Keystone logo
Illinois Institute of Technology Elektros inžinerijos bakalauras – paskirtas STEM
Illinois Institute of Technology

Elektros inžinerijos bakalauras – paskirtas STEM

Chicago, Jungtinės Amerikos Valstijos

130 Hours

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 48 670 *

Stovykloje

* už 18 kreditų valandų 2022–2023 mokslo metais I 29 628 USD Mies Campus

Įvadas

Elektros inžinerijos mokslų bakalauras apima tokias sritis kaip elektros ir elektroninių sistemų bei jų komponentų tyrimai, projektavimas, kūrimas ir eksploatavimas. Programa sujungia elektros energijos generavimą, perdavimą ir panaudojimą su informacijos perdavimu ir apdorojimu ir parengia studentus imtis vadovaujančio vaidmens savo bendruomenėse ir profesijoje.

Ši programa yra akredituota ABET inžinerijos akreditacijos komisijos.

Programos apžvalga

Elektros inžinerija yra susijusi su elektros energijos gamyba, perdavimu ir naudojimu bei informacijos perdavimu ir apdorojimu. Elektros inžinieriai dalyvauja analizuojant, projektuojant ir gaminant elektros energijos, radijo, radarų, televizijos, skaičiavimo, telekomunikacijų, valdymo ir informacines sistemas. Šie inžinieriai randa sprendimus sudėtingoms techninėms problemoms, kylančioms mūsų greitai besikeičiančioje visuomenėje. Jie turi įtakos beveik visiems kasdienio gyvenimo aspektams, kaip rodo pavyzdžiai, tokie kaip bevielis ryšys, garso ir vaizdo įranga, energijos paskirstymas, kompiuterizuota eismo kontrolė, triukšmo taršos stebėjimas ir mažinimas bei medicinos prietaisai.

Elektros inžinerijos mokymo programoje akcentuojama tiek teorija, tiek praktinis pritaikymas, suteikiant tvirtą inžinerijos mokslo ir matematikos pagrindą, o po to seka pagrindiniai elektros inžinerijos kursai. Dizaino įgūdžiai yra skatinami profesiniuose pasirenkamuosiuose kursuose vyresnysis metais, kartu su projektų patirtimi, kurią įskiepija tarpprofesiniai projektai (IPRO).

ECE elektrotechnikos bakalauro studijų programos tikslai yra parengti elektrotechnikos absolventus, kurie būtų pasirengę:

  • Įveskite savo profesiją ir intelektualiai prisidėkite prie jos
  • Pradėkite visą gyvenimą trunkančią asmeninio ir profesinio augimo karjerą
  • Išklausykite aukštesniuosius kursus absolventų lygmeniu

Kodėl Illinois Tech yra vienas geriausių universitetų šalyje

Kaip Illinois Tech studentas, jums automatiškai bus atsižvelgta į mūsų universiteto dosnias institucines stipendijas. Vidutiniškai tai sutaupo 107 472 USD už mokslą ir būstą kiekvienam studentui per ketverius metus „Illinois Tech“ (134 340 USD už penkerius metus, remiantis 2021 m. rudens duomenimis).

Esame įsipareigoję smarkiai sumažinti jūsų laipsnio kainą, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į mokymąsi viename dinamiškiausių ir inovacijomis paremtų universitetų šalyje.

Norite daugiau puikių priežasčių?

  • Be mūsų institucinės stipendijos, „Illinois Tech“ vidutiniškai apdovanoja mūsų studentus po 34 412 USD už poreikius pagrįstą pagalbą per ketverius metus (43 015 USD už penkerius metus). (Tarp FAFSA failų, 2021 m. ruduo)
  • Esame # 44 geriausios vertės mokykla šalyje (JAV naujienų ir pasaulio ataskaita)
  • 98% mūsų studentų gauna tam tikrą finansinę pagalbą
  • Vidutinis mūsų studentų pradinis atlyginimas yra 63 938 USD

Įranga

Priėmimai

Stipendijos ir finansavimas

Studijų programa

KARJEROS GALIMYBĖS

Apie Mokyklą

Klausimai