Keystone logo
IIFA LANCASTER DEGREE COLLEGE

IIFA LANCASTER DEGREE COLLEGE

IIFA LANCASTER DEGREE COLLEGE

Įvadas

Lancaster Institucijų grupė

"IIFA-Lancaster" yra "LANCASTER" institucijų grupė, įsteigta 1991 m. Su šūkiu "Tikėjimas", "Įsipareigojimas"

LANCASTER institucijų mokymo centrai

  • Kalabharathi valstybinė mokykla, Mysore.

  • Kalabharathi B.Ed koledžas, Mysore.

  • Kalabharathi ikuniversiteto koledžas, Mysore.

  • LANCASTER Hotel Management Institute, Bangalore.

  • IIFA Lankasterio Vidaus Projektavimo, mados projektavimo ir animacijos institutas, Bangalore.

IIFA įsikūręs Indijos-Bangalore Silicio slėnio širdyje, ir "Heritage" mieste-Mysore. Institucija yra viena iš geriausių projektavimo ir animacijos institucijų Indijoje. Ji teikia mokymus, kurie skatina įdarbintus įgūdžius ir didina socialinę svarbą. Institucija rengia specializacijas, susijusias su dizainu ir technologijomis. Institucija teikia informaciją apie pramonės šakas, kartu su techninėmis ir praktinėmis žiniomis. Institucija naudoja naujoviškas mokymo metodikas ir praktiką ir pateikia naujausią aplinką, skatinančią studentų mokymosi interesus.

Mūsų fakultetai

IIFA yra Indijos aukščiausio lygio mokymo institutas, turintis įtakos kūrybiniam ugdymui Indijoje. Mūsų specializuota institucija teikia kūrybingų įgūdžių mokymą prekybos, valdymo, žurnalistikos, kompiuterių programų, interjero dizaino, mados dizaino ir animacijos. Mūsų komanda turi daug patyrę specialistai, kurie vadovauja ir kuria daug disciplinuotą švietimo sistemą. Studentai gali rasti unikalias mokymo programas, norint gauti ekspoziciją praktiniuose dalykuose. Mes laikomės švietimo modelio ir sistemų. Mes priimame mokinius už savo šviesią ateitį. Mes turime individualią sąveiką su studentais ir fakulteto nariais, kad užtikrintume daugiau skaidrumo. Mūsų fakultetas sukūrė programas, skirtas suteikti jauniesiems protui išsamų supratimą apie dizaino pasaulį.

Studentai turi žinoti, kaip veikia daugelio dizainerių pasaulis. Mūsų technikos fakulteto komanda skatina mūsų studentus plėtoti savo kūrybinį potencialą, taip pat šviesti juos apie tai, kaip veikia profesionalus dizainerių verslas. Tai galiausiai padės jiems kurti dizaino pramonės sprendimus, kurie atitinka dabartinius rinkos poreikius. Mūsų patyrę treneriai, turintys gamybos patirties savo srityse, apmokys jums aukšto lygio patirtį 2D, 3D animacijos, grafikos

Studentų bendruomenė

Studentai praktikuoja ir įgyja praktinių įgūdžių, imdamiesi projektų, skirtų konceptualizuoti ir kurti gatavus gaminius, kurie padeda jiems įvaldyti projektavimo procesą, skatina juos bendrauti su savo bendraamžiais ir mokytis esminių komandos valdymo įgūdžių. Studentams taip pat suteikiamos stažuotės, kurios suteikia esminę patirtį pačiame sektoriuje. Studentai sugeba atpažinti savo įgūdžių rinkinius per stažuotes ir gyvus projektus ir padeda jiems pasirinkti pačią karjerą. Dizainas remiasi kūrybiškumu, kad sugalvotų naujus senų ir kylančių problemų sprendimus.

Studentai sukuria saugią erdvę drąsiai ištirti naujų perspektyvų, ginčijančių tradicinį mąstymą, sintezę. Mes įsipareigojome kiekvieno studento sėkmei. IIFA Lancaster teikia studentų palaikymo sistemas ir aukščiausios klasės technologijas, kurios visos yra integruotos į mokymąsi. IIFA Lancaster filmas suteikia studentams pagrindines sudedamąsias dalis, kad būtų galima sėkmingai įgyvendinti interjero dizainą, mados dizainą, komerciją, valdymą, žurnalistiką, kompiuterių programas ir animacijos pramonę, kad atitiktų jų individualius karjeros tikslus. IIFA Lancasteryje mokiniams siūlome gamybai skirtą mokymą. Visi IIFA Lancaster studentai yra patalpinti į vieną iš geriausių animacijos pramonės ir dizaino kompanijų.

Kodėl IIFA animacijos institutas?

Mes mokome ir mokome

IIFA yra state-of-the-art gyvenamųjų namų institutas siūlo labai pramones orientuotas profesines programas interjero dizaino, mados dizaino, animacijos, vaizdo žaidimų, grafinio dizaino, žurnalistikos, masinių komunikacijų, vizualių komunikacijų, rinkodaros valdymo, viešbučių valdymas, finansai Vadyba, tekstilės valdymas, verslo vadyba, kosmoso mokslas, kompiuterių programos, architektūros technologijos. IIFA yra įsipareigojusi tapti pirmaujančiu kūrybingumo centru, kuris formuoja talentą, lemia pokyčius.

Mes siekiame puoselėti tarpdisciplininę aplinką per aukštąjį mokslą dailės, animacijos ir technologijų srityse. Mūsų didelė patirtis ir žinios dizaino ir animacijos srityje suteikia mums specializuotų mokymo įgūdžių. Naudodamiesi naujovišku požiūriu, mes atpažįstame jūsų kūrybinius sugebėjimus ir suteiksime papildomo poliravimo, kad galėtume jus išbaigti animacijos specialistu. Mokymo programą sudaro profesionalūs dėstytojai, turintys patirties projektavimo ir animacijos srityje. Mes užtikriname naujoves šioje kūrybinėje projektavimo ir animacijos srityje, kad pridėtume naujus aspektus mokinių mokymosi gebėjimams.

IIFA turi pasaulinio lygio infrastruktūrą ir modernias mokymo galimybes, kad mokiniai galėtų mokytis įvairioje aplinkoje. Mūsų novatoriškos pedagogikos pagrindinis dėmesys skiriamas praktiniam mokymui, kurį skatina fakultetas su nepaprasta patirtimi ir supranta pasaulinės pramonės praktiką. Mes suteikiame studentams aukščiausio lygio išsilavinimo standartus dizaino ir animacijos srityje.

Vietos

  • Bengaluru

    14/2, 5 Suvarna Jyothi Layot, Ganabharathi post Nagdevanahalli, Nagdevanahalli, Bhuvaneshwari Nagar, Nagdevanahalli, Bengaluru, Karnataka, , Bengaluru

Klausimai