Keystone logo
Illinois Institute of Technology Informacinių technologijų ir vadybos bakalauras – STEM paskirtas
Illinois Institute of Technology

Informacinių technologijų ir vadybos bakalauras – STEM paskirtas

Chicago, Jungtinės Amerikos Valstijos

127 Hours

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 48 670 *

Stovykloje

* už 18 kreditų valandų 2022–2023 mokslo metais I 29 628 USD Mies Campus

Įvadas

Informacinių technologijų ir vadybos bakalauro programa siūlo septynias specializacijas, skirtas konkrečiai karjerai, ir daugiau nei 100 kursų, suteikiančių neprilygstamą plotį ir gylį vieninteliame Čikagos universitete, orientuotame į technologijas. Kursus dėsto patyrę dėstytojai, taikydami praktinį, tikrove pagrįstą ugdymo metodą, kai studentai taiko tai, ką išmoko klasėje, spręsdami realaus gyvenimo problemas. Informacinių technologijų ir vadybos mokymo programa yra teorinio turinio ir praktinio taikymo derinys, apimantis projektus ir laboratorinius mokymus, kurių metu studentai mokysis, o tada darys. Programa skirta plėsti ir pagilinti studentų žinias apie naujas ir atsirandančias informacines technologijas, šių technologijų taikymą ir integravimą bei administracines praktikas, taikomas efektyviai valdant šias technologijas.

Ši programa tinka studentams, besidomintiems informacinėmis technologijomis ir taikomosiomis technologijomis, turintiems tvirtą akademinį išsilavinimą.

Programos apžvalga

Informacinių technologijų ir vadybos bakalauras siūlo septynias specializacijas, skirtas konkrečiai karjerai, ir daugiau nei 100 praktinių, tikrove pagrįstų kursų, kuriuos dėsto patyrę fakulteto teorinis turinys ir praktinis pritaikymas. Mokiniai taiko tai, ką išmoko klasėje, spręsdami realaus gyvenimo problemas laboratoriniais mokymais.

Programos specializacijos

 • Duomenų valdymas
 • IT verslumas ir valdymas
 • Tinklų kūrimas ir ryšiai
 • Programinės įrangos kūrimas
 • Sistemos administravimas
 • Sistemų saugumas
 • Web dizainas ir taikomųjų programų kūrimas

Nacionalinis kibernetinės gynybos mokymo akademinės kompetencijos centras

Jungtinių Valstijų Tėvynės saugumo departamentas ir Nacionalinio saugumo agentūra paskyrė Illinois Institute of Technology Nacionaliniu kibernetinės gynybos mokymo akademinės kompetencijos centru.

Informacinių technologijų ir vadybos bakalauro laipsnis yra akredituotas ABET Kompiuterijos akreditavimo komisijos.

Šiaurės Amerikos gynybos ir saugumo akademinis aljansas (NADSAA)

Šiaurės Amerikos aerokosminės gynybos vadavietė (NORAD) ir JAV Šiaurės vadovybė (USNORTHCOM) Šiaurės Amerikos gynybos ir saugumo akademinis aljansas (NADSAA) egzistuoja kaip bendradarbiavimo informacija pagrįsta įmonė, skirta stiprinti ir normalizuoti ryšius tarp dviejų komandų ir akademinių institucijų. Šie santykiai skatina ir ugdo naują mąstymą, nagrinėja įvairių organizacijų sprendimus ir padeda ugdyti ateities gynybos ir saugumo specialistų kartas.

Informacinių technologijų ir vadybos bakalauro laipsnis yra akredituotas ABET Kompiuterijos akreditavimo komisijos.

Kodėl Illinois Tech yra vienas geriausių universitetų šalyje

Kaip Illinois Tech studentas, jums automatiškai bus atsižvelgta į mūsų universiteto dosnias institucines stipendijas. Vidutiniškai tai sutaupo 107 472 USD už mokslą ir būstą kiekvienam studentui per ketverius metus „Illinois Tech“ (134 340 USD už penkerius metus, remiantis 2021 m. rudens duomenimis).

Esame įsipareigoję smarkiai sumažinti jūsų laipsnio kainą, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į mokymąsi viename dinamiškiausių ir inovacijomis paremtų universitetų šalyje.

Norite daugiau puikių priežasčių?

 • Be mūsų institucinės stipendijos, „Illinois Tech“ vidutiniškai apdovanoja mūsų studentus po 34 412 USD už poreikius pagrįstą pagalbą per ketverius metus (43 015 USD už penkerius metus). (Tarp FAFSA failų, 2021 m. ruduo)
 • Esame # 44 geriausios vertės mokykla šalyje (JAV naujienų ir pasaulio ataskaita)
 • 98% mūsų studentų gauna tam tikrą finansinę pagalbą
 • Vidutinis mūsų studentų pradinis atlyginimas yra 63 938 USD

Įranga

Priėmimai

Stipendijos ir finansavimas

Studijų programa

KARJEROS GALIMYBĖS

Apie Mokyklą

Klausimai