Keystone logo
Inscape Education Group

Inscape Education Group

Inscape Education Group

Įvadas

Inscape tiki siūlo važiuoti vertės produktus, siekiant užtikrinti įvairiapusę augimą kūrybinio sektoriaus ir pramonės apskritai. Mes turime nustatytą institucinę kultūrą, kuri yra unikali Inscape ir jo studentai. Mūsų kultūra yra pastatyta ant vertybių sistema, kuri skatina kokybę, autentiškumą ir santykius. Mes siekiame, kad tai atspindi visų mūsų institucijos srityse.

Kaip organizacija, mes skatinti inclusivity ir prieigą prie aukštojo mokslo. Už kiekvieną dvidešimt studentų, kurie įrašyti su mumis, mes galime pasiūlyti dalinį arba visapusišką stipendijas padėti nusipelnę kandidatus, kurie kitaip nebūtų galimybės pradėti savo karjeros pasirinko.

Mes priimame unikalią studentą orientuotas mokymas ir mokymasis požiūriu, kuriuo siekiama visą gyvenimą. Mūsų dėstytojas studento santykis yra mažas, siekiant užtikrinti individualų dėmesį ne tik tiesiogiai akademinių poreikių mūsų studentams. Mes suprantame, mažos klasės kultūros dinamiką ir padidinti mokinio išėjimas šioje aplinkoje. Studentai, tačiau tikimasi, prisiimti atsakomybę už savo mokymąsi ir siekti galiausiai tapti nepriklausomi mokiniai.

Mes formuojami mokymo metodą, kuris yra įžemintas į darbą integruotas mokymosi programas (WIL) principais. Absolventai, palikti mums yra įsitikinę įvesti verslo pasaulį. Mes priimame verslo požiūrį į mūsų programą ir klasėse parengti absolventus tiek planuojamų galimybes ir iššūkius darbo pasaulyje.

Tęsinys mokymosi

Prieiga prie tolesnio mokymosi yra didelis mūsų prioritetų sąrašą, ir mes didžiuojamės, kad daugiau nei du trečdaliai mūsų studentams, kurie patenka į mūsų aukštojo sertifikatas programas eiti būtų priimtas į kvalifikacijos metu arba Inscape ar kitų akredituotų ir registruotų aukštojo mokslo institucijose.

Akreditacijos

Inscape yra registruotas aukštojo mokslo ir mokymo departamento (DHET), kaip privačiu aukštojo mokslo institucijoje. Mūsų bakalauras dizaino studijų, diplomų ir aukštojo mokslo diplomą akredituoti Tarybai dėl aukštojo mokslo (CHE), ir įregistravo Pietų Afrikos kvalifikacijų tarnyba (SAQA) apie Nacionalinės kvalifikacijų sąrangos (NKS).

Vietos

 • Cape Town

  Cape Town Campus 408 The Armoury, Buchanan Square, 160 Sir Lowry Road, Woodstock, , Cape Town

  • Durban

   Durban Campus 106 Montpelier Road (access via 8th avenue off Florida Road) Morningside, , Durban

   • Midrand

    Midrand Campus 353 Alexandra Road Halfway Gardens, , Midrand

    • Pretoria

     Pretoria Campus 193 Corobay Avenue Waterkloof Glen, , Pretoria

    Klausimai