Keystone logo
© Carrianna Field
INSA Business, Marketing & Communication School

INSA Business, Marketing & Communication School

INSA Business, Marketing & Communication School

Įvadas

INSA verslo, rinkodaros ir ryšių mokykla yra privatus verslo mokyklos su daugiau nei 30 metų patirtį mokymo sektoriaus, kuris turi

Specialistų mokymą PROFESIONALAI

Mes siūlome platų up-to-data mokymo programas įvairiose srityse bendrovės, visada reaguoti į rinkos poreikius, mokymo srities specialistų, kurie galėtų sėkmingai patekti į darbo rinką, nes į žinių, įgūdžių ir požiūrių mes perduodame ir dizainas praktiškai ir realiai planą, mokė profesionalai.

Visa tai, be to, kartu su kitomis tarnybomis ir asmeninio dėmesio jums to vertos.

INSA buvo sukurtas 1984 metais kaip atsakas į augantį poreikį įmonių, kaip įtraukti aukštos kvalifikacijos žmonių; žmonės, turintys nekilnojamojo ir praktinio vizijos darbo rinkoje.

Nuo pat pradžių, INSA pasirinko specializacija padėjėjas valdymo ir komunikacijos srityse (viešųjų ryšių ir marketingo). Geras darbas mūsų mokytojai, lankstumas prisitaikyti mūsų programas visais laikais ir turėti praktinės metodika tapo, kad INSA turi daugiau nei 13.000 absolventai iš 40 skirtingų tautybių.

Rinkos, politiniai, ekonominiai ir technologiniai pokyčiai pareikalavo, kad INSA kasmet atnaujinti savo programas, kurti naujas kursus taip pat siūlo mūsų studentams studijuoti visiškai anglų kalba su didelės tarptautinės perspektyvos galimybę.

be to, INSA verslo, rinkodaros ir ryšių Mokykla turi kelias bendradarbiavimo sutartis su pagrindiniais institucijų ir nacionalinių bei tarptautinių universitetų.

Mokyklų patalpos yra sename fabrike visiškai renovuotas, tačiau išlaikant originalią struktūrą su šiuolaikiniu interjeru ir įrengti erdvūs ir lanksčių klasėse per tris aukštus, kad skatinti mokymąsi ir seminarus.

Netoli Lesseps aikštėje, į Gracia rajone, leidžia gerą prieinamumą viešuoju transportu (metro, FGC, autobusų, bicing) ir pasinaudoti visomis teikiamomis kaimyninių restoranų, bendrabučio, pramogų zona, bibliotekose ir tt paslaugas ..

Dėmesys mūsų studentams ir kokybės valdymas yra pagrindinės ašys Insa:

Orientacija į klientą. Kiekvienas mokinys yra unikalus. Pripažinimą organizacijoje tiek su klientais ir su darbuotojais, direktorių tarybos, tiekėjų ir apskritai visuomenės įsipareigojimus. Dalyvavimas ir paskirstyti atsakomybę, kad individų ir grupių. Valdymo procedūras. Nuolatinis tobulinimas.

Tikslas ir metodologija

Mūsų pagrindinis tikslas yra mokyti specialistai, gebančius integruoti į darbo rinką ir darbo vietoje, turintys tvirtą pagrindą praktinių žinių ir įgūdžių sėkmingai, atlieka savo pareigas nuo pirmos dienos, o be to suteikti jiems socialines, profesinės ir dirbti pripažinimą.

Už tai, nuolatinis kontaktas su įmonių ir jų poreikius yra būtinas ir INSA padaryti per specialistas, kuris yra mūsų mokytojai ir per siūlomų įmonių paslaugas bei per Alumni tinklą.

Pasiekti šį tikslą būtų neįmanoma be metodiką, kuri palaiko mūsų programų sėkmę ir yra grindžiamas:

Up-to-data, dinamišką ir asmeniniams mokymo planus Asmeniniai dėmesys studentams Savo stebėjimo ir vertinimo sistema

Visi Insa kvalifikacijos atitiktų darbo pasiūlymų ateina iš profesinės pasaulio ir darbo rinkos, kuri reikalauja vis naujesnių profesinių specialybių, kurios skiriasi nuo tradicinio.

Verslo pasaulis reikalauja kvalifikuotų specialistų verslo valdymo, rinkodaros, reklamos, viešųjų ryšių ir vykdomųjų padėjėjai, turintys didelę mokymo, žinių ir įgūdžių, įvaldyti naujas technologijas.

Su mūsų studijų, studentai įgyja socialinius, asmeninius ir techninių įgūdžių, taip pat priemones, būtinas siekiant sėkmingos integracijos į darbo rinką. Nuosava mokymo programas ir metodologija grindžiama asmeniniu ir labai praktinį požiūrį su konkrečių atvejų tyrimus, ir siūlo stažuočių galimybę įmonių, įvykdyti mūsų pagrindinis tikslas ir studentą, ties studijų pabaigos, gali būti įtrauktas sėkmingai bet kokioje darbovietėje.

Nugarkauliai mūsų metodika

Mūsų pačių, up-to-data ir dinaminės mokymo planai Akademinės programos yra skirtos realistiškai ir lanksčiai, įveikti suvaržymus, kurie apibūdina Šiandien daugelis mokymo planus.

Planuoja, kad tiktų dabartinius poreikius profesijos, ieškau žinių sritis ir dalykus, kurie subalansuoti teorinis ir praktinis.

Individualizuotas dėmesys studentams Mokykla stebi asmeninę padėtį ir pažangą kiekvieno studento. Dėl to, mokymas yra vykdomas per mažų grupių studentams, kurie, jų atitinkamų kursų, kuratorius, kad studentas atitinka per mokslo metus ir gauna nurodymus iš abiejų švietimo ir profesinio aspektus.

Mokymo praktika: Profesionalūs mokytojai Norint pasiekti studentų įsidarbinimo INSA pagerina praktinę pusę mokymo. Todėl INSA fakultetas susideda iš aktyvių verslininkų ir vadovų, reaguojant į labai konkrečią profilis, kuriame būtų atsižvelgiama į jų išsilavinimą, darbo patirtį ir įgūdžius mokymo.

Studentų Prieiga prie darbo rinkos Suteikti studentams galimybę patekti į darbo rinką ir sudaryti sąlygas jiems prisitaikyti prie verslo aplinkos, INSA tikslai yra šie savo programose:

Įgūdžių žinių visuomenei Domeno Informacinių technologijų ir komunikacijos Pateikite atvirą mokymosi aplinką Plėtoti verslumą ir kūrybinga kompanija

paslaugos

INSA siūlo papildomų mokymo programas, įvairias paslaugas, kurios leidžia studentams plėtoti ne tik pačių tyrimų spektrą. Kiekvienas mokinys yra unikalus ir būtų elgiamasi taip. Taip pat INSA siūlo paslaugas įmonėms ir specialistams, kurie suteikia realią ir praktinę perspektyvą į visus mūsų programas.

Vietos

  • Barcelona

    INSA - Business, Marketing and Communication School Carrer Torrent de l’Olla 208

  • Lucerne

    Lucerne, Šveicarija

    Klausimai