Keystone logo
Illinois Institute of Technology Informacinės technologijos ir vadyba (BAC) / Komunikacija: technologijų ir verslo žurnalistika (BS)
Illinois Institute of Technology

Informacinės technologijos ir vadyba (BAC) / Komunikacija: technologijų ir verslo žurnalistika (BS)

Chicago, Jungtinės Amerikos Valstijos

126 Hours

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 48 670 *

Stovykloje

* už 18 kreditų valandų 2022–2023 mokslo metais I 29 628 USD Mies Campus

Įvadas

Įgykite bakalauro laipsnius tiek informacinių technologijų valdymo, tiek komunikacijos srityse: technologijų ir verslo žurnalistikoje naudodami šią naują dvigubą studijų programą.

Naujai pradėtas teikti informacinių technologijų valdymo (BAC) / Komunikacijos: technologijų ir verslo žurnalistikos (BS) dvigubas laipsnis padeda studentams tobulinti žinias dviejose viena kitą papildančiose studijų srityse, o tai leidžia išplėsti karjeros galimybes. Šios programos absolventai turės stiprių žinių apie informacines technologijas ir įgūdžius, reikalingus veiksmingai perduoti šiuos įgūdžius.

Informacinių technologijų ir vadybos kursiniai padeda studentams išplėsti supratimą apie naujas ir atsirandančias informacines technologijas, šių technologijų taikymą ir integravimą bei administracinę praktiką, naudojamą efektyviai valdant šias technologijas. Tuo tarpu „Communication: Journalism of Technology and Business“ mokymo programa padeda studentams tobulinti komunikacijos žinias, taip pat akcentuojant technologijų ir verslo žurnalistiką.

Informacinių technologijų ir vadybos specializacijos apima:

  • Duomenų valdymas
  • IT verslumas ir valdymas
  • Tinklas ir ryšiai
  • Programinės įrangos kūrimas
  • Sistemos administravimas
  • Sistemų saugumas

Programos apžvalga

Įgykite praktinės praktinės patirties dirbdami su naujomis ir atsirandančiomis informacinėmis technologijomis, taip pat ugdykite rašymo ir redagavimo įgūdžius, kurių jums reikia, kad išsiskirtumėte kaip technologijų ekspertas.

Įranga

Priėmimai

Stipendijos ir finansavimas

Studijų programa

KARJEROS GALIMYBĖS

Apie Mokyklą

Klausimai