Keystone logo
Illinois Institute of Technology Biochemija (BS) / medicinos chemija (BS)
Illinois Institute of Technology

Biochemija (BS) / medicinos chemija (BS)

Chicago, Jungtinės Amerikos Valstijos

126 Hours

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 48 670

Stovykloje

Įvadas

Įgykite biochemijos ir medicininės chemijos bakalauro laipsnius naudodami šią naują dvigubą studijų programą.

Naujai pristatytas biochemijos (BS) / medicinos chemijos (BS) dvigubas laipsnis padeda studentams tobulinti žinias dviejose viena kitą papildančiose studijų srityse, todėl atsiveria išplėstos karjeros ir mokymosi galimybės. Šios programos absolventai turės stiprių žinių apie biomolekulinius procesus ir chemines reakcijas, vykstančias gyvuose organizmuose ir sistemose, taip pat pažangų supratimą apie vaistų dizainą, vaistų sintezę ir farmacinę bei biomedicininę analizę. Medicininės chemijos bakalauro laipsnis taip pat yra vienintelė tokio pobūdžio programa Ilinojaus valstijoje ir viena iš nedaugelio šalyje, todėl šis dvigubas laipsnis yra reta galimybė įgyti labai individualų išsilavinimą.

Studentai bus panardinti į teorinius ir laboratorinius kursus ir, vadovaujami mūsų fakulteto, atliks pažangiausius tyrimus, atverdami kelią karjerai klinikose, moksliniuose tyrimuose ir biotechnologijose. Šis dvigubas laipsnis taip pat puikiai tinka studentams, planuojantiems lankyti medicinos mokyklą ir (arba) įgyti magistro laipsnį. Teminiai kursai apima biochemiją, ląstelių biologiją, chemiją, žmogaus biologiją, genetiką, mikrobiologiją ir kt. Studentai taip pat tirs biologijos, cheminių medžiagų ir duomenų mokslo taikymą kompiuteriniam projektavimui, sintezei, vertinimui ir struktūriškai skirtingų vaistų, skirtų žmonių ligoms aptikti, gydyti ir išgydyti, analizei.

Programos apžvalga

Šis naujas dvigubas laipsnis suteikia studentams konkurencinį pranašumą ir išplėstas karjeros bei mokymosi galimybes, skiriant nuodugnų dėmesį papildomoms biochemijos ir medicininės chemijos sritims.

Kodėl Illinois Tech yra vienas geriausių universitetų šalyje

Kaip Illinois Tech studentas, jums automatiškai bus atsižvelgta į mūsų universiteto dosnias institucines stipendijas. Vidutiniškai tai sutaupo 107 472 USD už mokslą ir būstą kiekvienam studentui per ketverius metus „Illinois Tech“ (134 340 USD už penkerius metus, remiantis 2021 m. rudens duomenimis).

Esame įsipareigoję smarkiai sumažinti jūsų laipsnio kainą, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į mokymąsi viename dinamiškiausių ir inovacijomis paremtų universitetų šalyje.

Norite daugiau puikių priežasčių?

  • Be mūsų institucinės stipendijos, „Illinois Tech“ mūsų studentams per ketverius metus vidutiniškai skiria po 34 412 USD už poreikius pagrįstą pagalbą už mokslą (43 015 USD už penkerius metus). (Tarp FAFSA failų, 2021 m. ruduo)
  • Esame # 44 geriausios vertės mokykla šalyje (JAV naujienų ir pasaulio ataskaita)
  • 98% mūsų studentų gauna tam tikrą finansinę pagalbą
  • Vidutinis mūsų studentų pradinis atlyginimas yra 63 938 USD

Įranga

Priėmimai

Stipendijos ir finansavimas

Studijų programa

KARJEROS GALIMYBĖS

Apie Mokyklą

Klausimai