Keystone logo
Illinois Institute of Technology Bioinformatikos bakalauras – paskirtas STEM
Illinois Institute of Technology

Bioinformatikos bakalauras – paskirtas STEM

Chicago, Jungtinės Amerikos Valstijos

127 Hours

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 48 670 *

Stovykloje

* už 18 kreditų valandų 2022–2023 mokslo metais I 29 628 USD Mies Campus

Įvadas

Bioinformatika ir skaičiavimo biologija apima kompiuterių mokslą, statistiką ir informacines technologijas, kad sukurtų biologinių duomenų apdorojimo ir analizės įrankius ir pagerintų gyvųjų sistemų supratimą skaičiuojant.

„Illinois Tech“ bioinformatikos specialybės sujungia biologijos, chemijos ir fizikos kursus su programavimo, statistikos ir kitų metodų kursais, todėl absolventai yra stiprūs moksle ir gali kurti bei naudoti duomenų apdorojimo įrankius mokslo žinioms tobulinti.

Mūsų programa yra moksliškai griežta, suteikianti studentams reikiamų programavimo ir analitinių įgūdžių per tvirtą, subalansuotą STEM kursų pasiūlymą. Kartu su bakalauro studijų galimybėmis ši apvali mokymo programa suteikia žinių, įgūdžių ir patirties, kad būtų galima siekti karjeros bioinformatikos ar kompiuterinės biologijos srityse.

Kursai apima programavimą Perl, C++ ir Java kalbomis; duomenų struktūra ir algoritmai; duomenų gavyba; statistika; žmogaus biologija; genetika; genomika ir transkriptomika; ir dar.

Galimi du takeliai. Taikomoji bioinformatika turi daugiau privalomų ir pasirenkamųjų informatikos kursų. Kompiuterinėje biologijoje yra daugiau privalomų ir pasirenkamųjų biologijos kursų.

Programos apžvalga

Bioinformatika sujungia biologijos, chemijos ir fizikos kursus su programavimu, statistika ir kitais metodais, todėl absolventai turi stiprių skaičiavimo ir mokslo įgūdžių. Dvi kryptys apima taikomąją bioinformatiką, kurioje yra daugiau informatikos kursų, ir skaičiavimo biologiją, kurioje yra daugiau biologijos kursų.

Kodėl Illinois Tech yra vienas geriausių universitetų šalyje

Kaip Illinois Tech studentas, jums automatiškai bus atsižvelgta į mūsų universiteto dosnias institucines stipendijas. Vidutiniškai tai sutaupo 107 472 USD už mokslą ir būstą kiekvienam studentui per ketverius metus „Illinois Tech“ (134 340 USD už penkerius metus, remiantis 2021 m. rudens duomenimis).

Esame įsipareigoję smarkiai sumažinti jūsų laipsnio kainą, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į mokymąsi viename dinamiškiausių ir inovacijomis paremtų universitetų šalyje.

Norite daugiau puikių priežasčių?

  • Be mūsų institucinės stipendijos, „Illinois Tech“ vidutiniškai apdovanoja mūsų studentus po 34 412 USD už poreikius pagrįstą pagalbą per ketverius metus (43 015 USD už penkerius metus). (Tarp FAFSA failų, 2021 m. ruduo)
  • Esame # 44 geriausios vertės mokykla šalyje (JAV naujienų ir pasaulio ataskaita)
  • 98% mūsų studentų gauna tam tikrą finansinę pagalbą
  • Vidutinis mūsų studentų pradinis atlyginimas yra 63 938 USD

Įranga

Priėmimai

Stipendijos ir finansavimas

Studijų programa

KARJEROS GALIMYBĖS

Apie Mokyklą

Klausimai