Keystone logo
IIBIT International Institute of Business & Information Technology

IIBIT International Institute of Business & Information Technology

IIBIT International Institute of Business & Information Technology

Įvadas

Įkurta 1999 m., „InfoTech Professionals Pty Limited“, prekiaujanti kaip „IIBIT Education Group“ (IIBITEG). Tai pagrindinė švietimo organizacija, teikianti kokybiškas aukštojo mokslo, profesinio mokymo, ELICOS ir K-12 švietimo paslaugas Australijoje ir visame pasaulyje. Esame gyvybinga, įdomi ir įtraukta akademinė bendruomenė, pasiryžusi tobulėti švietimo srityje. Mūsų švietimo programos siūlomos mūsų Sidnėjaus ir Adelaidės miesteliuose Australijoje.

Mūsų šūkis yra „Švietimas kartu“, o mūsų vizija visada buvo pasaulinė, pabrėžiant kolegialumą, įgalinimą ir kokybę. Mūsų misija buvo pristatyti programas užsienio studentams, daugiausia dėmesio skiriant individualizuotai, palaikančiai mokymosi patirčiai naujoviškoje ir įkvepiančioje aplinkoje studentams, darbuotojams ir organizacijoms partnerėms. Tvirta valdymo sistema palaiko patyrusią ir įsitraukusią Valdybos tarybą, kuri dirbo visuose švietimo sektoriuose Australijoje, Jungtinėje Karalystėje, Airijoje, Indijos subkontinente, Pietryčių Azijoje, Vakarų Indijoje, Ramiojo vandenyno pakraštyje ir Afrikoje.

Mūsų valdymo komanda yra švietimo specialistai, turintys daugiau nei 35 metų kolektyvinę patirtį Australijoje ir Indijos subkontinente. Mes skatiname laikytis praktikos, kai vyresnieji vadovai aktyviai dalyvauja planuodami studentų sėkmę ir baigimą, personalo kvalifikacijos kėlimą, kokybės užtikrinimą ir atitiktį.

Vietos

  • Sydney

    841 George Street, 2000, Sydney

    Klausimai