Keystone logo
Illinois Institute of Technology Biochemijos bakalauras – paskirtas STEM
Illinois Institute of Technology

Biochemijos bakalauras – paskirtas STEM

Chicago, Jungtinės Amerikos Valstijos

126 Hours

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 48 670 *

Stovykloje

* už 18 kreditų valandų 2022–2023 mokslo metais I 29 628 USD Mies Campus

Įvadas

Biochemija tiria biomolekulinius procesus ir chemines reakcijas, vykstančias gyvuose organizmuose ir sistemose. Šios žinios yra būtinos sprendžiant daugelį su aplinka ir sveikata susijusių iššūkių, su kuriais susiduria visuomenė.

„Illinois Tech“ biochemijos specialybės sujungia teorinius ir laboratorinius biologijos, biochemijos, chemijos, mikrobiologijos, matematikos, statistikos ir kt. kursus, sukurdami tvirtą pagrindą karjerai klinikose, moksliniuose tyrimuose ar biotechnologijose.

Biochemijos specialybė Illinois Tech yra moksliškai griežta ir sudėtinga programa, suteikianti studentams analitinius, mokslinius ir praktinius įgūdžius per subalansuotą, tačiau lanksčią STEM kursų pasiūlymą. Kartu su bakalauro studijų galimybėmis ši mokymo programa suteikia žinių, įgūdžių ir patirties, leidžiančios atverti karjeros Pathways .

Kursai apima biochemiją, ląstelių biologiją, chemiją, žmogaus biologiją, genetiką, mikrobiologiją ir kt.

Programos apžvalga

Biochemija sujungia teorinius ir laboratorinius biochemijos, biologijos, chemijos, mikrobiologijos ir kt. kursus. Ši programa suteikia pagrindą karjerai klinikose, mokslinių tyrimų ar biotechnologijų srityse, ir dažnai ją mėgsta studentai, planuojantys lankyti medicinos mokyklą ir (arba) siekti daktaro laipsnio.

Kodėl Illinois Tech yra vienas geriausių universitetų šalyje

Kaip Illinois Tech studentas, jums automatiškai bus atsižvelgta į mūsų universiteto dosnias institucines stipendijas. Vidutiniškai tai sutaupo 107 472 USD už mokslą ir būstą kiekvienam studentui per ketverius metus „Illinois Tech“ (134 340 USD už penkerius metus, remiantis 2021 m. rudens duomenimis).

Esame įsipareigoję smarkiai sumažinti jūsų laipsnio kainą, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į mokymąsi viename dinamiškiausių ir inovacijomis paremtų universitetų šalyje.

Norite daugiau puikių priežasčių?

  • Be mūsų institucinės stipendijos, „Illinois Tech“ vidutiniškai apdovanoja mūsų studentus po 34 412 USD už poreikius pagrįstą pagalbą per ketverius metus (43 015 USD už penkerius metus). (Tarp FAFSA failų, 2021 m. ruduo)
  • Esame # 44 geriausios vertės mokykla šalyje (JAV naujienų ir pasaulio ataskaita)
  • 98% mūsų studentų gauna tam tikrą finansinę pagalbą
  • Vidutinis mūsų studentų pradinis atlyginimas yra 63 938 USD

Įranga

Priėmimai

Stipendijos ir finansavimas

Studijų programa

KARJEROS GALIMYBĖS

Apie Mokyklą

Klausimai