Keystone logo
Illinois Institute of Technology Biomedicinos inžinerijos bakalauras (BS): ląstelių ir audinių inžinerijos kursas
Illinois Institute of Technology

Biomedicinos inžinerijos bakalauras (BS): ląstelių ir audinių inžinerijos kursas

Chicago, Jungtinės Amerikos Valstijos

131 Hours

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 48 670 *

Stovykloje

* už 18 kreditų valandų 2022–2023 mokslo metais I 29 628 USD Mies Campus

Įvadas

Šioje srityje siekiama suprasti ir atakuoti biomedicinos problemas mikroskopiniu lygmeniu ir panaudoti šias žinias kuriant pakaitinius audinius ir organus iš atskirų ląstelių. Norint suprasti ligos procesus ir tikslines intervencijas, reikia žinių apie anatomiją, biochemiją ir ląstelių bei tarpląstelinių struktūrų mechaniką. Tokiomis žiniomis buvo kuriamos arba kuriamos naujos technologijos. Pavyzdžiai apima miniatiūrinius prietaisus, skirtus tiekti junginius, kurie stimuliuoja arba slopina ląstelių procesus tiksliose vietose, kad paskatintų gijimą arba slopintų ligos formavimąsi ir progresavimą; naujų metodų, kurie sukūrė pakaitinę odą ir vieną dieną gali sukelti širdies vožtuvus, vainikines kraujagysles ir net ištisas širdis; dirbtinių medžiagų, naudojamų implantacijai, kūrimas, taip pat naujų biomedžiagų, kuriose yra baltymų arba gyvų ląstelių, kūrimas, taip užtikrinant tikresnį biologinį ir mechaninį gyvo audinio atitiktį.

Programos apžvalga

Studentai gebės suprasti biomedicinos problemas mikroskopiniu lygmeniu; panaudoti tokias žinias kurdami pakaitinius audinius ir organus iš atskirų ląstelių; ir suprasti ligų procesus bei tikslines intervencijas, žinant anatomiją, biochemiją ir ląstelių bei tarpląstelinių struktūrų mechaniką.

Kodėl Illinois Tech yra vienas geriausių universitetų šalyje

Kaip Illinois Tech studentas, jums automatiškai bus atsižvelgta į mūsų universiteto dosnias institucines stipendijas. Vidutiniškai tai sutaupo 107 472 USD už mokslą ir būstą kiekvienam studentui per ketverius metus „Illinois Tech“ (134 340 USD už penkerius metus, remiantis 2021 m. rudens duomenimis).

Esame įsipareigoję smarkiai sumažinti jūsų laipsnio kainą, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į mokymąsi viename dinamiškiausių ir inovacijomis paremtų universitetų šalyje.

Norite daugiau puikių priežasčių?

  • Be mūsų institucinės stipendijos, „Illinois Tech“ mūsų studentams per ketverius metus vidutiniškai skiria po 34 412 USD už poreikius pagrįstą pagalbą už mokslą (43 015 USD už penkerius metus). (Tarp FAFSA failų, 2021 m. ruduo)
  • Esame # 44 geriausios vertės mokykla šalyje (JAV naujienų ir pasaulio ataskaita)
  • 98% mūsų studentų gauna tam tikrą finansinę pagalbą
  • Vidutinis mūsų studentų pradinis atlyginimas yra 63 938 USD

Įranga

Priėmimai

Stipendijos ir finansavimas

Studijų programa

KARJEROS GALIMYBĖS

Apie Mokyklą

Klausimai