Keystone logo
Illinois Institute of Technology Duomenų mokslo bakalauras
Illinois Institute of Technology

Duomenų mokslo bakalauras

Chicago, Jungtinės Amerikos Valstijos

127 Hours

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 48 670

Stovykloje

Įvadas

Duomenų mokslų bakalauras sujungia aukšto lygio matematikos, statistikos ir informatikos įgūdžius su gebėjimu perduoti rezultatus, kad sudėtingas ir dinamiškas pasaulis būtų suprantamesnis.

Duomenų mokslas yra iš esmės tarpdisciplininė sritis, kuriai reikalingi matematikos ir informatikos pagrindai, taip pat profesiniai komunikacijos ir etikos įgūdžiai. Įgykite šių svarbių įgūdžių per Illinois Tech duomenų mokslų bakalauro laipsnį.

Illinois Tech duomenų mokslų bakalauro programa sujungia pagrindines matematikos, statistikos ir informatikos žinias su praktiniais programavimo, duomenų valdymo ir pažangiųjų skaičiavimų įgūdžiais. Tai papildo praktinė patirtis, įgyta atliekant stažuotes, tarpprofesinių projektų (IPRO) programą ir realaus pasaulio problemų sprendimas per su kursais susijusius projektus. Įgykite svarbių profesionalių komunikacijos įgūdžių pasakodami ir vizualizuodami, kad duomenis paverstumėte sprendimais.

Supraskite sėkmingos duomenų mokslo karjeros pagrindus, įskaitant:

 • Duomenų rinkimo, modeliavimo, analizės, vizualizavimo ir paaiškinimo poreikių įvertinimas atsižvelgiant į kliento poreikius
 • Duomenų valymas, įvertinimas ir paruošimas tyrinėjimui, modeliavimui ir analizei
 • Atitinkamų skaičiavimo sistemų projektavimas, diegimas ir vertinimas, siekiant patenkinti duomenų mokslo poreikius
 • Suvokti pagrindinius statistinės analizės metodus ir mokėti pasirinkti bei įgyvendinti tinkamus modelius duotai duomenų analizės problemai spręsti
 • Veiksmingas naudingų įžvalgų gavimas ir perdavimas iš duomenų, įskaitant pasakojimą ir vizualizavimą
 • Efektyviai bendrauti įvairiuose profesiniuose kontekstuose
 • Efektyviai veikti kaip komandos nariui ar vadovui, užsiimančiu discipliną atitinkančia veikla
 • Nustatyti, analizuoti ir sušvelninti etikos, privatumo ir duomenų bei algoritminio šališkumo problemas praktiniuose duomenų mokslo kontekstuose

Programos apžvalga

Sujunkite matematikos ir informatikos pagrindus su profesiniais komunikacijos ir etikos įgūdžiais duomenų mokslo bakalauro laipsnyje. Praktinė patirtis per stažuotes ir realaus pasaulio projektus parodo, kaip šie įgūdžiai paverčia duomenis sprendimais.

Kodėl Illinois Tech yra vienas geriausių universitetų šalyje

Kaip Illinois Tech studentas, jums automatiškai bus atsižvelgta į mūsų universiteto dosnias institucines stipendijas. Vidutiniškai tai sutaupo 107 472 USD už mokslą ir būstą kiekvienam studentui per ketverius metus „Illinois Tech“ (134 340 USD už penkerius metus, remiantis 2021 m. rudens duomenimis).

Esame įsipareigoję smarkiai sumažinti jūsų laipsnio kainą, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į mokymąsi viename dinamiškiausių ir inovacijomis paremtų universitetų šalyje.

Norite daugiau puikių priežasčių?

 • Be mūsų institucinės stipendijos, „Illinois Tech“ mūsų studentams per ketverius metus vidutiniškai skiria po 34 412 USD už poreikius pagrįstą pagalbą už mokslą (43 015 USD už penkerius metus). (Tarp FAFSA failų, 2021 m. ruduo)
 • Esame # 44 geriausios vertės mokykla šalyje (JAV naujienų ir pasaulio ataskaita)
 • 98% mūsų studentų gauna tam tikrą finansinę pagalbą
 • Vidutinis mūsų studentų pradinis atlyginimas yra 63 938 USD

Įranga

Priėmimai

Stipendijos ir finansavimas

Studijų programa

KARJEROS GALIMYBĖS

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Apie Mokyklą

Klausimai