinės kompetencijos, susijusios su 21-ojo amžiaus. Institucija teikia aukštos akademiškai atliekantys studentai per Artimuosiuose Rytuose, Šiaurės Afrikoje ir Pietų Azijoje (MENASA) regione, amerikiečių gyvenimo kolegijos išsilavinimą meno, gamtos mokslų ir išankstinio profesinės studijos ir tarnauja kaip tiltas perdavimo prieigą prie prabangių universitetų Jungtinėse valstybės narės ir regioninės institucijos. Tuo IHC mes subalansuoti specializuotų ir bendrąjį išsilavinimą, užtikrinti, kad mūsų studentams pasiekti tvirtą pagrindą plačiai įvairaus karjeros versle ir pramonėje, profesijų, viešųjų paslaugų, mokymo ir dailės.

Vietos

  • Dubai

    International Horizons College, 42nd Floor, U-Bora Tower, Business Bay, , Dubai

    Klausimai