Keystone logo
Independent College

Independent College

Independent College

Specialus pristatymo pasiūlymas!!

Dėl specialaus pristatymo pasiūlymo mes išskaitome 400 EUR nuo visų pareiškėjo mokesčių už pirmąjį 2023 m. vasario mėn. priėmimą.

Universiteto ypatybės

Mūsų vieta

Pagrindinis Independent Colleges miestelis yra The Steelworks, Foley Street, Dublin 1. Steelworks yra įspūdingas penkių aukštų pastatas su 40 klasių ir langų atriumu nuo grindų iki lubų, restoranu ant stogo ir lauko terasa, biblioteka, kompiuterių įranga su vaizdu į privatų kraštovaizdį. ir atsiveria nuostabūs miesto vaizdai.

„Steelworks“ kompleksas yra miesto centre tarp Talbot St ir Amiens St, IFSC apylinkėse. Miestelis yra maždaug 600 metrų nuo pagrindinės Henry St & O'Connell St parduotuvių zonos ir yra puikiai aptarnaujamas susisiekimui su lengvu susisiekimu su traukiniais, Luas tramvajaus linija ir miesto bei regioninių autobusų stotimis.

Gyvenimas Čia

Dubline yra platus apartamentų, lovų, nakvynės, svečių namų ir nakvynės namų pasirinkimas, kuriuose studentai kasmet įsikuria. Yra tiek daug ką nuveikti ir pamatyti tūkstančiuose tradicinių ir šiuolaikinių barų, restoranų ir klubų. Mieste taip pat yra daugiau nei nemaža dalis muziejų, galerijų ir istorinių pastatų.

Sportas

Croke parkas yra į šiaurę nuo upės ir yra Airijos nacionalinės sporto šakos – hurlingo ir gėlų futbolo – namai. 82 300 talpinantis stadionas yra trečias pagal dydį stadionas Europoje. Regbis žaidžiamas nuostabiame naujame „Aviva“ stadione, esančiame pietų pusėje, o visame mieste yra šimtai futbolo, regbio, gėlų futbolo, hurlingo, teniso, plaukimo ir kitų klubų.

Menai

Dublinas turi visame pasaulyje žinomą literatūros istoriją, išugdė daug iškilių literatūros veikėjų, įskaitant Nobelio premijos laureatus Williamą Butlerį Yeatsą, George'ą Bernardą Shaw ir Samuelį Beketą. Kiti įtakingi rašytojai ir dramaturgai yra Oscaras Wilde'as, Jonathanas Swiftas ir Bramas Stokeris. 2010 m. liepos mėn. Dublinas buvo pavadintas UNESCO Literatūros miestu, Edinburgas, Melburnas ir Ajovos miestas su nuolatiniu pavadinimu. Miesto centre yra keletas teatrų, o geriausiai žinomi yra Gaiety, Abbey, Olympia, Gate ir Grand Canal.

Pramogos

Dubline verda jaudinantis naktinis gyvenimas ir jis, kaip manoma, yra vienas jaunatviškiausių Europos miestų. Manoma, kad 50 % piliečių yra jaunesni nei 25 metų. Miesto centre yra daug barų, ypač St. Stephen's Green ir Grafton Street. Harcourt Street, Camden Street, Wexford Street ir Leeson Street, kuriuose yra populiariausi naktiniai klubai ir barai. Labiausiai žinoma naktinio gyvenimo sritis yra Temple Bar, esantis į pietus nuo Liffey upės. Gyva muzika populiariai grojama gatvėse ir vietose visame Dubline.

Studentų paslaugos

Independent College DublinTeigiama, daug energijos reikalaujanti aplinka, giliai atsidavę dėstytojai ir darbuotojai bei stiprus paramos sistemų tinklas daro tai puikia vieta rasti savo nišą – akademiniu, socialiniu ir profesiniu požiūriu.

Akademinė indukcija

Pirmą kartą stoti į koledžą gali būti įdomi perspektyva. Tačiau daugelis taip pat mano, kad galimybė pereiti iš antrojo lygio į trečiojo lygio įstaigą gali būti bauginanti patirtis. Independent College Dublin norime užtikrinti, kad šis perėjimas būtų kuo neskausmingesnis. Dėl šios priežasties organizuojame studentų priėmimą prieš kiekvienos bakalauro studijų programos pradžią. Tai suteikia galimybę visiems studentams susitikti su kolegijos dekanu, fakulteto vadovu, besimokančiųjų patirties ir karjeros vadovu bei kolegomis studentais.

Akademinė parama

Kiekvienoje akademinėje programoje yra specialus darbuotojas, kuris sprendžia visas akademines problemas, su kuriomis gali susidurti studentai. Fakulteto administracijos darbuotojai turi atvirų biurų politiką nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.30 iki 17.00 val.

Karjeros patarimai

Independent College Dublin žino apie vis didėjančius iššūkius, su kuriais susiduria studentai. Geras CV yra labai svarbus kreipiantis dėl darbo. Taip pat labai svarbu pasiruošti pokalbiams. Mūsų besimokančiųjų patirties ir karjeros vadovas padės paskutinių kursų studentams parašyti savo CV ir patars bei patars ruošiantis pokalbiui.

Kompiuterių paslaugos

Visiems užsiregistravusiems studentams nemokama prieiga prie paslaugų, tokių kaip Moodle, internetiniai ištekliai ir žurnalai, bevielis internetas ir internetinė saugykla.

Studentų ir universiteto gyvenimas

Nesvarbu, ar ieškote sporto ir kūno rengybos, studentų organizacijų, vietinio naktinio gyvenimo ar studentiškos veiklos, Independent College Dublin siūlo puikius išteklius ir prieigą prie geriausių patogumų. Independent College Dublin miesto centre yra daugybė patogumų, esančių šalia mūsų.

Studentų nuolaidos

Naudokite savo Independent College Dublin studento kortelę ir pasinaudokite šiomis išskirtinėmis nuolaidomis:

 • „Energie Fitness“, Clarendon gatvė
 • bokšto rekordai – 10 proc.
 • Hughes & Hughes knygos – 10 proc.
 • Farm, Dawson Street – 10 proc.
 • KC Peaches, Nassau Street – 10% ir lojalumo kortelių schema
 • Cafe Sol, Dawson Street- 15% ir lojalumo kortelių schema
 • "Hickey's Pharmacy" - 15% nuolaida receptams ir 10% nuolaida kitoms prekėms
 • Daktaras, Suffolk Street - 10 € nuolaida konsultacijos mokesčiui

Studentų gerovė

Mes siūlome patarimus ir pagalbą visiems kolegijos studentams. Nesvarbu, ar esate susirūpinę dėl egzaminų, užduočių, apgyvendinimo ar finansų, studentų paslaugų pareigūnas gali padėti išspręsti jūsų problemas. Tačiau jei jums reikia papildomos pagalbos ir norite pasikalbėti su kolegijos patarėju, jums bus suteiktas siuntimas.

Ši paslauga yra nemokama ir visiškai konfidenciali.

Tarptautinės studentų paslaugos

Konkrečios paslaugos yra prieinamos tarptautiniams studentams prieš jiems keliaujant į Airiją ir po atvykimo, siekiant padėti jiems pereiti į Airiją.

  Vietos

  • Dublin

   The Steelworks, Foley Street, D01 X997, Dublin

   Klausimai