Keystone logo
Illinois Institute of Technology Biologijos bakalauras – paskirtas STEM
Illinois Institute of Technology

Biologijos bakalauras – paskirtas STEM

Chicago, Jungtinės Amerikos Valstijos

126 Hours

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 48 670 *

Stovykloje

* už 18 kreditų valandų 2022–2023 mokslo metais I 29 628 USD Mies Campus

Įvadas

Biologija yra plataus masto disciplina, orientuota į gyvų organizmų ir ekosistemų tyrimą. Plėtoti gilesnį biologinių procesų mechanizmų supratimą, naudojant šiuolaikinius biologijos metodus.

„Illinois Tech“ biologijos specialybė suteikia tvirtą pagrindą siekti karjeros sveikatos profesijų (medicinos, optometrijos, odontologijos), biologinių tyrimų ar švietimo srityse.

Naudodami gerai subalansuotą teorinių ir praktinių kursų programą, įgysite svarbių įgūdžių, reikalingų pareigoms užimti pramonės, medicinos ir kitose tyrimų laboratorijose. Taip pat įgysite akademinį išsilavinimą, kad galėtumėte sėkmingai vykdyti biotechnologijų, ląstelių biologijos, biochemijos, genetikos ir molekulinės biologijos studijų programas.

Mūsų biologijos specialybė siūlo stiprius mokymus šiuolaikinės ląstelių biologijos, genetikos, biochemijos, mikrobiologijos ir fiziologijos srityse bei suteikia tvirtą matematikos ir fizinių mokslų pagrindą. Toliau spręskite realaus pasaulio problemas pasitelkdami tarpdisciplininį komandinį darbą ir tyrimus.

Programos apžvalga

Įgykite svarbių įgūdžių, reikalingų pareigoms užimti pramonės, medicinos ar kitose tyrimų laboratorijose, ir akademinį išsilavinimą, kad galėtumėte sėkmingai vykdyti biotechnologijų, ląstelių biologijos, biochemijos, genetikos ir molekulinės biologijos studijų programas. Įgykite praktinės patirties per laboratorinius kursus, nepriklausomus tyrimus ir (arba) tyrimus.

Illinois Institute of Technology bakalauro laipsnis suteikia puikų pasirengimą sveikatos profesijoms, įskaitant mediciną, osteopatinę mediciną ir odontologiją. Be to, griežta programa ruošia absolventus karjerai biotechnologijų, biochemijos, patentų teisės ir aplinkos mokslų srityse. Absolventai taip pat yra pasirengę nedelsiant užimti pareigas pramonės, medicinos ir kitose tyrimų laboratorijose bei biotechnologijos, ląstelių biologijos, biochemijos, genetikos ir molekulinės biologijos studijų programose.

Universiteto biologijos krypties tikslai yra suteikti studentams tvirtą mokymą šiuolaikinės ląstelių biologijos, genetikos, biochemijos, mikrobiologijos ir fiziologijos srityse, paremtą tvirtu matematikos ir fizinių mokslų pagrindu. Be to, biologijos specialybė skirta suteikti studentams plačias galimybes studijuoti pažangias biologijos temas tiek klasėje, tiek dalyvaujant bakalauro studijų projektuose.

Kodėl Illinois Tech yra vienas geriausių universitetų šalyje

Kaip Illinois Tech studentas, jums automatiškai bus atsižvelgta į mūsų universiteto dosnias institucines stipendijas. Vidutiniškai tai sutaupo 107 472 USD už mokslą ir būstą kiekvienam studentui per ketverius metus „Illinois Tech“ (134 340 USD už penkerius metus, remiantis 2021 m. rudens duomenimis).

Esame įsipareigoję smarkiai sumažinti jūsų laipsnio kainą, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į mokymąsi viename dinamiškiausių ir inovacijomis paremtų universitetų šalyje.

Norite daugiau puikių priežasčių?

  • Be mūsų institucinės stipendijos, „Illinois Tech“ vidutiniškai apdovanoja mūsų studentus po 34 412 USD už poreikius pagrįstą pagalbą per ketverius metus (43 015 USD už penkerius metus). (Tarp FAFSA failų, 2021 m. ruduo)
  • Esame # 44 geriausios vertės mokykla šalyje (JAV naujienų ir pasaulio ataskaita)
  • 98% mūsų studentų gauna tam tikrą finansinę pagalbą
  • Vidutinis mūsų studentų pradinis atlyginimas yra 63 938 USD

Įranga

Priėmimai

Stipendijos ir finansavimas

Studijų programa

KARJEROS GALIMYBĖS

Apie Mokyklą

Klausimai