Keystone logo
Illinois Institute of Technology Aplinkos chemijos bakalauras
Illinois Institute of Technology

Aplinkos chemijos bakalauras

Chicago, Jungtinės Amerikos Valstijos

127 Hours

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 48 670

Stovykloje

Įvadas

Aplinkos chemija taiko cheminius principus ir metodikas aplinkos reiškiniams ir problemoms spręsti. Ši programa siūlo griežtą tradicinės chemijos išsilavinimą ir tarpdisciplininį mokymą, jungiantį chemiją ir aplinkos mokslą.

Išmokite ir atraskite cheminius aplinkosaugos problemų sprendimus šioje į chemiją orientuotoje aplinkosaugos mokslo programoje: oro ir vandens tarša, atliekos ir perdirbimas, klimato kaita, aplinkos apsauga ir atkūrimas, energetika, žalioji chemija, aplinkos analitinė chemija, aplinkos instrumentinė analizė, aplinkos toksikologija. , ir dar. Įgykite techninių įgūdžių dirbti aplinkos mokslų, aplinkos analitinės chemijos, hidrologijos, atmosferos mokslų, aplinkos toksikologijos ar aplinkos sveikatos mokslų srityse. Arba pasiruoškite įgyti aplinkos chemijos ar gamtos mokslų magistro laipsnį.

Vienintelė tokio pobūdžio programa Čikagos rajone, Illinois Tech aplinkos mokslų bakalauras, siūlo galimybę atlikti biosensorinių technologijų tyrimus su chemijos fakulteto dėstytojais, stebint taršą, mikroskopiškai aptinkant virusus, stebint žaliąją chemiją ir organinę fotochemiją, naudojant energijos kaupimo medžiagas ir katalizuojant saulės energiją. konversija.

Programos apžvalga

Įgykite techninių įgūdžių dirbti aplinkos mokslų, aplinkos analitinės chemijos, hidrologijos, atmosferos mokslų, aplinkos toksikologijos ar aplinkos sveikatos mokslų srityse. Vienintelis Čikagos universitetas, orientuotas į technologijas, siūlo galimybę atlikti biosensorinių technologijų tyrimus su chemijos fakultetu.

Kodėl Illinois Tech yra vienas geriausių universitetų šalyje

Kaip Illinois Tech studentas, jums automatiškai bus atsižvelgta į mūsų universiteto dosnias institucines stipendijas. Vidutiniškai tai sutaupo 107 472 USD už mokslą ir būstą kiekvienam studentui per ketverius metus „Illinois Tech“ (134 340 USD už penkerius metus, remiantis 2021 m. rudens duomenimis).

Esame įsipareigoję smarkiai sumažinti jūsų laipsnio kainą, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į mokymąsi viename dinamiškiausių ir inovacijomis paremtų universitetų šalyje.

Norite daugiau puikių priežasčių?

  • Be mūsų institucinės stipendijos, „Illinois Tech“ mūsų studentams per ketverius metus vidutiniškai skiria po 34 412 USD už poreikius pagrįstą pagalbą už mokslą (43 015 USD už penkerius metus). (Tarp FAFSA failų, 2021 m. ruduo)
  • Esame # 44 geriausios vertės mokykla šalyje (JAV naujienų ir pasaulio ataskaita)
  • 98% mūsų studentų gauna tam tikrą finansinę pagalbą
  • Vidutinis mūsų studentų pradinis atlyginimas yra 63 938 USD

Įranga

Priėmimai

Stipendijos ir finansavimas

Studijų programa

KARJEROS GALIMYBĖS

Apie Mokyklą

Klausimai