Keystone logo
Illinois Institute of Technology Architektūros inžinerijos bakalauras
Illinois Institute of Technology

Architektūros inžinerijos bakalauras

Chicago, Jungtinės Amerikos Valstijos

131 Hours

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 48 670 *

Stovykloje

* už 18 kreditų valandų 2022–2023 mokslo metais I 29 628 USD Mies Campus

Įvadas

Ši programa yra akredituota ABET Inc. inžinerinės akreditacijos komisijos.

Profesionalūs architektūros inžinieriai rūpinasi pastatų konstrukciniu vientisumu; šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo (ŠVOK), vandentiekio, priešgaisrinės apsaugos ir elektros sistemų projektavimas ir analizė; akustika; apšvietimas; energijos taupymas; statybos mokslas ir pastato eksploatacinių savybių tyrimas; ir statybos išteklių bei grafikų valdymas.

Illinois Tech architektūros inžinerijos programa suteikia studentams galimybę įgyti inžinerinį išsilavinimą, kurio specializacija yra pastatų architektūra, pastatų sistemų integracija ir konstrukcinis bei kompiuterinis projektavimas. Profesionalūs architektūros inžinieriai rūpinasi pastatų konstrukciniu vientisumu; šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo (ŠVOK), vandentiekio, priešgaisrinės apsaugos ir elektros sistemų projektavimas ir analizė; akustika; apšvietimas; energijos taupymas; statybos mokslas ir pastato eksploatacinių savybių tyrimas; ir statybos išteklių bei grafikų valdymas.

Programos absolventai bus gerai pasirengę inžinierių konsultantų, statybų rangovų, statybos vadovų, statybos inžinierių ir susijusių pastatų projektavimo ir analizės sričių specialistų karjerai.

Programos apžvalga

Architektūros inžinerija suteikia platų pagrindinių subdisciplinų (įskaitant konstrukcijas, pastatų sistemas ir statybų valdymą) visuose inžinerijos aspektuose, susijusiuose su pastatyta aplinka, pvz., mechaninėmis sistemomis (ŠVOK), elektros sistemomis, apšvietimo sistemomis, statyba ir patalpų aplinka.

Dabartiniai architektūros inžinerijos bakalauro studijų programos mokymo tikslai yra įkūnyti šiuose teiginiuose:

  • Absolventai yra pasirengę stoti į architektūros inžinieriaus profesiją.
  • Absolventai pateisins savo darbdavių lūkesčius.
  • Absolventai taps licencijuotais profesionaliais inžinieriais ir užims vadovaujančias pareigas įvairiose profesinėse srityse, įskaitant konsultavimo įmones, pramonę, akademinę bendruomenę ar vyriausybę.
  • Absolventai pradės ir sėkmingai baigs inžinerijos studijas ir (arba) pobakalaureatūrinį išsilavinimą pagal profesinių studijų programą.

Įranga

Programos rezultatas

Priėmimai

Stipendijos ir finansavimas

Studijų programa

KARJEROS GALIMYBĖS

Apie Mokyklą

Klausimai