Keystone logo
Independent College

Independent College

Independent College

Virtuali atvirų durų diena – lapkričio 29 d

Prisijunkite prie mūsų virtualioje atvirų durų dienoje lapkričio 29 d., trečiadienį, 14.00–15.00 GMT, kad sužinotumėte apie mūsų Honors menų bakalauro studijų programas ir mūsų ypatingą ginčų sprendimo magistrą.

Įvadas

Mūsų istorija

Esame specializuota šiuolaikinio verslo ir teisės kolegija, įsikūrusi Dublino finansinių ir technologinių rajonų pakraštyje. Manome, kad švietimas yra transformuojantis, turi būti įtraukus ir ugdyti puikius protus išskėstomis rankomis.

Mūsų kompetencija

Independent College buvo įkurtas 2007 m. Dubline. Esame kolegija, kurioje kokybiška akademinė bendruomenė yra suderinta su verslumo dvasia, kurdami kursus, kurie užkerta kelią tendencijoms, yra susieti su ekonomika ir orientuoti į įsidarbinimo galimybes. Prisijungusi prie verslo bendruomenės, Independent College yra vieta, kur mūsų dėstytojai ir programos padeda įkvėpti kritiškai mąstančius, keisti lyderius ir besimokančius visą gyvenimą.

Mūsų reputacija

Didžiuojamės savo QQI akreditacija mūsų bakalauro ir magistrantūros programoms. Independent College programos yra patvirtintos pagal aukščiausius standartus tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu. Tai atspindi mūsų įsipareigojimą kokybei ir aukštus standartus, kuriuos naudojame siekdami suteikti vertingos patirties savo studentams, darbuotojams ir paskaitų komandai.

Pagrindinės vertybės

Mes tikime minčių, lyties, amžiaus ir kultūros įvairove. Mūsų dėstytojai yra savo sričių lyderiai. Mūsų programos yra įtraukiančios, sudėtingos ir aukštos kokybės. Mūsų į studentus orientuota patirtis yra viso to, ką darome, esmė.

Esame orientuoti į besimokantįjį

Besimokančiuosius dedame į centrą, o ne į periferiją. Mūsų dėmesys sutelkiamas į studentų patirtį. Vertiname sąveiką, individualumą, lankstumą, augimą ir abipusę pagarbą. Mūsų koncepcija suteikia geresnę mokymosi patirtį visiems.

Suteikiame priklausomybės aplinką

Mes skatiname įtraukties ir integracijos jausmą, kartu skatiname pasitikėjimą ir nuomones. Kuriame nuostabią bendruomenę, individualiai palaikome, kur mokiniai susiranda draugų visam gyvenimui.

Nes jūsų kvalifikacija bus pripažinta tarptautiniu mastu

Jūsų nauja kvalifikacija reiškia ne tik akademinius pasiekimus, bet ir gilesnį dalyko supratimą praktikoje, ir tai labai vertinama jūsų srityje.

Nes jums patiks čia praleistas laikas

Nesvarbu, kokį dalyką ir kvalifikaciją pasirinksite, pažadame, kad turėsite įdomios ir apgalvotos mokymosi patirties, kurios lauksite kiekvienoje klasėje. Jūsų studentų gyvenimą praturtins ne tik kolegija ir kursai, bet ir nauji draugai, kolegos ir nuostabus miestas.

Apie Independent College

Kaip Independent College pirmininkas, džiaugiuosi, kad svarstote galimybę tęsti akademines studijas mūsų kolegijoje.

Pagrindinis Independent College tikslas yra įtraukti mūsų studentus per mokymosi programas, kurios yra aktualios, liktų su jumis amžinai, būtų jūsų ateities sėkmės pagrindas ir įgytų kvalifikaciją, kuri yra labai gerbiama jūsų pasirinktoje srityje.

Pabaigus įvairių sričių bakalauro, magistro ar profesinį apdovanojimą, jis bus pripažintas visur, kur bekeliautumėte, tiek Airijoje, tiek užjūryje.

Esame į tikslą orientuota ir į karjerą orientuota kolegija. Mes didžiuojamės savo suasmenintu mokslu, kurį aukštos kvalifikacijos ir draugiškas dėstytojas interaktyvioje mokymosi aplinkoje vykdo pagal aukščiausius akademinius standartus.

Jūsų laikas Independent College , jei įstotumėte į mus, bus malonus ir akademiškai naudingas, kai ruošiatės kitam savo gyvenimo skyriui. Jūs išmoksite iš kai kurių labiausiai pramonėje patyrusių ir gerbiamų savo srities dėstytojų intelektualiai gyvybingoje akademinėje bendruomenėje. Tai suteiks jums ne tik žingsnį į pasirinktą karjerą, bet ir gyvenimo pamokas, draugystes ir ryšius, kurie tęsis ir ateityje.

Mes tikimės, kad pasveikinsime jus kaip dalį mūsų kitų studentų.

Padraigas Houriganas

Prezidentas

Universiteto ypatybės

Mūsų vieta

Pagrindinis Independent Colleges miestelis yra The Steelworks, Foley Street, Dublin 1. Steelworks yra įspūdingas penkių aukštų pastatas su 40 klasių ir langų atriumu nuo grindų iki lubų, restoranu ant stogo ir lauko terasa, biblioteka, kompiuterių įranga su vaizdu į privatų kraštovaizdį. ir atsiveria nuostabūs miesto vaizdai.

„Steelworks“ kompleksas yra miesto centre tarp Talbot St ir Amiens St, IFSC apylinkėse. Miestelis yra maždaug 600 metrų nuo pagrindinės Henry St & O'Connell St parduotuvių zonos ir yra puikiai aptarnaujamas susisiekimui su lengvu susisiekimu su traukiniais, Luas tramvajaus linija ir miesto bei regioninių autobusų stotimis.

Gyvenimas Čia

Dubline yra platus apartamentų, lovų, nakvynės, svečių namų ir nakvynės namų pasirinkimas, kuriuose studentai kasmet įsikuria. Yra tiek daug ką nuveikti ir pamatyti tūkstančiuose tradicinių ir šiuolaikinių barų, restoranų ir klubų. Mieste taip pat yra daugiau nei nemaža dalis muziejų, galerijų ir istorinių pastatų.

Sportas

Croke parkas yra į šiaurę nuo upės ir yra Airijos nacionalinės sporto šakos – hurlingo ir gėlų futbolo – namai. 82 300 talpinantis stadionas yra trečias pagal dydį stadionas Europoje. Regbis žaidžiamas nuostabiame naujame „Aviva“ stadione, esančiame pietų pusėje, o visame mieste yra šimtai futbolo, regbio, gėlų futbolo, hurlingo, teniso, plaukimo ir kitų klubų.

Menai

Dublinas turi visame pasaulyje žinomą literatūros istoriją, išugdė daug iškilių literatūros veikėjų, įskaitant Nobelio premijos laureatus Williamą Butlerį Yeatsą, George'ą Bernardą Shaw ir Samuelį Beketą. Kiti įtakingi rašytojai ir dramaturgai yra Oscaras Wilde'as, Jonathanas Swiftas ir Bramas Stokeris. 2010 m. liepos mėn. Dublinas buvo pavadintas UNESCO Literatūros miestu, Edinburgas, Melburnas ir Ajovos miestas su nuolatiniu pavadinimu. Miesto centre yra keletas teatrų, o geriausiai žinomi yra Gaiety, Abbey, Olympia, Gate ir Grand Canal.

Pramogos

Dubline verda jaudinantis naktinis gyvenimas ir jis, kaip manoma, yra vienas jaunatviškiausių Europos miestų. Manoma, kad 50 % piliečių yra jaunesni nei 25 metų. Miesto centre yra daug barų, ypač St. Stephen's Green ir Grafton Street. Harcourt Street, Camden Street, Wexford Street ir Leeson Street, kuriuose yra populiariausi naktiniai klubai ir barai. Labiausiai žinoma naktinio gyvenimo sritis yra Temple Bar, esantis į pietus nuo Liffey upės. Gyva muzika populiariai grojama gatvėse ir vietose visame Dubline.

Studentų paslaugos

Independent College DublinTeigiama, daug energijos reikalaujanti aplinka, giliai atsidavę dėstytojai ir darbuotojai bei stiprus paramos sistemų tinklas daro tai puikia vieta rasti savo nišą – akademiniu, socialiniu ir profesiniu požiūriu.

Akademinė indukcija

Pirmą kartą stoti į koledžą gali būti įdomi perspektyva. Tačiau daugelis taip pat mano, kad galimybė pereiti iš antrojo lygio į trečiojo lygio įstaigą gali būti bauginanti patirtis. Independent College Dublin norime užtikrinti, kad šis perėjimas būtų kuo neskausmingesnis. Dėl šios priežasties organizuojame studentų priėmimą prieš kiekvienos bakalauro studijų programos pradžią. Tai suteikia galimybę visiems studentams susitikti su kolegijos dekanu, fakulteto vadovu, besimokančiųjų patirties ir karjeros vadovu bei kolegomis studentais.

Akademinė parama

Kiekvienoje akademinėje programoje yra specialus darbuotojas, kuris sprendžia visas akademines problemas, su kuriomis gali susidurti studentai. Fakulteto administracijos darbuotojai turi atvirų biurų politiką nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.30 iki 17.00 val.

Karjeros patarimai

Independent College Dublin žino apie vis didėjančius iššūkius, su kuriais susiduria studentai. Geras CV yra labai svarbus kreipiantis dėl darbo. Taip pat labai svarbu pasiruošti pokalbiams. Mūsų besimokančiųjų patirties ir karjeros vadovas padės paskutinių kursų studentams parašyti savo CV ir patars bei patars ruošiantis pokalbiui.

Kompiuterių paslaugos

Visiems užsiregistravusiems studentams nemokama prieiga prie paslaugų, tokių kaip Moodle, internetiniai ištekliai ir žurnalai, bevielis internetas ir internetinė saugykla.

Studentų ir universiteto gyvenimas

Nesvarbu, ar ieškote sporto ir kūno rengybos, studentų organizacijų, vietinio naktinio gyvenimo ar studentiškos veiklos, Independent College Dublin siūlo puikius išteklius ir prieigą prie geriausių patogumų. Independent College Dublin miesto centre yra daugybė patogumų, esančių šalia mūsų.

Studentų nuolaidos

Naudokite savo Independent College Dublin studento kortelę ir pasinaudokite šiomis išskirtinėmis nuolaidomis:

 • „Energie Fitness“, Clarendon gatvė
 • bokšto rekordai – 10 proc.
 • Hughes & Hughes knygos – 10 proc.
 • Farm, Dawson Street – 10 proc.
 • KC Peaches, Nassau Street – 10% ir lojalumo kortelių schema
 • Cafe Sol, Dawson Street- 15% ir lojalumo kortelių schema
 • "Hickey's Pharmacy" - 15% nuolaida receptams ir 10% nuolaida kitoms prekėms
 • Daktaras, Suffolk Street - 10 € nuolaida konsultacijos mokesčiui

Studentų gerovė

Mes siūlome patarimus ir pagalbą visiems kolegijos studentams. Nesvarbu, ar esate susirūpinę dėl egzaminų, užduočių, apgyvendinimo ar finansų, studentų paslaugų pareigūnas gali padėti išspręsti jūsų problemas. Tačiau jei jums reikia papildomos pagalbos ir norite pasikalbėti su kolegijos patarėju, jums bus suteiktas siuntimas.

Ši paslauga yra nemokama ir visiškai konfidenciali.

Tarptautinės studentų paslaugos

Konkrečios paslaugos yra prieinamos tarptautiniams studentams prieš jiems keliaujant į Airiją ir po atvykimo, siekiant padėti jiems pereiti į Airiją.

  Vietos

  • Dublin

   The Steelworks, Foley Street, D01 X997, Dublin

   Klausimai