Keystone logo
Illinois Institute of Technology Chemijos inžinerijos bakalauras
Illinois Institute of Technology

Chemijos inžinerijos bakalauras

Chicago, Jungtinės Amerikos Valstijos

132 Hours

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 48 670 *

Stovykloje

* už 18 kreditų valandų 2022–2023 mokslo metais I 29 628 USD Mies Campus

Įvadas

Chemijos inžinerija yra susijusi su įrenginių, paverčiančių žaliavas naudingais produktais, projektavimu, kūrimu ir valdymu. Inžinierius turi prisiimti atsakomybę už ekonomišką žaliavų naudojimą, aplinkos tausojimą ir veiklos pelningumą. Chemijos inžinerijos programa buvo sukurta taip, kad suteiktų tiek inžinerinę kompetenciją, tiek profesinius įgūdžius, reikalingus sėkmingam šios veiklos įgyvendinimui.

Ši programa yra akredituota ABET Inc. inžinerinės akreditacijos komisijos.

Programos apžvalga

Įgykite tvirtą chemijos ir biologinės inžinerijos pagrindų pagrindą, kad galėtumėte pasiruošti profesinės praktikos karjerai arba toliau tobulinti studijas. Sužinokite apie įrangos projektavimą, valdymo sistemos projektavimą, skysčių mechaniką ir šilumos perdavimo operacijas, masės perdavimo operacijas ir cheminių reakcijų inžineriją.

Kursiniai darbai

Chemijos inžinerijos mokymo programoje akcentuojamos pagrindinės transporto procesų, termodinamikos ir procesų kinetikos, automatinio valdymo ir projektavimo žinios ir taikymas, taip pat fundamentalieji mokslai, matematika ir inžinerijos mokslai. Dizaino patirtis pasklido visoje mokymo programoje, pradedant nuo „Įvado į profesiją“ kursų. Įrangos projektavimas akcentuojamas tokiuose kursuose kaip skysčių mechanika, šilumos ir masės perdavimo operacijos, termodinamika ir cheminių reakcijų inžinerija. Valdymo sistemos projektavimas praktikuojamas Procesų valdymo kurse. Procesų modeliavimas, modeliavimas ir optimizavimas aptariamas ir praktikuojamas Transporto reiškinių, Procesų modeliavimo ir sistemų teorijos, Skaitmeninės ir duomenų analizės, Statistinių įrankių inžinerijai ir Procesų valdymo kursuose. Pagrindiniai projektavimo kursai (Chemical Process Design I ir II) integruoja šias projektavimo koncepcijas ir praktikuoja proceso projektavimą bei optimizavimą. Be inžinerinių kompetencijų, programa taip pat nagrinėja chemijos inžinerijos ekonominius, aplinkos ir visuomenės padarinius.

Profesionalus mokymas

Rengiant chemijos inžinerijos mokymo programą akcentuojamas profesinis mokymas. Kadangi inžinerija daugiausia yra komandos darbas, skyrius ugdo asmens gebėjimą efektyviai dirbti kaip komandos narys. Grupiniai projektai priskiriami pradedant nuo Profesijos įvado kurso. Laboratorinius kursus ir kertinio akmens projektavimo kursų projektus veda studentų komandos. Laboratorinis darbas skirtas paskaitose plėtojamoms koncepcijoms sustiprinti ir parodyti chemijos inžinerijos principų taikymą sprendžiant realaus pasaulio problemas.

Kadangi individualus dėmesys yra labai svarbus studento augimui, laboratoriniai skyriai yra maži ir išlaikomas aukštas asmeninis kontaktas tarp studento ir dėstytojo. Studentai skatinami įsitraukti į naujausius bakalauro studijų projektus. Pramonės / universitetų kooperacijos programa yra prieinama studentams, kurie norėtų panaudoti vieną ar daugiau papildomų semestrų bet kuriuo metu po antrųjų metų, kad galėtų atlikti stažuotę pramonėje.

Specializuotos programos

Be pagrindinės mokymo programos, egzistuoja specialios programos, skirtos studentams, norintiems įgyti platesnį išsilavinimą susijusiose srityse. Susidūrę su įvairiais pramoniniais pritaikymais ir problemomis, studentai yra geriau pasirengę priimti sprendimą nuodugniai ištirti dominančią sritį. Profesionalios specializacijos siūlomos:

  • Bioinžinerija
  • Energetika / Aplinka / Ekonomika (E3)
  • Aplinkos inžinerija
  • Polimerų mokslas ir inžinerija
  • Proceso projektavimas ir veikimas

Kodėl Illinois Tech yra vienas geriausių universitetų šalyje

Kaip Illinois Tech studentas, jums automatiškai bus atsižvelgta į mūsų universiteto dosnias institucines stipendijas. Vidutiniškai tai sutaupo 107 472 USD už mokslą ir būstą kiekvienam studentui per ketverius metus „Illinois Tech“ (134 340 USD už penkerius metus, remiantis 2021 m. rudens duomenimis).

Esame įsipareigoję smarkiai sumažinti jūsų laipsnio kainą, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į mokymąsi viename dinamiškiausių ir inovacijomis paremtų universitetų šalyje.

Norite daugiau puikių priežasčių?

  • Be mūsų institucinės stipendijos, „Illinois Tech“ mūsų studentams per ketverius metus vidutiniškai skiria po 34 412 USD už poreikius pagrįstą pagalbą už mokslą (43 015 USD už penkerius metus). (Tarp FAFSA failų, 2021 m. ruduo)
  • Esame # 44 geriausios vertės mokykla šalyje (JAV naujienų ir pasaulio ataskaita)
  • 98% mūsų studentų gauna tam tikrą finansinę pagalbą
  • Vidutinis mūsų studentų pradinis atlyginimas yra 63 938 USD

Įranga

Priėmimai

Stipendijos ir finansavimas

Studijų programa

KARJEROS GALIMYBĖS

Apie Mokyklą

Klausimai