Keystone logo
Illinois Institute of Technology Dirbtinio intelekto mokslo bakalauras
Illinois Institute of Technology

Dirbtinio intelekto mokslo bakalauras

Chicago, Jungtinės Amerikos Valstijos

127 Hours

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 48 670 *

Stovykloje

* už 18 kreditų valandų 2022–2023 mokslo metais I 29 628 USD Mies Campus

Įvadas

Illinois Tech dirbtinio intelekto bakalauras yra vienintelė bakalauro AI programa Vidurio Vakaruose.

Nuo pat įkūrimo dirbtinio intelekto sritis buvo tarpdisciplininė veikla, reikalaujanti gilių skaičiavimo ir humanitarinių mokslų žinių. Be to, didėjantis dirbtinio intelekto poveikis visuomenei reikalauja, kad absolventai būtų gabūs ir etiški bendradarbiai, galintys užtikrinti saugų ir veiksmingą naujų technologijų pritaikymą įvairiose srityse.

Pradėkite nuo įvadinių programavimo, informatikos, matematikos ir statistikos kursų, kurie suteikia tvirtą techninį pagrindą. Iš ten išmokite pagrindinių AI koncepcijų ir metodų, įskaitant būsenos erdvės paiešką, žaidimą, mašininį mokymąsi, neuroninius tinklus, planavimą, kompiuterinį matymą ir kalbos supratimą. Programa apima įvairius pažangius AI pasirenkamus dalykus, leidžiančius įgyti techninį meistriškumą tam tikrose srityse.

„Illinois Tech“ Miesto miestelis yra kelios minutės nuo Čikagos centro – pasaulinio pramonės centro, kuriame ieškoma dirbtinio intelekto ekspertų, įskaitant finansus, gamybą, transportavimą ir logistiką bei draudimą.

Programos apžvalga

Pradėkite nuo įvadinių programavimo, kompiuterių mokslo, matematikos ir statistikos kursų, kad sukurtumėte tvirtą techninį pagrindą. Iš ten išmokite pagrindinių AI koncepcijų ir metodų, įskaitant būsenos erdvės paiešką, žaidimą, mašininį mokymąsi, neuroninius tinklus, planavimą, kompiuterinį matymą ir kalbos supratimą.

Kodėl Illinois Tech yra vienas geriausių universitetų šalyje

Kaip Illinois Tech studentas, jums automatiškai bus atsižvelgta į mūsų universiteto dosnias institucines stipendijas. Vidutiniškai tai sutaupo 107 472 USD už mokslą ir būstą kiekvienam studentui per ketverius metus „Illinois Tech“ (134 340 USD už penkerius metus, remiantis 2021 m. rudens duomenimis).

Esame įsipareigoję smarkiai sumažinti jūsų laipsnio kainą, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į mokymąsi viename dinamiškiausių ir inovacijomis paremtų universitetų šalyje.

Norite daugiau puikių priežasčių?

  • Be mūsų institucinės stipendijos, „Illinois Tech“ vidutiniškai apdovanoja mūsų studentus po 34 412 USD už poreikius pagrįstą pagalbą per ketverius metus (43 015 USD už penkerius metus). (Tarp FAFSA failų, 2021 m. ruduo)
  • Esame # 44 geriausios vertės mokykla šalyje (JAV naujienų ir pasaulio ataskaita)
  • 98% mūsų studentų gauna tam tikrą finansinę pagalbą
  • Vidutinis mūsų studentų pradinis atlyginimas yra 63 938 USD

Įranga

Priėmimai

Stipendijos ir finansavimas

Studijų programa

KARJEROS GALIMYBĖS

Apie Mokyklą

Klausimai