Keystone logo
Illinois Institute of Technology Chemijos mokslų bakalauras – paskirtas STEM
Illinois Institute of Technology

Chemijos mokslų bakalauras – paskirtas STEM

Chicago, Jungtinės Amerikos Valstijos

127 Hours

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 48 670 *

Stovykloje

* už 18 kreditų valandų 2022–2023 mokslo metais I 29 628 USD Mies Campus

Įvadas

Chemija yra atomų ir molekulių tyrimas. Chemikai analizuoja cheminių medžiagų struktūrą, atranda jėgas, valdančias cheminius pokyčius, ir išranda chemines reakcijas, kad sukurtų naujas molekules ir medžiagas.

Illinois Tech bakalauro chemijos programa suteikia griežtą išsilavinimą pagrindinėse chemijos teorijos ir cheminių eksperimentų srityse. Bakalauro studijos suteikia tvirtą pagrindą visose penkiose pagrindinėse chemijos srityse: analitinėse, neorganinėse, organinėse, fizikinėse ir biochemijose.

Galimybės dalyvauti originaliuose mokslinių tyrimų projektuose suteikia patirties stojant į vienos iš chemijos mokslų magistrantūros studijas. Chemijos bakalauro studijų programa taip pat suteikia puikų ikiprofesinį mokymą karjeros, medicinos, teisės, verslo ir kitose mokslo ir sveikatos priežiūros srityse. Sužinokite ne tik pagrindinį chemijos mokslą, bet ir praktinius šios disciplinos aspektus bei daugybę jos pritaikymų.

Chemijos mokslų bakalauro laipsnį patvirtino Amerikos chemijos draugijos profesinio mokymo komitetas.

Programos apžvalga

Sužinokite pagrindinį chemijos mokslą, taip pat praktinius disciplinos aspektus ir daugybę jos pritaikymų. Galimybės dalyvauti originaliuose mokslinių tyrimų projektuose suteikia patirties stojant į magistrantūros studijas ar mokymus su chemija susijusiai karjerai.

Kodėl Illinois Tech yra vienas geriausių universitetų šalyje

Kaip Illinois Tech studentas, jums automatiškai bus atsižvelgta į mūsų universiteto dosnias institucines stipendijas. Vidutiniškai tai sutaupo 107 472 USD už mokslą ir būstą kiekvienam studentui per ketverius metus „Illinois Tech“ (134 340 USD už penkerius metus, remiantis 2021 m. rudens duomenimis).

Esame įsipareigoję smarkiai sumažinti jūsų laipsnio kainą, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į mokymąsi viename dinamiškiausių ir inovacijomis paremtų universitetų šalyje.

Norite daugiau puikių priežasčių?

  • Be mūsų institucinės stipendijos, „Illinois Tech“ vidutiniškai apdovanoja mūsų studentus po 34 412 USD už poreikius pagrįstą pagalbą per ketverius metus (43 015 USD už penkerius metus). (Tarp FAFSA failų, 2021 m. ruduo)
  • Esame # 44 geriausios vertės mokykla šalyje (JAV naujienų ir pasaulio ataskaita)
  • 98% mūsų studentų gauna tam tikrą finansinę pagalbą
  • Vidutinis mūsų studentų pradinis atlyginimas yra 63 938 USD

Įranga

Priėmimai

Stipendijos ir finansavimas

Studijų programa

KARJEROS GALIMYBĖS

Apie Mokyklą

Klausimai