Keystone logo
Illinois Institute of Technology Informacinių technologijų ir vadybos bakalauras: perkėlimo programa
Illinois Institute of Technology

Informacinių technologijų ir vadybos bakalauras: perkėlimo programa

Chicago, Jungtinės Amerikos Valstijos

127 Hours

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 48 670 *

Stovykloje

* už 18 kreditų valandų 2022–2023 mokslo metais I 29 628 USD Mies Campus

Įvadas

Studentai gali perkelti kreditus į Informacinių technologijų ir vadybos bakalauro programą, kuri siūlo septynias specializacijas, skirtas konkrečiai karjerai, ir daugiau nei 100 kursų, suteikiančių neprilygstamą plotį ir gylį. Kursus dėsto patyrę dėstytojai, taikydami praktinį, tikrove pagrįstą ugdymo metodą, kai studentai taiko tai, ką išmoko klasėje, spręsdami realaus gyvenimo problemas. Informacinių technologijų ir vadybos mokymo programa yra teorinio turinio ir praktinio taikymo derinys su projektais ir laboratoriniais mokymais, kurių metu studentai mokosi ir tai daro. Programa skirta praplėsti ir pagilinti studento žinias apie naujas ir atsirandančias informacines technologijas, šių technologijų taikymą ir integravimą bei administracinę praktiką, taikomą efektyviai valdant šias technologijas.

Ši perkėlimo programa tinka studentams, pereinantiems iš bendruomenės kolegijos ar ketverių metų universiteto, ir tarptautiniams studentams, turintiems tvirtą akademinį išsilavinimą, kurie domisi informacinėmis technologijomis ir taikomosiomis technologijomis.

Programos apžvalga

Studentai gali pereiti į Informacinių technologijų ir vadybos bakalauro programą. Programa siūlo aštuonias į karjerą orientuotas specializacijas, o patyrę fakulteto dėstytojai dėsto kursus, kuriuose yra tiek teorinio turinio, tiek praktinio pritaikymo.

Programos specializacijos

 • Duomenų valdymas
 • IT verslumas ir valdymas
 • Tinklas ir ryšiai
 • Programinės įrangos kūrimas
 • Sistemos administravimas
 • Sistemų saugumas
 • Web dizainas ir taikomųjų programų kūrimas

Informacinių technologijų ir vadybos bakalauro studijų programos Ugdymo tikslai

Informacinių technologijų ir vadybos bakalauro laipsnis suteikia absolventus, kurie geba:

 • Problemų sprendimas ir novatoriškų atsakymų kūrimas, siekiant pateikti technologinius sprendimus verslo, pramonės, valdžios, ne pelno organizacijų ir asmenų problemoms spręsti.
 • Atlikti reikalavimų analizę, projektavimą ir kompiuterinių ir tinklų pagrindu veikiančių sistemų, atitinkančių politiką ir geriausią praktiką, analizę ir administravimą, ir prireikus stebėti bei palaikyti nuolatinį atitinkamos politikos ir geriausios praktikos kūrimą.
 • Taikyti dabartines technines ir matematines koncepcijas ir praktiką pagrindinėse informacinėse technologijose ir pripažinti poreikį tęsti profesinį tobulėjimą.

Kodėl Illinois Tech yra vienas geriausių universitetų šalyje

Kaip Illinois Tech studentas, jums automatiškai bus atsižvelgta į mūsų universiteto dosnias institucines stipendijas. Vidutiniškai tai sutaupo 107 472 USD už mokslą ir būstą kiekvienam studentui per ketverius metus „Illinois Tech“ (134 340 USD už penkerius metus, remiantis 2021 m. rudens duomenimis).

Esame įsipareigoję smarkiai sumažinti jūsų laipsnio kainą, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į mokymąsi viename dinamiškiausių ir inovacijomis paremtų universitetų šalyje.

Norite daugiau puikių priežasčių?

 • Be mūsų institucinės stipendijos, „Illinois Tech“ mūsų studentams per ketverius metus vidutiniškai skiria po 34 412 USD už poreikius pagrįstą pagalbą už mokslą (43 015 USD už penkerius metus). (Tarp FAFSA failų, 2021 m. ruduo)
 • Esame # 44 geriausios vertės mokykla šalyje (JAV naujienų ir pasaulio ataskaita)
 • 98% mūsų studentų gauna tam tikrą finansinę pagalbą
 • Vidutinis mūsų studentų pradinis atlyginimas yra 63 938 USD

Įranga

Priėmimai

Stipendijos ir finansavimas

Studijų programa

Programos rezultatas

KARJEROS GALIMYBĖS

Apie Mokyklą

Klausimai