Keystone logo
IMC Krems University of Applied Sciences

IMC Krems University of Applied Sciences

IMC Krems University of Applied Sciences

Įvadas

Taikomųjų mokslų meno studijos: mūsų studentai formuoja ateitį.

IMC Fachhochschule Krems yra vienas moderniausių ir tarptautinių taikomųjų mokslų universitetų Austrijoje. Šiuo metu siūlomi 28 novatoriški kursai ekonomikos, skaitmeninimo ir technologijų, sveikatos mokslų ir gyvybės mokslų srityse tiek dieninių, tiek neakivaizdinių studijų metu.

Žinių perdavimas iš pirmų lūpų

Mokymai IMC FH Krems yra ypač praktiški, jiems būdingas lyderystės savybių ir minkštųjų įgūdžių mokymas, platus užsienio kalbų spektras ir su projektais susijęs darbas valdomose grupėse ir tiesioginiame kontakte su mokytojais. IMC FH Krems ypač rūpinasi tiesioginių žinių perteikimu ir tvariu žinių įgijimu studentams. Atsidavusi tarptautinė dėstytojų komanda, turinti aukštus kokybės ir išsilavinimo standartus, motyvuoja studentus siekti geriausių rezultatų ir paruošia tarptautinei karjerai. Interaktyvus mokymasis, tiesioginis ir asmeninis keitimasis patirtimi tarp studentų ir dėstytojų, tarptautinės partnerių programos su universitetais, mokslinių tyrimų institucijomis ir įmonėmis, taip pat platus laisvalaikio užsiėmimų spektras vienoje idiliškiausių Austrijos vietovių, studijuojant IMC FH. Kremsas tampa patirtimi, o gyvenimo centras kuriam laikui tampa namais.

Išgyveno tarptautiškumą

IMC FH Krems tarptautiškumas akivaizdus kasdien: aktyvus kontaktas su daugiau nei 140 partnerių universitetų, daug aktyvių partnerių programų ir patys studentai, atvykę iš 50 skirtingų tautų. Tarpkultūriniai patirties mainai, stažuotės užsienyje, dalyvavimas tarptautiniuose mokslo projektuose ir tarptautinių dėstytojų bei kviestinių profesorių paskaitos yra tiesiog jos dalis. Be to, maždaug pusėje visų kursų paskaitų kalba yra anglų, o tai labai patrauklu tiek Austrijos, tiek užsienio studentams.

Karjeros kelias prasideda Krems

Vienas iš pagrindinių IMC FH Krems rūpesčių yra glaudžiai susieti mokymą, mokslinius tyrimus ir verslą. IMC FH Krems save mato ne tik kaip akademinio mokymo centrą, bet ir nuolat ieško bendradarbiavimo su moksliniais tyrimais ir verslu. Tokiu būdu Aukštųjų mokslų universitetas svariai prisideda prie studentų tinkamumo darbo rinkai: 90% visų studentų per tris mėnesius nuo studijų baigimo kišenėje turi nuolatinį darbą.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Gaukite įdomiausias naujienas, kvietimus į renginius ir istorijas tiesiai į savo pašto dėžutę. Sekite mūsų IMC Krems naujienlaiškį.

Universiteto ypatybės

Mūsų universiteto vietos Krems ir Stein

Įvairios vietos, sudarančios IMC Krems yra tokios pat įvairios, kaip ir pats miestas – vieta, kur istorinė ir moderni architektūra dera nuostabiai.

Visos keturios mūsų svetainės turi vieną bendrą bruožą: puikūs patogumai ir įranga. Šiuolaikiniai įrengimai ir kokybiška armatūra ir furnitūra sukuria aplinką, kurioje, esame tikri, jausitės patogiai – tai mums labai svarbu.

IMC Campus Krems

Mūsų patalpos Campus Krems yra 10 minučių pėsčiomis nuo Krems ir Stein centrų, esančių tarp vynuogynų ir Dunojaus. Campus teritoriją beveik visa supa žalia kaimo vietovė. Kremso šlaito vynuogynų aikštelėje su tvarkinga veja ir jaukiais suolais yra puiki vieta atsipalaiduoti tarp paskaitų.

G sparnas naudojamas paskaitoms ir renginiams. Čia taip pat rasite IMC poilsio kambarį, IT palaikymą ir registratūrą. G.1 sparnas yra prie pat G sparno, o įstiklintas tiltas jungia pirmuosius abiejų pastatų aukštus. Paskaitos ir seminarai vyksta visuose aukštuose, o sveikatingumo laboratorijos yra rūsyje. D sparne yra mūsų taikomosios chemijos ir medicinos bei farmacijos biotechnologijų studijų programų laboratorijos. „Campus West“ patalpose yra erdvūs praktiniai kambariai, skirti fizioterapijos studijų programai.

IMC Piaristengasse

Campus IMC Piaristengasse yra istoriniame Kremso miesto centre. Čia yra daug mūsų anglų kalbos studijų programų. Paskaitos vyksta patalpose, kurias dar 1616 m. užėmė jėzuitų gimnazija. Būtent toks istorijos ir šiuolaikinių technologijų derinys suteikia IMC Piaristengasse išskirtinį charakterį. Ekskursija po svetainę nepalieka lankytojų įspūdžio. Piaristengasse yra visiškai unikalus ir yra IMC Krems dalis.

IMC Gozzoburgas

Mūsų istorinė Gocoburgo pilis yra Hoher Markt – seniausioje miesto dalyje – ir turi savo charakterį. Nenuostabu, kad jis datuojamas daugiau nei 700 metų. Į savo patalpas čia atsikraustėme 2017 m., todėl tai iš tikrųjų yra mūsų naujausia vieta. IMC Gozzoburg yra mūsų tarptautinių studentų ir svečių centras. Dėl unikalios pastato atmosferos jis yra ideali vieta rengti renginius ir linksminti lankytojus.

Du mūsų paslaugų centrai yra Gocoburge: IMC karjeros centras , padedantis studentams planuoti karjerą, organizuoti stažuotes ir ieškoti darbo, ir IMC tarptautinis pasveikinimo centras – pirmasis tarptautinių dieninių studentų įplaukimo uostas, keistis užklausomis ir svečių iš užsienio.

Technologijų ir tyrimų centras

Universiteto taikomosios bioanalitikos ir vaistų kūrimo tyrimų institutas yra Kremso technologijų ir tyrimų centre (TFZ). Ši koncepcija palengvina įvairių švietimo įstaigų, įskaitant IMC Krems , Dunojaus universitetą Krems ir Karlo Landsteinerio sveikatos mokslų universitetą, bendradarbiavimą. Kai kurios laboratorijos yra sertifikuotos pagal GLP ir čia atliekami užsakomieji tyrimai tarptautinėms įmonėms.

  Priėmimai

  Ar apsisprendėte dėl studijų programos? Pateikite savo paraišką naudodami mūsų internetinę platformą.

  1 veiksmas: turite užsiregistruoti, kad galėtumėte pasiekti internetinę paraiškų teikimo sistemą. Kai užsiregistruosite mūsų internetinėje platformoje, gausite el. laišką su prieigos nuoroda, kad galėtumėte pradėti pildyti paraišką. Jei esate ne ES pilietis, šiame etape turėsite sumokėti registracijos mokestį.

  2 veiksmas: užpildykite internetinę paraišką ir įkelkite dokumentus. Prieš pateikdami paraišką, nepamirškite patikrinti, ar pilnai užpildėte visas dalis ir įkėlėte visus reikiamus dokumentus.

  Kokie yra priėmimo į mūsų bakalauro studijų programas reikalavimai?

  Norėdami gauti teisę į bakalauro studijų programą, turite turėti Austrijos baigimo pažymėjimą arba lygiavertę kvalifikaciją. Lygiavertės kvalifikacijos patikrinimą atlieka akademinė taryba, kai tik gauname pilną jūsų paraišką internetu. „Užbaigta“ reiškia, kad jei reikia, taip pat paštu atsiuntėte tinkamai išverstus ir teisiškai patvirtintus dokumentus. Jums gali tekti laikyti papildomus egzaminus, kad atitiktumėte stojimo reikalavimus.

  Galite kreiptis dėl bakalauro studijų programos prieš baigdami mokyklos baigimo atestatą. Tokiu atveju turėtumėte įkelti naujausią akademinę ataskaitą ir asmeninį mokyklos išduotą patvirtinimą su tiksliu kvalifikacijos, kurią siekiate įgyti, aprašymu ir preliminaria baigiamojo egzamino data.

  Jei kandidatuojate į bakalauro studijų programą, kurioje dėstoma vokiečių kalba, o vokiečių kalba nėra jūsų gimtoji, kartu su paraiška turite pateikti B2 vokiečių kalbos mokėjimo įrodymą. Jei pretenduojate į vietą anglų kalbos bakalauro studijų programoje, jūsų anglų kalbos mokėjimas bus vertinamas stojimo pokalbio metu. Nereikia pateikti papildomų savo anglų kalbos žinių įrodymo.

  Kas nutinka po to, kai pateikiate paraišką internetu?

  Visas iki termino gautas paraiškas detaliai patikrins atitinkamas skyrius. Jei atitiksite mūsų priėmimo reikalavimus, pakviesime jus į priėmimo pokalbį į studijų programą, dėl kurios pateikėte paraišką.

  3 veiksmas: paraiškos pokalbis. Norėtume pažinti jus kaip asmenybę.

  Kaip internetinės paraiškos dalį turėsite parašyti motyvacijos pareiškimą ir trumpą esė su studijų programa susijusia tema. Jūsų motyvacijos pareiškimas ir jūsų esė yra jūsų pokalbio paraiškos pagrindas. Kiekvienas kandidatas turi galimybę prisistatyti tiesioginėje diskusijoje, dažniausiai su studijų programos direktoriumi. Be asmeninio prisistatymo ir motyvacijos studijuoti, aptarsite savo esė pasirinktą temą ir panaudotus argumentus bei kaip tema susijusi su studijų programa. Paraiškos pokalbis vyksta mums dalyvaujant mūsų miestelyje arba internetu per „Microsoft Teams“ studijų programos dėstomąja kalba.

  Po stojimo pokalbio jūsų motyvacijos pareiškimas, esė ir jūsų pasirodymas pokalbio metu vertinami pagal jūsų pastabas, susijusias su turiniu, saviraiškos būdus ir argumentus.

  Norėdami gauti daugiau informacijos apie

  • priėmimo reikalavimai,
  • priėmimo tvarka,
  • svarbios datos ir terminai ir
  • internetinė programa

  prašome apsilankyti mūsų svetainėje.

  Reikalavimai vizoms

  Pasiruošimas prieš atvykstant

  Svarbu pasirūpinti reikalingomis kelionėmis į Austriją ir atvykimu į Austriją. Priklausomai nuo to, ar esate iš ES ar Europos ekonominės erdvės (EEE) šalies, ar ne ES / EEE pilietis (trečiosios šalies pilietis), reikia atsižvelgti į įvairius formalumus, susijusius su jūsų atvykimu į Austriją.

  ES/EEE ir Šveicarijos piliečių

  Jums reikės tik galiojančio paso. Jei esate šalyje ilgiau nei tris mėnesius, turite kreiptis į atitinkamą Austrijos registro įstaigą dėl registracijos pažymėjimo (Anmeldebescheinigung). Tarptautinis pasveikinimo centras mielai jums padės tai padaryti.

  Trečiųjų šalių piliečiai

  Norėdami gyventi Austrijoje, turėsite gauti studento leidimą gyventi (Aufenthaltsbewilligung Studierender) ir (arba) vizą atvykti į šalį. Dėl vizos ir (arba) leidimo gyventi turėtumėte laiku kreiptis į atitinkamą Austrijos agentūrą savo gimtojoje šalyje. IMC Krems išduos reikiamą pranešimą apie priėmimą / patvirtinimą.

  Atkreipkite dėmesį, kad prašymo išduoti vizą apdorojimas užtrunka mažiausiai 6 savaites, o kai kuriais atvejais gerokai ilgiau, priklausomai nuo atitinkamos ambasados. Todėl svarbu laiku pateikti prašymą išduoti vizą.

  Stipendijos ir finansavimas

  Mokestis už mokslą per semestrą

  Jei esate ES ar EEE valstybės narės arba Šveicarijos pilietis, šiuo metu turite mokėti 363,36 EUR studijų mokestį (+ 20,70 EUR Austrijos studentų sąjungai (ÖH)) per semestrą.

  Atkreipkite dėmesį, kad ne ES piliečiams taikomi skirtingi studijų mokesčiai. Daugiau apie tai galite sužinoti mūsų svetainės skiltyje Mokesčiai už mokslą ne ES piliečiams.

  Stipendijos ir dotacijos

  Deja, mūsų universitetas neskiria stipendijų už sumažintą studijų kainą. Tačiau kiekvienas studentas, turintis puikius akademinius rezultatus (išlaikęs egzaminus ir kitus vertinimus), vieną kartą studijų programos metu turi galimybę gauti nuopelnais pagrįstą stipendiją.

  Kaip ir tradicinių Austrijos universitetų studentai, taip pat galite kreiptis dėl pagalbos studentams ar kitų valstybinių ar privačių stipendijų.

  Alumnų statistika

  Vietos

  • Krems an der Donau

   Piaristengasse 1

  Klausimai