Keystone logo
Illinois Institute of Technology Bioanalitinės chemijos mokslų bakalauras – STEM paskirtas
Illinois Institute of Technology

Bioanalitinės chemijos mokslų bakalauras – STEM paskirtas

Chicago, Jungtinės Amerikos Valstijos

127 Hours

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 48 670 *

Stovykloje

* už 18 kreditų valandų 2022–2023 mokslo metais I 29 628 USD Mies Campus

Įvadas

Bioanalitinė chemija yra pagrindinė biomedicininių tyrimų disciplina, skirta tirti biologinius procesus, nustatyti ir diagnozuoti žmonių ligas. Bioanalitiniai chemikai padeda atlikti ikiklinikinius ir klinikinius vaistų ir biofarmacinių preparatų tyrimus.

Bioanalitinės chemijos mokslų bakalauras tiria šiuolaikinius cheminių ir biocheminių metodų metodus, taip pat instrumentinius biomolekulių ir biologiškai aktyvių molekulių analizės ir aptikimo būdus. Tai maži vaistai, vaistų metabolitai, baltymai, peptidai, antikūnai, DNR, fermentai ir biologinės medžiagos.

Illinois Tech yra pirmasis universitetas šalyje, siūlantis bioanalitinės chemijos bakalauro laipsnį. Studijų programa suteikia tarpdisciplininį pagrindą bioanalizės principams ir metodams bei analitinės chemijos taikymams aptikti, apibūdinti ir kiekybiškai įvertinti bioaktyvias molekules biologinėse sistemose.

Galimybės atlikti bakalauro studijas su chemijos fakultetu biosensorių technologijos, mikroskopinio baltymų aptikimo, antikūnų vaistų konjugato chemijos ir baltymų ir baltymų sąveikos skaičiavimo modeliavimo srityse, kurios padės įgyti konkurencinį pranašumą norint patekti į darbo jėgą arba baigiant studijas.

Programos apžvalga

Studijų programa suteikia tarpdisciplininį pagrindą bioanalizės principams ir metodams bei analitinės chemijos taikymams aptikti, apibūdinti ir kiekybiškai įvertinti bioaktyvias molekules biologinėse sistemose. Yra galimybių atlikti bakalauro studijas, kurios padės jums įgyti konkurencinį pranašumą.

Kodėl Illinois Tech yra vienas geriausių universitetų šalyje

Kaip Illinois Tech studentas, jums automatiškai bus atsižvelgta į mūsų universiteto dosnias institucines stipendijas. Vidutiniškai tai sutaupo 107 472 USD už mokslą ir būstą kiekvienam studentui per ketverius metus „Illinois Tech“ (134 340 USD už penkerius metus, remiantis 2021 m. rudens duomenimis).

Esame įsipareigoję smarkiai sumažinti jūsų laipsnio kainą, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į mokymąsi viename dinamiškiausių ir inovacijomis paremtų universitetų šalyje.

Norite daugiau puikių priežasčių?

  • Be mūsų institucinės stipendijos, „Illinois Tech“ vidutiniškai apdovanoja mūsų studentus po 34 412 USD už poreikius pagrįstą pagalbą per ketverius metus (43 015 USD už penkerius metus). (Tarp FAFSA failų, 2021 m. ruduo)
  • Esame # 44 geriausios vertės mokykla šalyje (JAV naujienų ir pasaulio ataskaita)
  • 98% mūsų studentų gauna tam tikrą finansinę pagalbą
  • Vidutinis mūsų studentų pradinis atlyginimas yra 63 938 USD

Įranga

Priėmimai

Stipendijos ir finansavimas

Studijų programa

KARJEROS GALIMYBĖS

Apie Mokyklą

Klausimai