Keystone logo
Indiana University of Pennsylvania

Indiana University of Pennsylvania

Indiana University of Pennsylvania

Įvadas

Dailės koledže yra talentingi dėstytojai ir darbuotojai, skirti plėsti studentų mintis ir įgūdžius per visiškai akredituotas programas ir moderniausias paslaugas. Siūlome aukštų profesinių standartų ir griežtos, dabartinės švietimo praktikos pusiausvyrą ir akcentuojame scenoje, studijoje ir klasėje kultūringai ir etniškai įvairų meno pasaulį. To studentai gali tikėtis iš IUP Dailės kolegijos.

Be naujojo IUP scenos meno centro, Dailės kolegija prižiūri „Waller Hall“ - moderniausią teatro patalpą, kurioje yra dvi spektaklių erdvės, biurai, klasės ir techninės studijos. Teatro, šokio ir spektaklio katedros namuose Zink salėje taip pat yra šokio spektaklių teatras. „Fisher Auditorium“, sujungta su „Waller Hall“ per scenos menų centrą, turi 1460 vietų art-deco stiliaus istorinį teatrą, rūbines, repeticijų patalpas, biurus ir visas technines patalpas.

„Sprowls Hall“ yra meno ir dizaino skyrius, jame yra daugybė biurų, galerijų ir studijų, įskaitant IUP medienos centrą. Didelės, modernios keramikos ir skulptūros studijos meno studentams yra Robertshaw pastate. „Cogswell Hall“ įrengtas Muzikos skyrius, kuris buvo visiškai atnaujintas ir išplėstas 2007 m. IUP skiriasi nuo „All-Steinway“ mokyklos.

Vietos

  • Indiana

    South Drive,1011, 15705, Indiana

    Klausimai