Keystone logo
Illinois Institute of Technology Fizikos mokslų bakalauras
Illinois Institute of Technology

Fizikos mokslų bakalauras

Chicago, Jungtinės Amerikos Valstijos

126 Hours

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 48 670

Stovykloje

Įvadas

Fizikos mokslų bakalauras nagrinėja jėgas, kurios suteikia struktūrą galaktikoms, daleles, kurios kuria materiją, ir mokslines teorijas, padedančias suprasti mūsų visatą.

Fizikos bakalauro studijų programa suteikia puikų pasirengimą fizikos magistrantūros studijoms, taip pat tvirtą pagrindą sėkmingai dirbti kitose profesijose, įskaitant patentų ir intelektinės teisės, sveikatos fizikos, verslo, verslumo, medicinos ir kitų mokslo sričių tyrimus.

Įgykite patirties naudojant eksperimentinius metodus, prietaisus ir matavimo procesus, ugdydami matematinius, skaičiavimo ir analitinius įgūdžius. Ši tarpdisciplininė programa suteikia žinių, įgūdžių ir patirties, kad būtų galima išvalyti kelią siekiant karjeros tikslų.

Griežtas tarpdalykinis programos pobūdis paruošia absolventus supratimui, kaip fizika yra susijusi su biologija, chemija, skaičiavimo mokslais ir inžinerija. Absolventai yra pasirengę užimti pareigas pramonės, medicinos ir kitose mokslinių tyrimų laboratorijose bei biofizikos, kietojo kūno fizikos ar didelės energijos fizikos magistrantūros studijoms.

Programos apžvalga

Fizikos bakalauro studijų programa suteikia puikų pasirengimą fizikos magistrantūros studijoms, taip pat tvirtą pagrindą sėkmei kitose profesijose. Įgykite patirties naudojant eksperimentinius metodus, prietaisus ir matavimo procesus, ugdydami matematinius, skaičiavimo ir analitinius įgūdžius.

Kodėl Illinois Tech yra vienas geriausių universitetų šalyje

Kaip Illinois Tech studentas, jums automatiškai bus atsižvelgta į mūsų universiteto dosnias institucines stipendijas. Vidutiniškai tai sutaupo 107 472 USD už mokslą ir būstą kiekvienam studentui per ketverius metus „Illinois Tech“ (134 340 USD už penkerius metus, remiantis 2021 m. rudens duomenimis).

Esame įsipareigoję smarkiai sumažinti jūsų laipsnio kainą, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į mokymąsi viename dinamiškiausių ir inovacijomis paremtų universitetų šalyje.

Norite daugiau puikių priežasčių?

  • Be mūsų institucinės stipendijos, „Illinois Tech“ mūsų studentams per ketverius metus vidutiniškai skiria po 34 412 USD už poreikius pagrįstą pagalbą už mokslą (43 015 USD už penkerius metus). (Tarp FAFSA failų, 2021 m. ruduo)
  • Esame # 44 geriausios vertės mokykla šalyje (JAV naujienų ir pasaulio ataskaita)
  • 98% mūsų studentų gauna tam tikrą finansinę pagalbą
  • Vidutinis mūsų studentų pradinis atlyginimas yra 63 938 USD

Įranga

Priėmimai

Stipendijos ir finansavimas

Studijų programa

KARJEROS GALIMYBĖS

Apie Mokyklą

Klausimai