Keystone logo
Illinois Institute of Technology Humanitarinių mokslų bakalauras
Illinois Institute of Technology

Humanitarinių mokslų bakalauras

Chicago, Jungtinės Amerikos Valstijos

126 Hours

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 48 670 *

Stovykloje

* už 18 kreditų valandų 2022–2023 mokslo metais I 29 628 USD Mies Campus

Įvadas

Kaip humanitarinių mokslų bakalauras Illinois Tech, studijuosite istoriją, filosofiją, komunikacijas, literatūrą, meną, architektūros istoriją ar kalbą, taip pat nagrinėsite žmonių problemas ir problemas, susijusias su technologijomis.

Sparti technologijų pažanga daro įtaką mūsų gyvenimo būdui ir meta iššūkį mūsų etikai. „Illinois Tech“ humanitarinių mokslų studijų nauda yra ta, kad jūs susidursite su humanitarinių mokslų, gamtos mokslų, inžinerijos ir architektūros studentais, kurie naujais būdais galvoja apie technines problemas. Technologijoms keičiant asmenų santykį su jų pasauliu, jums reikės daugiau humanistinių žinių, kad galėtumėte įveikti iššūkius ir galimus trikdžius, kuriuos sukelia šis pokytis – nuo vietinės iki pasaulinės aplinkos. Ši programa suteiks jums neįkainojamos įžvalgos apie žmogiškąją patirtį, kuri paruoš jus įsitraukti į darbo jėgą ir padaryti pokyčius ateityje.

Programos apžvalga

Šis laipsnis siūlo platų daugelio tradicinių humanitarinių dalykų – istorijos, filosofijos, komunikacijos, literatūros, meno ir architektūros istorijos – pagrindą, taip pat moko stiprių analitinių ir problemų sprendimo įgūdžių, reikalingų šiandieninei karjerai, technologijoms ir toliau formuojant žmogų. patirtį.

Kodėl Illinois Tech yra vienas geriausių universitetų šalyje

Kaip Illinois Tech studentas, jums automatiškai bus atsižvelgta į mūsų universiteto dosnias institucines stipendijas. Vidutiniškai tai sutaupo 107 472 USD už mokslą ir būstą kiekvienam studentui per ketverius metus „Illinois Tech“ (134 340 USD už penkerius metus, remiantis 2021 m. rudens duomenimis).

Esame įsipareigoję smarkiai sumažinti jūsų laipsnio kainą, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į mokymąsi viename dinamiškiausių ir inovacijomis paremtų universitetų šalyje.

Norite daugiau puikių priežasčių?

  • Be mūsų institucinės stipendijos, „Illinois Tech“ vidutiniškai apdovanoja mūsų studentus po 34 412 USD už poreikius pagrįstą pagalbą per ketverius metus (43 015 USD už penkerius metus). (Tarp FAFSA failų, 2021 m. ruduo)
  • Esame # 44 geriausios vertės mokykla šalyje (JAV naujienų ir pasaulio ataskaita)
  • 98% mūsų studentų gauna tam tikrą finansinę pagalbą
  • Vidutinis mūsų studentų pradinis atlyginimas yra 63 938 USD

Įranga

Priėmimai

Stipendijos ir finansavimas

Studijų programa

KARJEROS GALIMYBĖS

Studentų atsiliepimai

Apie Mokyklą

Klausimai