Keystone logo
Illinois Institute of Technology Architektūros bakalauras
Illinois Institute of Technology

Architektūros bakalauras

Chicago, Jungtinės Amerikos Valstijos

168 Hours

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 48 670

Stovykloje

Įvadas

„IIT Architecture Chicago“ yra viena geriausių architektūros programų Jungtinėse Valstijose, o mūsų bakalauro programa yra pritaikyta studentams, norintiems padaryti savo ženklą pastatytoje aplinkoje. Šis penkerių metų STEM paskirtas laipsnis yra akredituotas Nacionalinės architektūros akreditavimo tarybos, todėl mūsų absolventai gali tapti licencijuotais architektais be papildomo laiko mokykloje.

Architektūros kolegijos fakultetą sudaro apdovanojimus pelnę architektai, inžinieriai ir mokslininkai. Vadovaudamiesi, mūsų studentai giliai išmano dizainą, struktūras, istoriją, teoriją ir praktiką, paruošdami juos imtis vadovaujančių vaidmenų šioje profesijoje.

Mūsų studijoje pagrįstoje mokymo programoje naudojamos naujausios technologijos, kurios palaiko žinomą kūrimo paveldą. Čia kalbame ne tik apie architektūrą – mes ją sukuriame. Palaikoma vienos didžiausių šalies gamybos laboratorijų ir įsikūrusi pirmaujančiame į technologijas orientuotame universitete, IIT Architecture Chicago siūlo studentams unikalią galimybę kruopščiai studijuoti gilaus smalsumo ir kruopštaus tyrimo aplinkoje.

Programos apžvalga

Šis penkerių metų STEM paskirtas bakalauro laipsnis yra akredituotas Nacionalinės architektūros akreditavimo tarybos, todėl absolventai gali tapti licencijuotais architektais be papildomų studijų. Studijos integruoja pažangias skaitmenines technologijas su tvariu dizainu, bendradarbiavimu grindžiamu mąstymu ir profesine praktika.

Programos specializacijos

  • Architektūros istorija ir teorija
  • Suprojektuoti/sukurti
  • Skaitmeninis dizainas
  • Kraštovaizdžio architektūra

Kodėl Illinois Tech yra vienas geriausių universitetų šalyje

Kaip Illinois Tech studentas, jums automatiškai bus atsižvelgta į mūsų universiteto dosnias institucines stipendijas. Vidutiniškai tai sutaupo 107 472 USD už mokslą ir būstą kiekvienam studentui per ketverius metus „Illinois Tech“ (134 340 USD už penkerius metus, remiantis 2021 m. rudens duomenimis).

Esame įsipareigoję smarkiai sumažinti jūsų laipsnio kainą, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į mokymąsi viename dinamiškiausių ir inovacijomis paremtų universitetų šalyje.

Norite daugiau puikių priežasčių?

  • Be mūsų institucinės stipendijos, „Illinois Tech“ mūsų studentams per ketverius metus vidutiniškai skiria po 34 412 USD už poreikius pagrįstą pagalbą už mokslą (43 015 USD už penkerius metus). (Tarp FAFSA failų, 2021 m. ruduo)
  • Esame # 44 geriausios vertės mokykla šalyje (JAV naujienų ir pasaulio ataskaita)
  • 98% mūsų studentų gauna tam tikrą finansinę pagalbą
  • Vidutinis mūsų studentų pradinis atlyginimas yra 63 938 USD

Įranga

Priėmimai

Stipendijos ir finansavimas

Studijų programa

KARJEROS GALIMYBĖS

Studentų atsiliepimai

Apie Mokyklą

Klausimai